(0:0)
Zakończony
FC Barcelona
komentarz

FC Barcelona w meczu wyjazdowym z Valencią prowadziła, miała potyczkę pod kontrolą, ale po komplet punktów nie sięgnęła. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1. Tylko w premierowej odsłonie aktywny był Robert Lewandowski.

11
9
5
9
7
90+4'

Ostatnie sekundy gry. Mistrzowie Hiszpanii bez koncepcji na skuteczny atak.

10
24
4
15
19
90+2'

Próba z dystansu Araujo. Bramkarz obserwował piłkę i nawet się nie rzucił. Metr obok bramki poszybowała piłka.

3
8
1
6
11
90+2'

Chaotyczne próby Barcelony. Taki styl odpowiada Valencii, która jest coraz bliżej niespodzianki.

6
7
2
15
14
90'

Sędzia do 2. połowy doliczył 6 minut.

29
5
6
3
6
88'

Remis wyraźnie zadowala graczy Valencii. Barcelona bije głową w mur. Do końca coraz mniej czasu.

11
12
5
11
10
85'

Torres dogrywał niemal z linii końcowej, ale Gruzin między słupkami Valencii złapał piłkę.

10
10
5
7
13
83'

Raphimha sam na sam z bramkarzem, który odbił piłkę, a poprawkę zablokował Yarek Gąsiorowski!

18
13
10
7
22
81'
81'
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Jesus Vazquez #21
2
1
81'
Alberto Mari #22
1
81'
Yarek Hernandis #34
1
81'

Pepelu uderzył z rzutu wolnego, ale wyraźnie niecelnie.

2
3
2
79'
ŻÓŁTA KARTKA
3
2
3
7
78'

De Jong ostro potraktował rywala. Gospodarze domagają się kolejnej kartki dla Holendra. Bez efektów.

2
3
2
3
77'
4
4
2
3
9
76'

Mniej niż kwadrans do końca. Niewidoczny jest w 2. połowie Lewandowski.

4
18
4
10
7
73'

Barcelona ruszyła do ataku. Torres mógł chwilę po wejściu na boisko zdobyć gola.

6
4
3
3
2
72'

Już wszystko jest jasne, bramka została uznana i mamy 1:1!

11
11
4
8
11
73'
5
4
3
2
72'
Selim Amallah #19
Fran Perez #23
2
1
1
72'

Jeszcze mamy VAR. Sędziowie sprawdzają czy nie było spalonego.

9
4
1
1
1
70'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Hugo Guillamon Sanmartin. A jednak mamy remis! Hugo Guillamon znalazł miejsce do strzału i z ok. 16 metrów huknął w samo okienko! 1:1!

28
18
6
14
23
67'

Barcelona nie zamierza oddawać inicjatywy. Zagranie do Raphinhy, ten znalazł sobie miejsce do strzału z ostrego kąta. Giorgi Mamardaszwili sparował piłkę!

13
3
7
5
4
65'

W końcu sędzia wyciągnął kartkę w meczu. Za dużo gorsze wejścia takowych nie było.

Valencia CF
8
11
2
3
63'

Valencia nie jest w stanie przedostać się z piłką na połowę Barcelony. Czas płynie coraz szybciej.

13
8
1
3
2
62'
Sergi Canos #7
2
1
4
2
59'

Felix ostro zaatakował Duro. Sędzia kolejny raz kartki nie pokazał. Mateu Lahoz Antonio w swoim fotelu zapewne wręcz szaleje.

1
8
5
2
3
58'

Coraz większe problemy gospodarzy w defensywie. Lewandowski do Felixa, ten jednak został zablokowany.

11
4
4
6
8
56'

Duro do Jaremczuk, strzał na raty obronił Pena.

9
3
2
3
55'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Joao Felix. Asystował mu Joao Cancelo. Barcelona dopięła swego! De Jong za plecy obrońcy do Cancelo, ten odegrał do Felixa, który z bliska wpakował piłkę do siatki! 0:1!

75
36
10
6
10
52'

Cancelo do Gundogana, a ten uderzył z pierwszej piłki z ok. 15 metrów. Tuż obok słupka!

2
5
3
10
10
50'

Dość chaotyczny początek 2. części meczu. Barcelona nie potrafi złapać rytmu. Valencii brakuje dokładności.