(2:0)
Zakończony
Villarreal CF
komentarz

Przyjemny wieczór ma za sobą Real Madryt. Królewscy bez większych problemów pokonali na Santiago Bernabeu Villarreal 4:1. W 1. połowie boisko z urazem opuścił David Alaba.

7
2
1
1
90+1'

Wślizgiem piłki we własnej bramce omal nie umieścił Aissa Mandi. Piłka poszybowała tuż ponad bramką.

1
5
2
90'

Do 2. połowy sędzia doliczył 4 minuty.

1
1
3
1
90'

Strzał Rodrygo z rzutu wolnego, bramkarz z problemami złapał piłkę.

1
2
2
1
89'

Świetnie w defensywie zachował się Garcia, który już w okolicach środka pola zatrzymał rywala.

1
87'

Z kornera dogrywał Modrić. Dwóch graczy gości runęło we własnym polu karnym i sędzia grę przerwał.

4
85'
ŻÓŁTA KARTKA
3
2
1
84'

Sorloth został podcięty przez rywala i padł na murawę. Sędzia i VAR faulu nie widzieli.

3
3
83'
1
2
1
2
81'

Wszyscy już marzą o końcu tej nierównej potyczki. Spadło tempo meczu. Drużyny oszczędzają siły.

3
2
1
79'
wchodzi Wchodzi
Ben Brereton #9
schodzi Schodzi
1
84'
78'
75'

Kwadrans do końca. Obraz gry nie zmienia się. Real Madryt cały czas w ataku. Tutaj wszystko jest już jasne.

3
2
1
74'
74'
4
2
72'

Dogranie Modricia, bramkarz gości z problemami, ale ostatecznie bez konsekwencji.

3
3
2
2
3
71'

Bellingham padł przed polem karnym. Sędzia faulu nie widział. Anglik jest wściekły na arbitra.

3
68'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Luka Modrić. Do bezpańskiej piłki w polu karnym dopadł Modrić i płasko uderzył do siatki! 4:1!

Real Madryt
14
7
2
1
68'
Adria Altimira #26
5
5
67'
3
3
6
5
5
64'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Brahim Diaz. Diaz przebiegł z piłką kilkadziesiąt metrów, w polu karnym zwiódł obrońcę i po chwili skierował piłkę do bramki! 3:1!

Real Madryt
13
8
2
1
1
63'

W zamieszaniu uderzał Diaz, piłkę sprzed bramki wybił obrońca!

3
1
63'

Rzut rożny dla Realu, goście długo rozgrywali akcję. Zabrakło uderzenia.

2
1
60'

Real nie zmienia taktyki. Gospodarze przy piłce i nie zamierzają jej oddawać.

2
2
1
57'

Rodrygo sam na sam z bramkarzem, Jorgensen nogą odbił strzał!

3
54'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jose Luis Morales. Asystował mu Ramon Terrats. A jednak Villarreal złapał kontakt! Zaspała obrona Realu, zagranie do Moralesa, a ten w sytuacji sam na sam na 2:1!

Asysta:
Ramon Terrats #20
1
6
5
8
53'

Królewscy niczym podczas sparingu. Z lekkością, łatwością, uśmiechem na ustach. Kolejne gole są kwestią czasu.

3
2
1
50'

Real nie zamierza oddawać inicjatywy. Gospodarze atakują z dużą łatwością.

3
1
1
47'

Uderzenie Diaza z pola karnego padło łupem bramkarza. Real od początku 2. połowy w ataku.