(1:0)
Zakończony
FC Barcelona
komentarz

Piłkarze FC Barcelony długo przegrywali w meczu wyjazdowy z Rayo Vallecano. W końcówce mistrzowie Hiszpanii trafili na 1:1. Udział przy golu miał Robert Lewandowski.

24
15
6
6
8
90+7'

Końcowe sekundy. Barcelona nie jest w stanie poważniej zagrozić Rayo.

26
27
13
22
41
90+5'

Powtórki pokazały, że w polu karnym kilkadziesiąt sekund temu Raphinha był faulowany przez Espino. VAR milczał!

22
15
18
23
69
90+4'
ŻÓŁTA KARTKA
14
13
10
7
17
90+4'

Dobra, kombinacyjna akcja Barcelony. Zabrakło uderzenia.

11
4
6
11
14
90+3'
9
10
7
10
18
90+2'

Ciss uderzał z ok. 17 metrów. Spalił próbę, wyraźnie przestrzelił.

9
9
5
5
6
90'

Sędzia doliczył 7 minut.

21
14
5
7
12
90'

Raphhinha w polu karnym, zagranie na przedpole pewnie wyłapał bramkarz.

4
5
5
7
7
90'
13
6
3
4
3
87'

Kontra gości, ale Lopez fatalnie rozegrał piłkę i zagrał wprost w ręce bramkarza.

10
7
7
12
15
85'

Gospodarze po stracie gola starają się jeszcze coś zdziałać. Barcelona raczej także nie powiedziała ostatniego słowa.

14
15
6
4
5
82'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Florian Lejeune. A jednak Barcelona wyrównała! Balde urwał się lewą stroną, dośrodkował, a Lewandowski starał się uderzyć głową, ale uprzedził go Lejeune i wpakował piłkę do własnej bramki! 1:1!

264
116
21
21
39
80'

Z woleja z ok. 35 metrów uderzył Kike. Daleko od bramki strzeżonej przez Penę.

9
8
2
3
4
78'
2
76'

Jak to nie wpadło? Strzał z dystansu Raphinhy i piłka trafiła w słupek! Poprawiać starał się Lewandowski, ale nie był w stanie dobrze trafić w piłkę i sprzed linii wybił ją obrońca!

11
13
8
10
11
75'
Sergio Camello #34
1
2
75'
1
75'
63
3
1
75'
7
5
2
1
3
73'

Kolejna przerwa w grze. Na boisku leży Mumin.

3
3
4
4
4
71'

Niebezpiecznie pod bramką Rayo. Barcelonie zabrakło uderzenia. Goście coraz bliżej wyrównania!

19
9
9
4
5
71'

Lewandowski uderzył z rzutu wolnego. Trafił jednak w mur.

10
16
6
14
13
69'
11
2
2
3
3
68'
Jorge De Frutos #19
3
22
1
4
4
68'
Kike Perez #14
3
2
1
4
5
67'

Balde padł w polu karnym. Sędzia faulu nie widział. I słusznie.

3
3
2
5
9
65'

Lewandowski ma pretensje do sędziego o brak kartki dla rywala. 1, 2, 3 Polak odliczał. Tyle razy zarobił od przeciwnika.

18
18
5
5
7
64'

Do dogrania z rzutu wolnego doszedł Martinez, ale głową uderzył niecelnie.

1
2
6
7
7
64'
Alfonso Espino #12
10
10
1
1
2
61'

Czas dla Barcelony zaczyna płynąć coraz szybciej. Goście mają problemy z kreowaniem okazji.

6
13
5
6
8
59'

Pedri wpadł w pole karne, zagranie trafiło w boczną siatkę. Sędzia cofnął akcję uznając, że gracz Barcelony faulował.

5
7
6
2
11
56'

Lewandowski dobrze wypatrzył Pedriego, ale strzał głową z sześciu metrów był niecelny.

11
9
6
9
9
55'
575
5
2
2
3
55'
54'

Romeu dośrodkował, Torres uderzał głową. Wprost w bramkarza gospodarzy.

6
5
2
3
3
51'
5
8
8
2
8
51'

Po rzucie rożnym głową uderzał Martinez, trafił w rywala. Mogło być niebezpiecznie.

1
3
5
2
2
50'

Atak pozycyjny Barcelony. Wszystko jednak dzieje się przed pole karnym.

3
7
4
2
6
47'

Lewą nogą z ok. 17 metrów uderzył Cancelo. Pół metra ponad poprzeczką!

komentarz

Jak na razie mamy niespodziankę. Rayo prowadzi z Barceloną 1:0.

20
14
8
6
20
45+2'

Kontra gospodarzy. Z lewej strony zagrywał de Frutos, Barcelonę uratował Balde!

16
4
7
5
10
45'

Sędzia doliczył 3 minuty do 1. połowy.

6
6
7
6
2
43'

Do dogrania Tamala doszedł Lewandowski, jednak niewiele zdziałał.

10
15
12
9
17
42'

Barcelona chcąc zapunktować musi coś zmienić w sposobie gry. Przerwa coraz bliżej.

9
9
10
8
11
40'

Jeszcze mieliśmy telefon do VAR-u. Ostatecznie gol został uznany i mamy niespodziankę.

13
14
6
6
18
39'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Unai Lopez. Rayo na prowadzeniu! Po rzucie wolnym pierwszy strzał został zablokowany, piłka trafiła pod nogi Lopeza, a ten trafił pięknie z woleja z ok. 25 uderzył przy słupku. Pena nie był w stanie odbić piłki! 1:0!

28
20
9
13
37
37'

Palazon ucierpiał i nie ma zamiaru podnosić się z placu gry.

5
5
12
6
8
35'

Uderzał Unai Lopez, został zablokowany przez Martineza. Czekają na swój moment miejscowi.

5
6
5
5
7
34'

Gospodarze czekają na błąd Barcelony. Po przejęciu piłki natychmiast zamierzają wyprowadzić kontrę.

8
10
11
5
10
31'

Ostro zaatakował rywala Pedri i mamy kartkę numer jeden.

11
8
6
6
15
29'

Pena wywalił piłkę na aut. Brakuje pewności bramkarzowi Barcelony, który dawno nie grał w La Lidze.

4
8
5
1
9
29'

Yamal mijał rywali niczym tyczki. Nie podał do Roberta, w końcu uderzył z ośmiu metrów. To był najgorszy fragment układanki. Piłkę złapał bramkarz.

5
9
5
4
19
27'

Pena tak przekładał piłkę, że sędzia przybiegł w okolice linii bocznej i zazanczył pianką miejsce skąd ma wznowić grę. Niezbyt często spotykana sytuacja.

2
8
7
2
4
24'

Atak pozycyjny Barcelony. Gospodarze po odważnym początku okopali się na własnej połowie i czekają na rywala.

9
9
8
6
9
21'

Yamal wpadł z piłką w pole karne. Nie dał rady dośrodkować. Kolejny korner dla gości.

14
7
11
3
6
19'

Długo trwał atak pozycyjny Barcelony. Efektem jedynie rzut rożny dla mistrzów Hiszpanii.

11
5
9
5
9
18'

Gracze Rayo wciąż nie zamierzają cofać się, tylko sami aktywnie w ofensywie szukają premierowego gola w meczu.

7
6
9
4
6
15'

Z okolic linii pola karnego uderzył Pedri. Bramkarz był dobrze ustawiony i złapał piłkę.

15
10
8
5
5
14'

Palazon w polu karnym, dobrze zachował się w defensywie Martinez.

12
5
2
2
2
13'

Gospodarze dyktują warunki gry. Barcelona dość słabo weszła w mecz.

8
10
10
4
10
10'

Prosta strata de Jonga pod własną bramką. Po chwili uderzał Valentin, ale słabo i Pena obronił. Gdyby podawał do de Frutosa, to zapewne padłby gol.

7
7
5
5
8
8'

Lewandowski sam na sam z bramkarzem, minął gol, ale miał niewiele miejsca i nie dał rady uderzyć.

24
33
12
16
24
5'

Problemy na przedpolu, po strzale Palazona, miał Pena. Bramkarz na trzy razy łapał piłkę.

5
3
5
4
4
4'

Faul w ataku Lewandowski. Polak wyraźnie spóźniony. Bez kartki, ale sędzia na pewno to zapamięta.

11
4
5
7
16
3'

Odważnie rozpoczęli gracze Rayo. Po składnej akcji z dystansu uderzył Palazon. Dwa metry ponad bramką.

6
4
4
5
4
czas Start meczu
Czy Robert Lewandowski zdobędzie w meczu gola?
20
12
7
3
3
12:56

Mecz poprowadzi Jose Luis Munuera Montero.

5
5
4
4
4
12:54

Gospodarze w La Lidze plasują się na 10. miejscu. W trzynastu potyczkach zgromadzili 18 punktów.

1
1
12:54

Napięty terminarz w najbliższym czasie będą mieli piłkarze FC Barcelony. Mistrzów Hiszpanii czekają spotkania w La Lidze oraz Lidze Mistrzów. W sobotnie wczesne popołudnie 3. zespół Primera Division zagra na wyjeździe z Rayo Vallecano.