(0:0)
Zakończony
Stal Mielec
komentarz

Górnik Zabrze był o krok od wygraną nad Stalą Mielec. W doliczonym czasie do remisu 1:1 doprowadził były gracz gospodarzy Rafał Wolsztyński.

3
3
1
2
1
90+4'

Gol uznany! Dramat Górnika stał się faktem.

12
6
4
5
11
90+4'

Jeszcze mamy VAR, czekamy na decyzję.

4
8
3
5
90+2'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Łukasz Wolsztyński. Asystował mu Igor Strzałek. Niebywałe! Były gracz Górnika wyrównał! Do piłki w polu karnym doszedł Wolsztyński i strzałem z dwunastu metrów trafił do bramki! 1:1!

19
11
7
8
20
90+2'

Uderzał Szkurin, Bielica odbił piłkę, zabrakło dobitki!

11
6
3
3
90'

Pogramy jeszcze przez 3 minuty.

7
1
4
11
12
90'

Szarżował Musiolik, z bramki wybiegł Kochalski i zażegnał niebezpieczeństwo!

7
4
1
6
3
88'
ŻÓŁTA KARTKA
9
5
3
7
8
87'

Janża nerwowo we własnym polu karnym. Będzie korner dla Stali.

6
3
2
4
6
85'
85'

Błąd Kochalskiego przy strzale Krawczyka, ale przy dobitce Musiolika bramkarz popisał się świetną interwencją!

9
5
1
6
7
83'
83'
83'

Mocny strzał Podolskiego, piłka trafiła w Santosa i poszybowała ponad bramką.

6
1
1
4
1
82'

Faul przed polem karnym i pierwsza kara dla gracza Stali.

5
5
1
1
3
79'

Dość anemiczna próba ataku w wykonaniu Stali. W końcu sędzia przerwał grę.

10
7
3
1
2
76'

Minuty płyną, Stal ma problemy ze zbliżeniem się pod bramkę Górnika.

6
5
3
74'

Na uderzenie zdecydował się Strzałek. Do szczęścia zabrakło dość dużo.

10
7
1
1
1
72'

Spadło tempo gry. Gospodarze mają mecz pod kontrolą.

7
4
2
1
2
69'
67'

Kolejna próba w wykonaniu Wlazły. Tym razem metr obok słupka!

6
5
1
3
3
65'
65'
65'

W końcu aktywniejsza z przodu jest Stal. Górnik musi być czujny w tyłach.

3
1
63'

Domański uderzył z rzutu wolnego. Piłka odbiła się od muru, a dla pewności poza bramkę wybił ją Bielica.

5
3
1
62'

Bezradna jest Stal. Górnik nie zamierza oddawać inicjatywy rywalom.

8
2
1
2
59'

Niespodziewany strzał z dystansu oddał Wlazło. Piłka o dwa metry minęła bramkę zabrzan.

9
6
1
3
59'
3
3
1
5
5
57'

Kolejny strzał z dystansu Pacheco. Próba z ok. 30 metrów poszybowała ponad bramką.

4
2
1
3
2
55'
54'

Gospodarze na dłużej pod bramką Stali. Szukają drugiego gola zabrzanie.

9
4
1
1
51'

Kontra zabrzan. Kapralik z pola bramkowego dogrywał. Czujny Kochalski nogą odbił piłkę.

8
4
3
5
6
50'

Po stracie gola Stal stara się atakować, ale jeszcze Górnikowi nie zagroziła.

8
5
3
47'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Dani Pacheco. Z rzutu wolnego z lewej strony pola karnego niespodziewanie dla bramkarza uderzył Pacheco. Kochalski piłki nie widział i nie dał rady skutecznie interweniować! 1:0!