Murawski w trudnej sytuacji na dwudziestym metrze... wyraźnie spudłował.

22
20
22
90+6'

Potężny strzał Velde z dwudziestu metrów i kolejny ofiarny blok zawodników gości.

27
20
10
9
14
90+5'

Rozpaczliwe ataki Lecha, po których nie ma absolutnie żadnego zagrożenia pod bramką Hrosso.

29
17
6
13
20
90+4'
18
90+3'

Glik lekko ucierpiał przy interwencji. Piłka wybita poza boisko.

8
8
5
7
9
90+3'

Dośrodkowanie Velde i piłka w rękach Hrosso. Kolejne gwizdy.

11
7
5
5
4
90+3'

Kolejna centra. Ba Loua szukał w polu karnym Szymczaka, jednak ten nie doszedł do strzału.

3
4
2
2
1
90'

Sędzia dolicza minimum 7 minut.

13
7
6
20
22
90'

Ba Loua. Fatalne dośrodkowanie. Przeprasza, ale co z tego? Gwizdy kibiców.

13
7
4
7
4
89'

Sokołowski zauważył wysuniętego Mrozka, chciał go przelobować, ale zabrakło precyzji.

4
4
5
4
1
87'
10
5
3
5
9
86'

Sokołowski potrzebuje pomocy medycznej.

4
2
7
5
4
85'

Coraz większe zniecierpliwienie na trybunach.

6
16
7
4
2
84'

Dośrodkowanie Douglasa, ale Milić nie trafił czysto w piłkę. Hrosso pewnie interweniował.

5
5
4
6
5
81'

Niewiarygodne. Kapitalne podanie Pereiry na jeden kontakt. Ba Loua biegł na bramkę, ale nie decydował się na strzał prawą nogą. Zamiast tego szukał płaskiego podania do Velde... fatalnie. Nie w tempo.

4
6
4
7
13
80'

Lech blisko gola. A w zasadzie Glik trafienia samobójczego. Piłka przeleciała jednak centymetry obok słupka!

6
5
7
9
11
79'

Velde... opanował piłkę w polu karnym, ograł rywala na prosty zwód, ale Ghita w porę zablokował jego strzał.

4
2
1
3
4
78'

Pereira zagrywał z rzutu wolnego, ale piłka przeleciała przez całe pole karne. Gospodarze domagali się jeszcze rzutu rożnego, natomiast sędzia był innego zdania.

7
7
2
6
4
76'

Kwadrans do końca. Zanosi się na kolejną wpadkę Lecha w tym sezonie.

9
10
2
5
4
75'
75'
75'
2
2
5
3
73'

Andersson doznał kontuzji i potrzebna będzie zmiana.

2
2
5
10
8
71'

Brakuje sytuacji w ostatnich minutach.

9
4
4
5
6
69'

Lech długo rozgrywa piłkę, pojawiają się gwizdy publiczności.

9
5
5
5
4
67'

Cracovia była w stanie odsunąć grę od własnej bramki.

8
5
5
3
1
65'

Tymczasem jeszcze jakieś problemy ma Milić.

1
3
2
6
4
64'
4
4
1
1
1
64'
63'

Ishak przewrócił się tuż przed polem karnym, ale sędzia uznał, że nie było tam faulu.

2
4
4
4
3
60'
58'

Problemy zdrowotne Murawskiego. Potrzebna pomoc medyczna.

2
2
4
2
58'

Ishak pokusił się o uderzenie z dystansu. Celnie, ale niezbyt mocno. Hrosso jest dziś dobrze dysponowany i nie popełnił błędu.

1
2
2
2
57'

Lech wymienia kolejne podania, choć głównie w poprzek boiska.

1
3
2
2
56'

Akcja gości, wrzucał z prawej strony Kakabadze, ale Kallman nie za bardzo miał jak złożyć się do strzału. Trafił w piłkę, ale Mrozek nawet nie musiał interweniować.

2
1
2
1
53'

Oficjalna frekwencja

1
2
1
52'

Ishak rozrzucił akcję do lewej strony, wrzucał Andersson, ale Szymczak nie trafił w piłkę w polu karnym. Lech wciąż w ataku.

1
4
3
2
3
50'

Ładna techniczna podcinka Kwekweskiriego w pole karne. Afonso Sousa uderzał z powietrza prawą nogą, ale Hrosso nie miał żadnych problemów z obroną.

1
3
4
2
1
49'

Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie. Lech w ataku, Cracovia się broni.

2
3
3
3
2
46'

To mógł być wymarzony początek, ale fatalnie zachował się Kwekweskiri. Miał mnóstwo miejsca przed polem karnym, ale nie wiedzieć czemu nie decydował się na strzał lewą nogą. Zwlekał, przekładał na prawą nogę i ostatecznie został zablokowany przez Sokołowskiego.