Z rzutu rożnego centrował Schwarz, ale zrobił to beznadziejnie.

4
4
2
90+5'

Zaskoczył Żukowski. Huknął z dystansu i Hładun z trudem odbił piłkę na rzut rożny.

11
5
2
1
3
90+3'

Żukowski znowu beznadziejnie zachował się przy próbie wyprowadzenia kontry. Exposito tylko machnął ręką.

7
14
8
7
11
90+2'

Legia dalej bije głową w mur.

36
27
5
3
4
90+1'

Sędzia doliczył minimum 5 minut.

8
5
4
13
28
90+1'

Była szansa dla Legii! Po wrzutce Josue z lewej strony źle trafił w piłkę Rosołek i strzelił obok bramki.

11
14
1
2
1
90'

Leszczyński łapie piłkę po niezbyt udanym dośrodkowaniu Morishity.

12
6
1
1
1
90'

Popsuł kontratak Żukowski. Podawał niedokładnie w kierunku Exposito.

4
4
2
4
2
89'
88'

Słychać pojedyncze gwizdy, pomruki niezadowolenia. Niewiele wskazuje na to, by w końcówce kibice mieli obejrzeć gola w tym meczu.

11
12
4
4
3
86'
86'

Morishita wrzucał na dalszy słupek w kierunku Rosołka. Zabrakło mu trochę, żeby oddać strzał.

6
5
2
2
1
84'

Śląsk nie zmienia swojej taktyki. Dalej broni się bardzo głęboko.

11
8
5
5
3
82'
ŻÓŁTA KARTKA
3
4
1
5
3
81'

Josue podawał w pole karne. Do nikogo. W aut.

7
6
2
1
2
80'
80'
4
3
1
3
4
80'

Legia przy piłce, tu nic się nie zmienia.

2
4
2
1
78'
77'

Petrow wybija piłkę po centrze Josue z rzutu rożnego.

2
2
2
1
1
75'

Dobry strzał Exposito z narożnika pola karnego. Hładun po raz pierwszy dziś został zmuszony do interwencji i poradził sobie z tym.

8
3
3
1
1
75'
75'
5
2
2
1
1
74'

Wolna gra, przewidywalna. Legia nie potrafi zaskoczyć defensywy Śląska.

4
2
1
72'

Dośrodkowanie Schwarza, jednak Exposito nie trafił w piłkę. Po chwili Hiszpan miał jeszcze jedną szansę, lecz został zablokowany na 16. metrze.

4
3
2
2
1
71'

Klimala naciskał Augustyniaka i w trudnej sytuacji wywalczył rzut rożny. Niewiele, ale zawsze to coś nowego.

1
4
2
3
2
68'
2
3
6
5
6
66'

Była szansa dla Legii! Najpierw Gual został zablokowany w polu karnym, a następnie płaski strzał Kapustki z dwudziestu metrów obronił Leszczyński.

9
8
3
1
2
65'

Wreszcie jakieś zagrożenie. Świetne dośrodkowanie Pankova ze skrzydła, ale Rosołek w dobrej sytuacji strzelił głową obok bramki.

4
3
2
4
3
63'

Wszołek... doszedł do piłki przy linii końcowej, ale przy próbie dośrodkowania sam trafił siebie w rękę. Jeszcze tylko 27 minut.

9
13
1
2
1
62'

Exposito oddał absurdalny strzał z ostrego kąta. Może to forma zakładu z kibicami Śląska? Bo właśnie w ich sektor poleciała piłka.

6
10
2
3
2
61'

Konczkowski faulowany przy linii bocznej przez Wszołka. Tak niewiele się dzieje, że musimy wspomnieć i o tym.

1
6
1
61'

Śląsk miał rzut wolny z bocznej strefy, ale nie popisał się Schwarz. Fatalne dośrodkowanie, piłka wybita.

2
5
1
1
1
58'

Teraz miał trochę miejsca na skrzydle Kun, ale zacentrował idealnie dla Leszczyńskiego. Pewna interwencja bramkarza Śląska na piątym metrze.

3
5
2
1
58'

Niestety wracamy do gry, którą oglądaliśmy w pierwszej połowie. Legia długo rozgrywa i nic z tego nie ma.

4
9
2
2
2
55'
54'

Wejdzie Rosołek.

6
9
1
53'

Tymczasem Pekhart doznał jakiegoś urazu i już szykowana jest zmiana.

2
2
3
3
52'

Janasik kopnął piłkę z 35 metrów w kierunku bramki Legii. Na siłę można to uznać za celny strzał.

3
6
2
1
51'

Niezła centra w wykonaniu Kapustki. Mocno, w punkt, ale Pekhart źle przyłożył głowę i uderzył obok słupka. Do końca utrudniał mu życie Bejger i to było decydujące.

4
6
1
49'

Dośrodkowanie Josue z rzutu rożnego, jednak Pekhart strzelił w sam środek i Leszczyński złapał piłkę. Ruszyło się.