1
1
3
90+1'

Pokazał się Zimovski, oddał soczysty strzał zza pola karnego, ale nie pokonał Dziekońskiego.

1
90'

Sędzia dolicza minimum 3 minuty.

1
1
4
3
89'
2
2
88'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jewgienij Szykawka. Asystował mu Dawid Błanik.

4:0! Jest już po wszystkim! Idealne dośrodkowanie Błanika z rzutu wolnego, trącił piłkę Szykawka i Kobylak po raz kolejny nie miał nic do powiedzenia.

9
10
1
2
1
87'

Minuty mijają, a obraz gry się nie zmienia. A jeśli już, to na gorsze z perspektywy Radomiaka. Korona ma pełną kontrolę.

2
1
1
84'
82'

Remacle zablokowany na dwudziestym metrze. Wcześniej problemy z opanowaniem piłki w polu karnym miał Szykawka.

1
80'

Odważna próba strzału Vuskovicia z 35 metrów, ale piłka leciała w środek bramki. Pewnie broni Dziekoński.

1
1
1
79'
78'

Kaput oddał groźny strzał zza pola karnego. Piłka jeszcze otarła się o Błanika, ale przeleciała nad poprzeczką.

1
1
78'

Abramowicz z autu... na kilkadziesiąt metrów, ale dobrze we własnym polu karnym zachował się Szykawka.

75'

Korona opanowała sytuację na boisku.

2
2
2
3
3
74'

Strzał Łukowskiego z ostrego kąta. Piłka przeleciała obok bliższego słupka, choć był tam jeszcze rykoszet od zawodnika Radomiaka.

1
1
1
2
2
72'

Na razie ci ludzie mają powody do radości.

2
2
2
1
2
71'

Radomiak nieco przycisnął, ale Korona póki co bardzo mądrze się broni, a czasem dopisuje jej trochę szczęścia.

3
2
2
2
2
69'

I znowu Malarczyk! Strzelał Abramowicz, Kobylak był już na ziemi i Malarczyk wybił piłkę, która zmierzała w kierunku bramki.

3
1
2
2
2
69'

Potężne uderzenie Machado z dystansu i ofiarnie głową broni Malarczyk!

4
2
1
1
1
68'

Zablokowany strzał Błanika zza pola karnego. Po chwili Krogstad faulował w ofensywie, gdy chciał odebrać piłkę.

3
3
66'

Radomiak nie jest w stanie nawiązać walki z Koroną. W drugiej połowie coś się ruszyło, ale nie na tyle, żeby miały tu paść jakieś gole dla gości.

2
2
1
1
1
65'
65'
64'

Kartka dla Bruno Jordao za ostry wślizg.

2
2
1
1
64'
2
3
1
1
62'

Blisko Radomiak! To powinien być gol, ale po płaskim dograniu Abramowicza nie zdołał oddać strzału Okoniewski, któremu utrudniał życie Kwiecień.

2
1
1
1
60'

Daleki wyrzut piłki z autu przez Abramowicza, jednak po raz kolejny bez problemu na przedpolu interweniuje Dziekoński. Zero zagrożenia.

3
2
1
59'

Okoniewski pogubił się w polu karnym. Z trudem opanował piłkę, momentalnie doskoczyło do niego kilku rywali i nie pozwoliło na oddanie strzału.

1
1
58'

Wolski mógł mieć asystę. Zagrywał mocno wzdłuż piątego metra, jednak minimalnie spóźniony był Okoniewski i nie zdołał oddać strzału, a miał przed sobą pustą bramkę.

1
1
56'

Sprytny techniczny strzał Joao Peglowa z ostrego kąta. Czujny jednak w bramce Dziekoński! Broni nogami.

2
2
1
1
56'

Zmiany trenera Kędziorka raczej nie przyniosły spodziewanych rezultatów. Teraz sytuacja zespołu gości zrobiła się beznadziejna.

4
2
1
54'
GOOOOOOL!!!

3:0 Korona! Niepilnowany Trejo opanował piłkę w polu karnym, następnie łatwo ograł Grzesika i oddał dobry strzał z dość ostrego kąta. Kobylak odbił piłkę, ale... wprost pod nogi Szykawki i ten zdobył jedną z łatwiejszych bramek w karierze.

13
9
4
3
2
53'
1
1
1
3
5
53'

Bardzo złe dośrodkowanie z tego rzutu wolnego, Dziekoński pewnie łapie piłkę na przedpolu.

2
1
1
52'

Wolski faulowany tuż obok bocznej linii pola karnego. Wyraźnie spóźniony atak Pięczka.

2
51'

Radomiak próbuje atakować, a więc oglądamy kontynuację gry z końcówki pierwszej połowy.