(0:0)
Zakończony
Rayo Vallecano
komentarz

Nie tak Real Madryt wyobrażał sobie derbowe starcie z Rayo Vallecano. W meczu gole nie padły. W efekcie Królewscy nie wrócili na pozycję lidera La Ligi.

7
2
2
90+6'
ŻÓŁTA KARTKA
5
4
2
2
5
90+6'
5
6
2
2
4
90+5'

Carvajal starał się wpaść z piłką w pole karne. Świetnie zachowała się obrona gości.

5
2
2
2
2
90+4'

Niepotrzebnie z dystansu starał się uderzać Bebe. Zmiennik został zablokowany.

2
1
1
90+3'

Strzał piętą Rodrygo, bramkarz czekał do końca i złapał piłkę.

3
1
1
1
1
90+3'

Kroos dośrodkował z rzutu wolnego. Wszystko było bardzo czytelne i z dograniem poradzili sobie obrońcy.

2
1
1
2
2
90+1'

Łącznie zagramy jeszcze przez siedem minut.

1
1
3
1
2
90+1'
2
1
2
2
1
89'

Szarża Rodrygo. Rezerwowy nie zdołał przedostać się w pole karne.

2
1
3
1
88'
3
3
86'

Korner dla Królewskich. Pewna interwencja obrony Realu.

1
2
86'
1
85'
84'

Goście sprawiają wrażenie zadowolonych z remisu i kradną cenne sekundy. Królewscy dość bezradni.

3
3
1
82'

Wliczając dodatkowy czas przed nami już mniej niż kwadrans gry. Rayo coraz bardziej śmiałe.

2
2
3
1
1
80'

Rayo Vallecano coraz pewniej radzi sobie w meczu. Gospodarzom czas ucieka coraz szybciej.

4
3
1
1
1
77'

Głowę, a dokładniej łuk brwiowy, rozbił Camavinga. Gracz Realu potrzebuje na szybko klej, może nożyczki, ewentualnie taśmę klejącą.

1
3
2
1
1
75'

Nerwowo na placu gry. Real przyspieszył, ale nerwowo jest na murawie. Gospodarze mają sporo pretensji do sędziego.

1
1
75'
Alvaro Garcia #18
2
2
2
2
2
75'
2
2
2
3
3
74'
2
4
2
1
1
72'
Fran Garcia #20
1
71'

Zagranie do Rodrygo, strzał z narożnika pola bramkowego przeleciał obok słupka!

1
1
69'
67'

Vinicius z bliska wpakował piłkę do bramki. Gola nie ma. Brazylijczyk był na spalonym. Wciąż 0:0.

1
1
1
2
66'

Coraz szybciej zaczyna płynąć czas. Real wciąż bez gola. Rayo zadowolone z takiego scenariusza.

1
2
3
63'

De Tomas uderzał z pola karnego z woleja. Piłka w bezpiecznej odległości minęła bramkę.

2
2
2
2
1
63'
2
2
2
4
2
60'

Godzina gry za nami. Real w ataku, jednak wszystko dzieje się w dość wolnym tempie.

1
2
60'
3
60'
1
1
3
3
2
57'

Sporo uderzeń Królewskich. Efekt mizerny. Tym razem z rzutu wolnego obok bramki przymierzył Alaba.

2
2
3
57'
2
55'

Joselu otrzymał dogranie po rajdzie Valverde, strzał głową z linii pola karnego był niecelny.

1
1
2
54'

Mocna próba z dystansu Valverde. Piłka poszybowała tam, gdzie stał Stole Dimitrievski. Bramkarz pewnie interweniował.

1
1
3
52'

Vinicius znalazł się z piłką przed polem karnym. Brazylijczykowi zabrakło zdecydowania. W efekcie bez zagrożenia pod bramką gości.

2
1
3
49'

Problemy z nogą ma Stole Dimitrievski. Bramkarz potrzebuje pomocy medycznej.

1
2
47'

Groźnie pod bramką gości. Sprytne dogranie Modricia, ale Vinicius nie trafił w piłkę metr przed bramką!