Doliczone minimum cztery minuty do regulaminowego czasu.

8
29
31
88'

Jean Carlos Silva zakończył rajd uderzeniem. Pudło. Nie popatrzył w kierunku oczekujących podania zawodników Rakowa Częstochowa.

16
18
8
9
15
87'

Ante Crnac. To on wpakował piłkę do bramki Legii!

36
18
6
10
16
82'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ante Crnac. Asystował mu Fran Tudor.

Piłkarsko druga połowa nie wyglądała lepiej niż pierwsza na przekór oczekiwaniom. Raków turlał piłkę po połowie Legii, ale częstotliwość szans na wyrównanie nie była wysoka. Wreszcie mistrz Polski znalazł jednak sposób na zdobycie gola na 1:1. Bramka była podobna do tej Legii. Ante Crnac schował się obrońcom gości i pokonał Dominika Hładuna po wrzutce Frana Tudora.

Raków Częstochowa
92
43
16
21
38
80'

Po raz drugi po przerwie Władysław Koczerhin sprawdził czujność Dominika Hładuna uderzeniem zza pola karnego. Niby nerwowo bramkarz przyjezdnych, jednak cały czas interweniuje skutecznie. Nie udało się również podopiecznym Dawida Szwargi wykonanie dobitki.

15
13
12
5
8
75'

Legia Warszawa. Schodzi: Patryk Kun. Wchodzi: Gil Dias.

10
4
4
5
6
75'
75'

Już tylko kwadrans regulaminowego czasu pozostał obu zespołom w hicie.

8
5
4
5
7
73'

Władysław Koczerhin sprawił problem Dominikowi Hładunowi swoim uderzeniem zza linii pola karnego. Bramkarz Legii Warszawa znajdował się w dobrym miejscu, mimo to z trudem odbił futbolówkę do boku po nieprzyjemnym koźle.

13
6
6
3
5
70'

Od kilku minut oglądamy ten sam ciąg wydarzeń. Raków Częstochowa próbuje przebić się przez skoncentrowanych w obronie podopiecznych Goncalo Feio.

13
10
7
5
13
68'

Dominik Hładun niezmiennie z czystym kontem. Czy tak pozostanie?

22
12
5
5
11
66'

Stratos Svarnas oddał celne uderzenie zza pola karnego, jednak prosto w Dominika Hładuna. Sporo miejsca miał obrońca mistrza Polski, jednak nie zaskoczył ustawionego w odpowiednim miejscu golkipera.

10
7
7
3
6
63'

Raków Częstochowa ma przez prawie całe spotkanie przewagę w posiadaniu piłki. Przed momentem zostało poskromione podanie Bartosza Nowaka w kierunku Jeana Carlosa Silvy, a następnie dośrodkowanie Stratosa Svarnasa zostało poskromione przez Dominika Hładuna.

14
10
8
3
9
60'

Godzina meczu za zespołami.

11
6
6
3
8
59'
58'
58'

Nie ma gola dla Rakowa Częstochowa po dośrodkowaniu i strzale głową Antego Crnaca. Po pierwsze interweniował Dominik Hładun, a po drugie napastnik gospodarzy był na spalonym.

15
10
6
4
10
57'

W 55. minucie nadeszło kolejne rozczarowanie dla częstochowian związane z sędzią Piotrem Lasykiem. Bytomianin początkowo przyznał rzut karny gospodarzom za faul Rafała Augustyniaka na Władysławie Koczerhinie. Pobiegł jednak do monitora i po krótkim oglądaniu powtórek postanowił anulować decyzję.

23
14
5
4
15
55'

Anulowana decyzja o przyznaniu częstochowianom rzutu karnego po starciu Rafała Augustyniaka z Władysławem Koczerhinem.

39
18
9
9
36
50'

Dobra akcja Marca Guala, jednak zakończona nieznacznie niedokładnym strzałem. Piłka trafiła do byłego napastnika Jagiellonii Białystok po dalekim wykopie Dominika Hładuna, którego nie potrafił odpowiednio zneutralizować Stratos Svarnas.

12
8
9
6
8
49'

Na boku boiska ostre przewinienie Frana Tudora na Patryku Kunie. Zawodnik Rakowa Częstochowa nie mógł pogodzić się z przerwaniem grania przez Piotra Lasyka.