Gospodarze wybijają piłkę z własnego pola karnego.

10
8
14
90+2'

Z pola karnego mocny strzał oddał Mikael Ishak. To było jednak niecelne uderzenie.

18
11
10
6
10
90'

Doliczone sześć minut.

14
7
7
10
24
89'

Dośrodkowanie Kristoffera Velde, po którym gospodarze wybili piłkę z własnego pola karnego.

11
5
5
3
5
87'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mikael Ishak. Asystował mu Filip Marchwiński.

Jeszcze będą emocje w tym meczu. Strzelał Filip Marchwiński, lecz to nie było dobre uderzenie. Do piłki dopadł jednak Mikael Ishak i mocnym strzałem z kilku metrów skierował futbolówkę do bramki.

23
12
12
15
43
87'

Gra wznowiona. Lech szuka swojej szansy. Czasu coraz mniej.

4
2
5
2
3
86'
85'

Opatrywany jest jeden z zawodników Puszczy. Mamy przerwę w grze.

1
1
5
5
5
86'
Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
2
4
4
2
5
81'

Lech przy piłce, ale goście rozgrywają ją w okolicy linii środkowej boiska.

6
5
5
2
6
79'

Rzut rożny dla Lecha. Gospodarze pewnie wybili piłkę.

5
5
3
3
7
77'

Przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z zawodników Puszczy.

1
3
6
3
6
75'
75'
75'
73'

Puszcza utrzymuje się teraz z piłką na połowie rywala.

10
4
3
1
2
71'

Puszcza już głównie broni się na własnej połowie. Spory tłok przed polem karnym gospodarzy.

4
2
5
1
2
68'

Z około 20 metrów strzelał Jin-hyun Lee. Spokojnie i pewnie interweniował bramkarz Lecha.

4
6
5
2
4
67'

Z linii pola karnego bardzo niecelny strzał oddał Kristoffer Velde.

4
11
5
3
4
66'
65'

Po dośrodkowaniu w pole karne Puszczy strzelał Mikael Ishak. Uderzenie zablokował Jordan Majchrzak.

4
4
4
2
2
62'

Lech wyprowadza kolejną akcję. Puszcza ustawiona w defensywie czeka na rywala.

4
4
5
2
2
60'
60'

Puszcza cały czas bardzo sumiennie prezentuje się w defensywie i dobrze oddala zagrożenie od własnej bramki.

8
7
4
3
3
60'
56'
5
55'

Sędzia ukarał żółtymi kartkami dwóch zawodników. Pomiędzy nimi doszło do ostrej sprzeczki.

4
4
3
1
4
55'
Lech Poznań
12
11
4
1
1
55'
6
4
3
3
4
53'

Ciekawe rozegranie rzutu rożnego przez Puszczę. Ostatecznie był spalony, a zanosiło się na groźną akcję beniaminka.

5
7
6
1
1
50'

Zaskakujący, minimalnie niecelny strzał z narożnika pola karnego oddał Michał Walski.

4
3
1
1
3
50'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Puszczy. Piłkę pewnie złapał Oliwier Zych.

1
2
1
1
46'
46'
47'

Dość spokojny początek drugiej połowy potyczki.

1
2
4
1
2
czas Druga połowa
45+4'

Jeszcze jednego dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Lecha. Tym razem jednak piłka wybita przez obrońców Kolejorza.

3
4
3
7
7
45+2'

Nie ma rzutu karnego, gramy dalej.

2
2
4
9
12
45+2'

Trwa analiza VAR.

4
2
2
2
5
45+1'

Zamieszanie w polu karnym Lecha. Z kilku metrów strzelał Kamil Zapolnik, a to uderzenie zostało zablokowane. Wcześniej po starciu z Bartoszem Salamonem padł Jordan Majchrzak.

3
3
4
5
4
45'

Doliczone trzy minuty.

3
1
1
1
3
44'

Rzut rożny dla Puszczy. Rozegranie piłki, dośrodkowanie w pole karne, gdzie niecelnie główkował Roman Jakuba. Kolejna dobra okazja dla drużyny z Niepołomic.

3
4
2
5
2
Czy Lech Poznań strzeli przynajmniej jednego gola w tym meczu?
2
1
2
2
3
40'

Lech szuka swojej szansy, ale drużynie z Poznania brakuje precyzji w polu karnym rywala. Puszcza sumiennie prezentuje się w defensywie.

7
3
2
2
6
38'

Tym razem rzut wolny dla Lecha i dośrodkowanie w pole karne rywala. Bartosz Salamon zgrywał piłkę, ta została wybita. Po chwili z dystansu strzelał Sousa, a uderzenie ofiarnie zablokował Jordan Majchrzak.

5
2
1
2
4
36'

Dośrodkowanie w pole karne Puszczy, gdzie niecelnie główkował Kristoffer Velde. Sędzia i tak jednak odgwizdał spalonego.

4
5
1
1
5
34'

Ładny, aczkolwiek niecelny strzał praktycznie z narożnika pola karnego oddał Afonso Sousa.

4
6
4
1
2
33'

Sytuacja na boisku nie ulega zmianie. Sporo gry w środkowej strefie. Lech przy piłce, a Puszcza czeka na błąd rywala.

4
6
1
1
2
30'

Kolejne minuty mijają. Lech rozgrywa piłkę, ale to wszystko daleko od bramki drużyny z Niepołomic.

4
14
3
4
4
26'

Wracamy do gry.

6
5
3
2
4
24'

Przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z zawodników Lecha.

4
7
6
3
5
24'
Lech Poznań
18
18
2
1
2
23'
GOOOOOOL!!!

Niesamowite! 2:0 dla Puszczy! Kombinacyjne rozegranie rzutu wolnego. Widać, że to było dokładnie wypracowane! Po wrzutce w pole karne efektowny strzał głową oddał Artur Craciun!

49
33
10
6
13
19'

Świetna okazja dla Puszczy! Kamil Zapolnik ładnie dośrodkował w pole karne, gdzie jednak zabrakło celnego uderzenia na bramkę.

10
10
4
1
3
18'

Zagranie z rzutu wolnego w pole karne Lecha. Znów lekkie zamieszanie przed bramką Kolejorza, ale ostatecznie zespół gości zdołał wybić piłkę.

3
7
3
3
3
18'

Gra toczy się na połowie Lecha. Puszcza wywalczyła rzut wolny.

9
9
3
3
2
16'

Sędzia upomniał kapitana i trenera Puszczy Niepołomice, aby zespół beniaminka "nie grał na czas".

3
3
3
3
4
12'

Puszcza stara się wyprowadzać szybkie, groźnie akcje. Odważnie gra beniaminek PKO Ekstraklasy.

12
6
4
1
1
10'

W odpowiedzi z około 20 metrów niecelnie strzelał Mikael Ishak.

1
8
4
2
5
7'
GOOOOOOL!!!

Gospodarze prowadzą 1:0! Z pola karnego strzelał Wojciech Hajda. Bramkarz Lecha odbił piłkę, a niemal do pustej bramki dobił ją Jordan Majchrzak!

44
39
8
6
11
6'

Z dystansu bardzo niecelny strzał oddał Jakub Serafin.

3
1
1
1
5'

Lech spokojnie rozgrywa teraz piłkę w okolicy linii środkowej boiska.

2
2
2
2
3
2'

Zagranie z rzutu rożnego w pole karne Lecha. Ogromne zamieszanie przed bramką Kolejorza. Po jednym ze strzałów piłkę z linii bramkowej wybił Barry Douglas.