(1:0)
Zakończony
Radomiak Radom
komentarz

Jednak już bez emocji! ŁKS zagrał dobre spotkanie i zasłużenie pokonał Radomiaka 3:2. Łodzianie tracą osiem punktów do bezpiecznej strefy na sześć kolejek przed końcem sezonu.

2
1
1
90+2'
GOOOOOOL!!!

Będą jeszcze emocje!? Zimovski płaskim strzałem przy słupku trafił do bramki!

8
7
5
4
8
90'

Doliczone 3 minuty.

4
1
2
2
3
90'
ŻÓŁTA KARTKA
ŁKS Łódź
2
1
3
89'

Radomiak próbuje zmniejszyć rozmiary porażki, ale konkretów brakuje.

2
1
2
1
2
87'
83'

O MATKO BOSKA! Jurić pomknął do przodu, wyłożył piłkę do pustej bramki Młynarczykowi, a ten nie trafił!

4
5
2
3
82'
82'
1
1
2
82'
1
1
2
2
80'

ŁKS już nie musi, a Radomiak już chyba nie wierzy.

2
2
1
2
1
78'
77'

Upiekło się Mammamadovi. Stoper ŁKS-u powinien zobaczyć drugą żółtą kartkę, ale sędzia jej nie pokazał.

2
1
1
2
4
74'

Tylko katastrofa mogłaby odebrać łodzianom pełną pulę.

3
4
2
1
72'
72'
72'
71'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Engjell Hoti. Asystował mu Piotr Janczukowicz. I chyba ŁKS właśnie zamknął mecz! Hoti przyjął piłkę tuż przed polem karnym, popatrzył, przymierzył i miękkim strzałem trafił na 3:1!

8
4
1
1
69'

Radomiak mimo gry w osłabieniu nie wygląda gorzej od ŁKS-u. Jeśli gospodarze sprawnie nie zamkną kwestii wyniku, to końcówka może być bardzo emocjonująca.

1
1
2
68'

Hoti szukał Tejana. Zagrał niedokładnie.

2
66'

Spróbował zaatakować Radomiak, ale akcja spaliła na panewce po zbyt mocnym zagraniu w pole karne.

1
2
1
1
65'

Bez większych emocji w ostatnich kilku minutach.

1
2
1
1
62'
60'

ŁKS ma świetną pozycję w drugiej połowie. Prowadzi, gra w przewadze i ma wszystko w swoich nogach.

2
2
1
1
57'

Dramat Radomiaka trwa! Najpierw stracony gol, a teraz bezsensowny faul Wolskiego i goście grają w 10!

2
1
2
2
57'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA
4
3
2
1
55'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kay Tejan. Asystował mu Dani Ramirez. Długie podanie z głębi pola, Tejan wbiegł w pole karne, poradził sobie z Vuskoviciem i lewą nogą trafił na 2:1 z kilku metrów!

7
3
1
2
5
54'

Fatalnie w środku pola zagrał Mokrzycki, lecz goście źle zabrali się za kontrę i nic z tego nie wyszło.

1
1
1
52'

Vusković powędrował za akcją ofensywną i doszedł do uderzenia głową po wrzutce Peglowa.

3
2
2
1
51'

Długa piłka do Tejana, który wpadł w pole karne i zaczął dryblować. Strzału jednak nie zdołał oddać.

3
2
1
1
1
49'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jardel. Asystował mu Rafał Wolski. I mamy wyrównanie, jak na zawołanie! Wolski zgubił rywala, podał do Jardela, który przełożył kolejnego i strzałem w środek bramki z 20 metrów trafił do siatki!

7
2
2
2
3
48'

Radomiak z większą werwą wszedł w drugą połowę.

2
1
1
1
2
46'

Vusković złożył się do przewrotki. Mocy zabrakło, ale Radomiak ma pierwszy celny strzał.