Górnik Łęczna
90+2'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Joan Roman.

Najlepsze możliwe podsumowanie meczu - Joan Roman strzelił w doliczonym czasie na 4:0!

13
8
1
1
1
90'

Doliczone dwie minuty.

86'

Nieudane, miękkie poddanie w kierunku ustawionego w polu karnym przeciwnika Szymona Sobczaka. Napastnik gospodarzy może mieć ochotę na skompletowanie hat-tricka.

3
1
82'

Płaskie uderzenie było odrobinę zbyt oczywiste, żeby piłka ominęła dobrze ustawionego bramkarza Górnika Łęczna. Joan Roman nie pokonał Tomasza Woźniaka.

1
80'
76'
74'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Szymon Sobczak.

W 74. minucie Szymon Sobczak dorzucił gola na 3:0 z rzutu karnego. Nie miał problemu z pokonaniem Tomasza Woźniaka mocnym kopnięciem w środek bramki. Napastnik sam wywalczył jedenastkę, ponieważ to on został wycięty wewnątrz pola karnego przez Lukasa Klemenza.

14
10
1
1
73'

Będzie szansa na trzeciego gola z rzutu karnego po faulu Lukasa Klemenza na Szymonie Sobczaku.

1
70'

Katastrofalne zachowanie Marko Roginicia wewnątrz pola karnego podopiecznych Mariusza Jopa. Zgubił piłkę pod delikatnym naciskiem Alana Urygi.

1
1
67'
67'
GOOOOOOL!!!

Wisła postawiła na swoim w 67. minucie i potwierdziła przewagę strzałem Szymona Sobczaka na 2:0. Napastnik urwał się obrońcom Górnika Łęczna po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i strącił piłkę w kierunku dalszego narożnika w bramce spóźnionego Tomasza Woźniaka. Dwubramkowe prowadzenie dało już więcej spokoju gospodarzom.

17
11
1
63'

Po zmianie stron obraz meczu nie zmienia się diametralnie. Wisła atakuje częściej, a Górnik szuka swoich szans tylko od czasu do czasu. Kolejne interwencje Tomasza Woźniaka pozwalają jeszcze łęcznianom wierzyć w zapunktowanie. W 63. minucie goście mieli również szczęście po nieznacznie niecelnym strzale Joana Romana.

61'
61'
59'

Adam Deja starał się zmusić do interwencji, a najlepiej pokonać Kamila Brodę uderzeniem zza pola karnego. Nieczysta próba i piłka ledwo doturlała się do spokojnego bramkarza Białej Gwiazdy.

1
56'

Celne uderzenie na bramkę Tomasza Woźniaka, ale ten ponownie stanął na wysokości zadania. Było jeszcze dośrodkowanie z rzutu rożnego, jednak Kacper Duda nie uruchomił nim żadnego spośród podopiecznych Mariusza Jopa.

1
53'

Górnik Łęczna stara się przenieść grę wyżej. Ostatnia akcja pierwszoligowca z Lubelszczyzny została zatrzymana przez ustawionego na obrzeżach pola karnego Bartosza Jarocha.

2
51'

Lukas Klemenz przesadził z agresją w konfrontacji o piłkę z Szymonem Sobczakiem. Po szybkim wznowieniu gry od rzutu wolnego gospodarze przenieśli grę do przodu i wywalczyli dla siebie jeszcze korner.