(1:1)
Zakończony
Widzew Łódź
komentarz

Kibice gospodarzy prowadzą z własnymi kibicami rozmowę wychowawczą. Obawiamy się, że 90% zawodników Cracovii niewiele z tego rozumie. Być może się domyślą.

3
4
1
1
komentarz

Piłkarze Cracovii w domowym meczu z Widzewem Łódź otworzyli wynik, ale spotkania nie wygrali. Goście zdobyli dwa gole, drugiego w końcówce, ale musieli zadowolić się remisem. W 90. minucie na 2:2 trafił Michał Rakoczy.

2
1
1
2
3
90+5'

Trwa doliczony czas doliczonego czasu. Pasy w ataku!

3
6
90+3'

Przerwa w grze. Hanousek potrzebuje pomocy medycznej.

1
3
4
90+2'

Otwarta końcówka meczu w Krakowie. Akcja za akcję, mnożą się błędy.

5
3
2
4
5
90'

Pogramy jeszcze przez 4 minuty.

3
1
4
4
90'

Dziwne. Fani Pasów zamiast cieszyć się z gola wyzywają fanów Widzewa. Czegoś nie rozumiemy.

1
1
1
3
3
90'
90'
90'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Michał Rakoczy. Asystował mu Andreas Skovgaard. A jednak Cracovia ratuje co najmniej punkt! Skovgaard w polu karnym wycofał piłkę do Rakoczego, a ten trafił z piętnastu metrów w samo okienko! 2:2!

87'

Cracovia ma niewiele czasu na wyrównanie. Wściekli na swoich piłkarzy są miejscowi kibice.

7
7
1
1
85'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Bartłomiej Pawłowski. To jest piękno piłki! Pasy atakowały, a gola zdobył Widzew. Po rzucie rożnym strzał piętą Hanouska odbił Madejski. Do piłki dopadł Pawłowski i wpakował do bramki! 1:2!

14
8
2
3
83'

Widzew w końcu oddalił grę od własnej bramki. Do pola karnego Cracovii wciąż bardzo daleko.

2
1
1
1
81'

Knap do Różgi, ten uderzył, ale został przyblokowany.

1
1
1
1
80'
80'
78'

Dośrodkował Jaroszyński, Knap uderzał głową z pięciu metrów. Przestrzelił!

2
2
1
1
2
77'
76'

Gospodarze w ataku pozycyjnym. W końcu strzał, ale gola nie ma. Dodatkowo przy uderzeniu ucierpiał Atanasov.

1
1
1
1
1
73'

Wciąż w ataku Cracovia, ale wciąż bez zagrożenia pod bramką Gikiewicza.

1
1
1
2
3
72'
71'
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Davida Olafsson #19
1
1
5
71'
69'

Podopieczni Jacka Zielińskiego ożywili się i szukają gola, który może dać Pasom bardzo cenne trzy punkty.

2
4
66'

Klimek szarżował, w prosty sposób pozwolił sobie odebrać piłkę. Po chwili kontra Pasów zakończona złym dograniem Makucha.

1
1
1
1
1
64'

Akcja Pasów przerwana. Makuch na spalonym.

4
4
1
1
1
63'

I już w drugą stronę. Kallman do Rakoczego, ten zwiódł rywala, ale spudłował!

3
2
3
1
3
63'

Kontra łodzian, dogranie do Rondicia, Madejski dobrze przeczytał zamiary i przejął piłkę.

1
1
2
62'

Zagranie do Kallmana, który jednak nie zdołał skorzystać z mierzonego podania Rakoczego.

1
1
60'
60'
60'

Gikiewic zdecydowanie głową na przedpolu. Po chwili bramkarza omal nie przelobował Olafsson. Zabrakło niewiele.

1
2
1
1
57'

Przez moment Cracovia przeważała. Teraz to jednak ponownie Widzew przy piłce. Nic z tego nie wynika.

1
1
1
1
54'

Atanasov dogrywał z kornera, Kallman doszedł do piłki, ale nie był w stanie skierować jej w kierunku bramki.

1
1
1
1
51'

Olafsson z kornera na bliższy słupek, tam jednak Ciganiks pewnie interweniował.

3
1
1
2
2
50'

Żyro twierdzi, że został kopnięty przez rywala. Sędzia nic nie widział, wściekły Widzewiak na arbitra.