4
90+10'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Miki Villar. Asystował mu Szymon Sobczak.

Niewiarygodne! Wisła prowadzi 3:2! Co za kontratak. Ruszyli od własnego pola karnego, Sobczak ruszył prawym skrzydłem, zacentrował na trzynasty metr, a Angel Baena precyzyjnym strzałem głową trafił w samo okienko!

24
19
3
5
5
90+7'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Patryk Gogół. Asystował mu Bartosz Jaroch.

Remis! Tego chyba nikt się nie spodziewał. Jaroch utrzymał się przy piłce w polu karnym, wycofał piłkę na szesnasty metr i młody Patryk Gogół trafił idealnie przy słupku!

17
16
7
7
90+4'

Jaroch strzelał technicznie z siedemnastu metrów. Trochę zabrakło.

1
1
2
2
90+3'

Miał szansę Olejarka, przyjął piłkę w polu karnym, strzelił mocno, ale doskonale zablokował go Brzozowski.

1
1
2
1
90+1'

Marzec z dystansu. Nieznacznie obok słupka.

4
3
90'

Sędzia dolicza minimum 11 minut.

1
11
9
89'

GKS Katowice. Schodzi: Marcin Wasielewski. Wchodzi: Dawid Brzozowski.

wchodzi Wchodzi
Dawid Brzozowski #24
schodzi Schodzi
11
1
1
89'
89'
87'

Już gra miała być wznowiona, ale... nic z tego.

3
3
2
87'

Kolejny popis pirotechniki.

2
2
2
1
87'
87'
84'

Sylwester w Krakowie 25 listopada. Sędzia przerywa spotkanie, bo kibice odpalili fajerwerki.

1
1
1
3
83'
82'

Szybko wykonany rzut rożny przez Wisłę. Zaskoczeni goście, jednak Sobczak nie trafił w piłkę tuż przed bramką.

1
1
1
1
81'

Raton instynktownie broni. Z rzutu wolnego zagrywał Kozubal, nikt nie trącił piłki. To mogło być zaskakujące.

3
3
79'

Repka z dystansu. Bardzo mocno, ale na linii strzału stanął Uryga.

2
2
78'

Kolejne straty gospodarzy. Nie potrafią wydostać się z własnej połowy.

3
5
1
1
77'

Rogala podawał płasko w pole karne, ale nie trafił w piłkę Bergier.

3
2
1
3
76'

Kwadrans do końca. Wisła nie potrafi się pozbierać po straconych dwóch golach.

2
2
2
2
74'

Powinno być 1:3! Marzec ruszył prawym skrzydłem, zagrał piłkę z linii końcowej do Bergiera, ten przyjął i uderzył, ale kapitalnie spisał się Uryga. Gdyby nie on, byłoby już po zabawie!

4
5
72'
70'

Wrzutka Jarocha trochę na aferę. Sobczak faulował Jędrycha w polu karnym.

3
2
68'

GKS oddala zagrożenie. Goście zyskali dużą pewność siebie po pierwszym golu.

68'

Mocny strzał Dudy zza pola karnego i Kudła z trudem odbija piłkę. Korner!

1
1
1
2
2
66'
66'
63'
GOOOOOOL!!!

Sytuacja zmienia nam się o 180 stopni! GKS już na prowadzeniu w Krakowie, bo Wisła chyba śpi. Po wrzutce z prawej strony Mak z bliska pokonuje Ratona!

5
2
2
3
5
61'

Ładna akcja Wisły, ale strzał Sobczaka z kilkunastu metrów zablokowany.

1
1
1
2
60'

Strzały: 13-8. Strzały celne: 2-5.

2
59'

VAR niczego się nie dopatrzył. Gol prawidłowy, gra wznowiona od środka przez Wisłę.

1
2
1
57'
GOOOOOOL!!!

Remis w Krakowie! Co tu się wydarzyło?! Znakomity kontratak, choć podanie Kozubala do Bergiera nie było dobre. Fatalnie zachował się jednak Uryga, skiksował i przepuścił piłkę do napastnika gości, a ten pokonał Ratona.

3
2
3
2
7
56'
3
3
1
1
56'

Widoczność jest teraz trochę gorsza przez te race, ale sędzia nie musi przerywać gry.

1
2
1
1
55'

Żadnego zagrożenia po tym stałym fragmencie. Raton spokojnie złapał piłkę.

2
2
1
1
54'

Wisła podarowała przeciwnikowi rzut rożny. Fatalne podanie Colleya do Carbo.

1
1
53'

Jaroch pokusił się o uderzenie z dystansu. Mocno i bardzo niecelnie.

2
1
1
51'

Kolejna porcja rac odpalona przez kibiców Wisły.

1
1
1
1
50'

Wisła miała rzut wolny z bocznego sektora boiska. Wrzucał Sapała, strzelał głową Uryga, ale Kudła doskonale odbił piłkę. Uryga miał jeszcze okazję do dobitki z metra, strzelał na wślizgu i... kopnął o jakieś kilkadziesiąt metrów za wysoko.

1
2
3
47'

Carbo znakomicie rozrzucił akcję na lewe skrzydło. Joan Roman opanował piłkę, wbiegł w pole karne, lecz strzelił bardzo niecelnie.