(0:0)
Zakończony
Athletic Bilbao
komentarz

Długo trzeba było czekać na gola w meczu FC Barcelony z Athletikim Bilbao. Na dziesięć minut przed końcem dla mistrzów Hiszpanii trafił 17-letni Marc Guiu.

27
16
3
1
2
90+2'

Barcelona stara się oddalać grę od własnej bramki. Coraz mniej czasu na uratowanie punktu mają goście.

29
13
1
2
2
90'

Sędzia doliczył do 2. połowy 4 minuty.

12
8
2
3
7
90'

Do strzału głową doszedł Felix, Simon wybił piłkę na rzut rożny.

13
7
4
5
4
89'
ŻÓŁTA KARTKA
14
10
2
1
4
89'

W ataku Athletic, ale Barcelona, poza jednym błędem, w końcówce jest czujna.

8
6
2
1
86'

Fatalne przyjęcie De Marcosa, gdyby opanował piłkę, to Barcelona miałaby ogromne problemy!

10
11
5
2
5
85'

Athletic po stracie gola nie potrafi zagrozić Barcelonie. Mistrzowie Hiszpanii coraz bliżej niezwykle cennych trzech punktów.

12
12
2
83'
Marc Guiu #38
13
6
9
6
7
80'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marc Guiu. Asystował mu Joao Felix. Złota zmiana Xaviego! Prostopadłe zagranie Felixa i Guiu w pierwszym kontakcie z piłką w sytuacji sam na sam pokonał Simona! 1:0!

110
55
8
3
79'
9
3
2
1
79'
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
19
7
3
1
76'
Unai Gomez #30
4
3
1
1
2
75'

Cancelo wszedł w pole karne, strzał prawą nogą na rzut rożny odbił Simon!

5
3
4
2
1
73'
4
2
4
1
2
71'

Spadło tempo gry. Coraz mniej dzieje się pod bramkami. Barcelona powoli może zacząć liczyć na cud.

3
3
5
2
3
68'

Optyczna przewaga należy do Barcelony. Gospodarzom brakuje jednak skuteczności. Czas zaczyna płynąć coraz szybciej.

10
7
6
7
7
76'
Gorka Guruzeta #12
2
1
67'
3
63'

Felix w polu karnym do Yamala, ten znalazł miejsce do strzału, ale przymierzył obok słupka!

11
7
6
5
4
62'

Twarde lądowanie na plecach zaliczył Araujo. To musiało zaboleć.

5
5
4
5
5
60'
60'
4
3
2
2
3
59'

Barcelona szuka gola. Zagranie w pole karne do Lopeza, ten jednak przestrzelił z ok. 14 metrów.

5
4
2
2
2
58'

Kapitalnie Simon, który odbił strzał Felixa oraz poprawkę z bliska Lopeza!

7
7
5
4
6
55'

Felix sam na sam z bramkarzem, ale szybszy Simon, który uprzedził gracza Barcelony.

6
4
4
4
4
54'

Coraz więcej do powiedzenia ma Athletic. Barcelona nie rozgrywa dobrego meczu.

3
3
3
3
3
51'

Akcja Barcelony przerwana. Sędzia dostrzegł spalonego.

5
5
4
4
6
50'

Athletic po raz pierwszy po przerwie zagroził Barcelonie. Efektem był rzut rożny. Po nim sędzia przerwał grę.

4
4
4
4
4
47'

Zagranie Felixa do Lopeza, ten jednak zbyt długo zwlekał ze strzałem i został zablokowany.