(0:0)
Zakończony
Widzew Łódź
komentarz

Koniec meczu! Śląsk wygrał z Widzewem 2:1 i wrócił na fotel lidera PKO Ekstraklasy!

18
8
2
1
3
90+6'

Nic z tego!

13
8
5
5
3
90+5'

Pawłowski jeszcze faulowany. To będzie ostatnia szansa dla Widzewa. Do przodu ruszył nawet Gikiewicz.

3
2
3
3
5
90+4'
3
2
6
4
3
90+3'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Imad Rondić. Asystował mu Bartłomiej Pawłowski. Świetna wrzutka i świetna główka! Widzew zmniejsza straty i na pewno jeszcze ruszy do przodu!

11
5
4
8
14
90+3'

Matsenko powalił Nunesa. Szansa na dośrodkowanie.

3
3
2
1
3
90+2'

Próbuje zaatakować jeszcze Widzew, ale punktów już nie uratuje.

10
6
2
2
3
90'

Doliczone 5 minut.

10
4
3
7
11
90'

Niezłe wrzutka Klimka, ale Rondić nie dał rady zamknąć akcji.

7
1
1
2
2
88'
5
87'

Rzuchowski uderzył z dystansu, pewnie interweniował Gikiewicz.

9
6
3
4
8
86'

Celna główka Exposito, ale nie mogła ona zaskoczyć Gikiewicza.

10
7
7
4
2
85'
Widzew Łódź
16
8
3
4
4
83'
Widzew Łódź
20
12
3
4
5
81'

Widzew nie dojechał na drugą połowę, więc wyjedzie z Wrocławia bez punktów.

17
4
2
2
4
78'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Nahuel Leiva. Asystował mu Piotr Samiec-Talar. Jednak gol uznany! Nahuel wkleił się w linię obrony, minął bramkarza i trafił do siatki!

40
19
2
4
10
79'

Sędzia czeka jeszcze na sygnalizację z VAR-u.

11
6
10
4
5
79'
78'

Nahuel wpakował po raz drugi piłkę do siatki, ale był na spalonym.

7
4
5
5
9
78'
5
3
5
2
8
76'

Znowu groźnie w polu karnym Śląska. Rondić główkował z bliska i zablokował go Petkow. To musiało być 1:1, ale Bułgar uratował swój zespół.

11
4
2
3
4
74'

Mustafić pomknął na bramkę Gikiewicza i płasko przymierzył sprzed pola karnego. Chybił.

4
3
3
2
3
72'

Pawłowski świetnie podał z głębi pola do Sancheza, który oddał groźny strzał. Dobrze interweniował Leszczyński.

4
2
4
3
5
71'

Samiec-Talar po raz trzeci - tym razem strzelił ponad poprzeczką.

2
7
3
1
1
70'

W końcu pokazał się Widzew. Strzał Nunesa poleciał jednak obok bramki.

6
2
3
2
2
70'
68'

Kolejna próba Samca-Talara i ponownie piłkę odbił Gikiewicz.

9
2
3
1
1
66'

Powinno być 2:0! Exposito szybkim podaniem obsłużył Samca-Talara, ten poprawił sobie piłkę na nodze i uderzył z kilku metrów. Problem w tym, że dokładnie w to miejsce, w którym stał Gikieiwcz.

7
7
4
3
3
65'

Exposito błyskawicznie chciał zaskoczyć Gikiewicza, ale został zablokowany.

8
3
4
1
1
63'
63'
62'

Spore problemy ma Widzew, a Śląsk szuka drugiego gola.

7
2
2
1
3
61'

Sanchez padł w polu karnym i domaga się faulu. Sędzia nie reaguje.

3
1
1
3
58'

Po przerwie role się odwróciły. Śląsk przeważa, a Widzew szuka swojego rytmu.

8
6
2
1
2
56'
Widzew Łódź
9
5
4
2
55'

Nahuel szukał miejsca do strzału z dystansu, ale nie pozwolili na to goście.

2
2
1
1
1
53'
GOOOOOOL!!!

Potężnie huknął Nahuel Leiva i Śląsk na prowadzeniu! Opłaciło się zaatakować od początku drugiej odsłony!

31
15
3
2
8
51'

Ależ błędy Gikiewicza! Najpierw minął się z piłką po dośrodkowaniu, a zaraz sfaulował Petkowa. Karny dla Śląska!

22
8
3
2
9
51'
Widzew Łódź
11
8
2
3
51'
1
1
48'

Śląsk próbuje zaatakować na początku II połowy.

4
2
4
46'

Gramy dalej.

2
1
1
czas Druga połowa
46'
komentarz

W ostatniej akcji I połowy Mustafić trafił do siatki, ale wcześniej na spalonym był Samiec-Talar. Gola więc nie było, a sędzia po chwili zakończył pierwsze 45 minut. Do przerwy bezbarwne 0:0.

6
4
1
4
7
45'

Mustafić dogrywał w polu karnym, trafił w rywala, a gospodarze domagają się rzutu karnego.

5
8
3
3
5
43'
11
4
2
2
9
43'

W końcówce I połowy nieco aktywniej stara się grać Śląsk, lecz nie przekłada się na to realne zagrożenie bramki Gikiewicza.

1
1
4
2
2
41'
11
7
5
7
7
39'

Olsen puścił do boju Klimalę, który przegrał pojedynek sam na sam z Gikiewiczem. Na szczęście dla napastnika Śląska sędzia dopatrzył się spalonego.

5
4
3
2
5
36'

Matsenko dośrodkował na głowę Samca-Talara, który posłał piłkę obok słupka.

2
2
4
1
2
35'

Nie jest to porywające widowisko. Widzew przynajmniej próbuje atakować, Śląsk nie potrafi się obudzić.

5
4
3
2
6
32'

Matsenko dogrywał do Klimali, który nie zdołał strzelić na bramkę.

1
1
3
1
2
30'

Samiec-Talar w stylu Quaresmy szukał Klimali. Napastnik nie doszedł jednak do piłki.

2
1
3
3
1
28'

Dużo prostych błędów popełnia już na własnej połowie Śląsk Wrocław. Widzew jeszcze tego nie wykorzystał.

4
3
3
1
2
26'

Fatalne rozegranie kornera.

3
3
2
1
3
25'

Szybko rozegrali rzut z autu goście, Sanchez wpadł w pole karne i wycofał piłkę do Diliberto. Ten drugi padł w polu karnym, ale Widzew ma tylko rzut rożny.

1
3
1
22'

Tkacz chciał popisać się techniką przy próbie dośrodkowania. Żeby jednak się czymś popisać, to trzeba to mieć. Fatalnie zagrał młody zawodnik Widzewa.

3
1
2
21'

W końcu Śląsk zdołał jakkolwiek odpowiedzieć, ale po zagraniu w pole karne, piłkę pewnie złapał Gikiewicz.

4
4
2
2
3
20'

Pawłowski rozciągnął akcję do Tkacza, którego strzał zablokował Matsenko.

4
1
19'

Mimo kilku nieciekawych zagrań, to Widzew jest stroną przeważającą. Łodzianie wyglądają lepiej i szukają swojego gola. Śląsk póki co szuka tylko guza.

3
3
1
2
1
17'

Można się zastanawiać, co przed chwilą zrobił Pawłowski. Wrzutko-lobostrzał? Podcinka na kilka metrów w górę? Ciężko powiedzieć i może lepiej nie wiedzieć.

7
16'

Pomylił się Nahuel na własnej połowie, a z dalszej odległości kopnął na bramkę Tkacz. Niecelnie.

3
3
2
1
1
15'

Z dystansu strzelił Pawłowski. Lepiej od Diliberto, lecz nadal niecelnie.

2
13'

Niespełna kwadrans gry za nami. Póki co bez większych emocji.

1
1
11'

Znów niedokładnie akcję rozegrał Kun.

1
1
10'

Sprzed pola karnego na uderzenie zdecydował się Diliberto. Postarajmy się o tej próbie jak najszybciej zapomnieć.

1
8'

Klimala liczył na rzut rożny. Sędzia Frankowski widział to inaczej, więc napastnikowi Śląska pozostało rozłożyć ręce.

4
1
1
2
7'

Kun chciał szybkim podaniem uruchomić Sancheza, ale podał zbyt mocno.

1
2
1
2
5'

Pogubili się w tyłach wrocławianie, dzięki czemu w pole karne wpadł Pawłowski. Mocno uderzył, lecz Leszczyński nie dał się pokonać.

4
1
3
5'

Ruszył do przodu Klimala, ale jego dośrodkowanie zostało przeciągnięte.

1
1
3'

Mustafić padł na murawę po pojedynku z Sanchezem i zatrzymał napastnika Widzewa... wygarniając mu piłkę spod nóg rękoma.

7
3
2
4
2'

Na początku meczu dłużej przy piłce utrzymują się goście.

2
1
1'