(1:0)
Zakończony
Stal Mielec
komentarz

Po słabym wejściu w rundę wiosenną piłkarze Radomiaka Radom przełamali się i odnieśli pierwsze w 2024 roku zwycięstwo. Gospodarze 2:1 pokonali, świetnie radzącą sobie, Stal Mielec.

9
1
2
2
2
90+2'

Stal chaotycznie atakuje, wyraźnie gościom brakuje sprytu Szkurina.

4
3
3
2
90'

Pogramy jeszcze przez 4 minuty.

9
3
3
1
3
90'

Rzut rożny dla Stali, ale po dograniu goście niewiele potrafili zdziałać.

1
2
1
1
1
89'
ŻÓŁTA KARTKA
5
3
2
2
5
88'
85'

Radomiak coraz bliżej trzech punktów. Stal jeszcze walczy, ale nie jest w stanie wykreować sobie okazji bramkowej.

6
2
1
1
1
83'
82'

Getinger  uderzał z woleja, niezbyt czysto trafił w piłkę, ale będzie korner.

3
1
3
3
2
80'
79'

Stal w końcu ruszyła do ataku i szuka remisu. Radomiak broni się niemal całym zespołem.

3
1
3
4
3
76'

Kolejny strzał głową Vuskovicia, tym razem piłkę zdołał sparować Kochalski.

3
3
3
1
2
74'

Radomiak stara się utrzymywać piłkę daleko od bramki Stali. Mielczanie nie mają pomysłu na atak.

4
71'

Groźnie pod bramką Stali, mielczanie cało wyszli z opresji.

2
1
3
2
4
69'
2
1
3
2
4
69'
1
1
1
1
2
68'

Radomiak ponownie wyszedł na prowadzenie i znowu wydaje się, że ma mecz pod kontrolą.

4
3
1
2
2
65'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Leonardo Rocha. Asystował mu Luis Machado. Błyskawiczna odpowiedź Radomiaka. Stal ma w defensywie duże problemy i to się potwierdziło. Dośrodkowanie Machado, Rocha pięknie uderzył głową i Radomiak ponownie prowadzi! 2:1!

12
7
5
3
7
63'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mateusz Matras. Asystował mu Łukasz Gerstenstein. I niespodziewanie mamy wyrównanie! Po rzucie rożnym piłka została wybita przed pole karne. Mocny strzał Gerstensteina odbił się od nogi Mateusza Matrasa. Piłka myląc bramkarza wpadła do bramki! 1:1!

61'

Po przerwie obie drużyny prezentują się słabo. Radomiak nie zamierza atakować, co wychodziło mu bardzo dobrze. Stal? Chyba nasycona zdobyczą punktową we wcześniejszych meczach.

1
1
59'

Atak pozycyjny Stali, jednak wszystko dzieje się daleko od bramki Radomiaka.

1
56'

Machado starał się uderzyć technicznie z ok. 17 metrów. Nie dokręcił piłki i tak poszybowała daleko od celu.

1
3
3
1
3
53'

Hinokio uderzył z ostrego kąta. Majchrowicz odbił piłkę! Najgroźniejsza okazja Stali w meczu.

2
1
1
1
2
53'

W końcu po przerwie zaatakować starał się Radomiak. Jednak czujna jest obrona mielczan.

2
1
50'

Dośrodkował z rzutu wolnego Domański, dobrze w defensywie interweniował Rossi.

1
1
47'

Jak na razie sporo niedokładności na początku 2. połowy. Próba dogrania Getingera wybita przez Grzesika.