(2:1)
Zakończony
FC Barcelona
komentarz

Po dwóch kwadransach FC Barcelona przegrywała ze znajdującą się w strefie spadkowej Granadą 0:2. Mistrzów Hiszpanii stać było jedynie na odrobienie strat. Mecz zakończył się remisem 2:2.

9
10
2
5
5
90+8'
7
90+7'

Jeszcze przepychanki. To już ostatnie sekundy gry.

9
13
4
2
6
90+8'
10
11
5
3
7
90+5'

Strzał z dystansu Romelu poszybował tuż obok bramki!

10
12
6
5
5
90+4'

VAR potwierdził decyzję i gola nie ma. Wciąż 2:2!

9
7
9
14
28
90+3'

Felix z bliska do siatki, sędzia jednak uznał, że na spalonym był Torres.

13
12
5
12
30
90+2'

Barcelona szuka trzeciego gola dającego trzy punkty. Goście muszą grać cierpliwie.

13
5
4
1
1
90'

Sędzia doliczył 7 minut.

13
10
7
8
6
88'

Granada powinna prowadzić! Strata Gaviego, po chwili dogranie w pole karne do Zaragozy, a ten trafił w słupek!

12
10
13
10
7
86'

Jeszcze mamy VAR, sędzia sprawdza czy wcześniej nie było faulu.

4
5
9
7
15
86'
11
9
5
5
4
85'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Sergi Roberto. Asystował mu Alex Balde. Balde dogrywał płasko z lewej strony, Roberto dołożył nogę i mamy remis! 2:2!

45
22
12
9
11
83'
4
82'

Gospodarze postawili mały autobus. Za moment dojedzie kolejny, a następny jest już w drodze.

3
9
1
1
3
79'

Płaski strzał oddał Gavi, ale bramkarz spokojnie interweniował.

6
3
5
8
6
78'

Araujo uderzył z ok. 15 metrów. Piłka poszybowała obok słupka!

3
3
6
8
7
77'

Z dystansu przymierzył Gundgogan, bramkarz efektownie odbił strzał.

8
3
5
10
6
76'
9
5
3
2
3
75'

Coraz szybciej zaczyna płynąć czas Barcelonie. Goście w ataku.

6
3
3
3
9
73'
71'

Indywidualna akcja Boye. Strzał był najsłabszym momentem. Piłka minęła słupek.

3
4
3
2
2
69'

Dogranie w pole karne, Araujo zgrywał piłkę, a Puertas omal nie wbił jej do własnej bramki!

5
10
4
3
3
68'
Miguel Rubio #4
Granada CF
6
5
1
66'
Ignasi Miquel #14
Granada CF
10
6
1
64'

Granada dzielnie walczy, ale najtrudniejsze jeszcze przed gospodarzami.

5
6
61'

Dośrodkował z lewej strony Balde, Yamal doszedł do piłki, ale uderzył niecelnie.

5
6
1
3
4
61'
59'

Skiksował Araujo, nadbiegający Boye omal nie skierował piłki do bramki Barcelony!

3
3
6
2
3
59'
Raul Torrente #28
1
1
1
58'
Njegos Petrovic #18
Gonzalo Villar #24
1
1
57'

Gospodarze wyszli z założenia, że najlepszą obroną jest atak i szukają trzeciej bramki.

1
1
58'
Antonio Puertas #10
Myrto Uzuni #11
1
1
54'

W zamieszaniu uderzał Fermin, trafił tam, gdzie stał bramkarz gospodarzy.

2
1
3
2
1
54'

Barcelona rozpędza się. Coraz groźniej w polu karnym Granady!

6
2
3
2
5
51'

Uderzenie Torresa było niecelne. Sędzia jednak uznał, że Barcelonie należy się rzut rożny. Po nim zagrożenia nie było.

3
1
2
2
4
48'

Zaczyna się mała gra. Gospodarze prowokują piłkarzy gości. Może być wkrótce ciekawie.

6
3
2
czas Druga połowa
komentarz

Granada prowadzi z Barceloną 2:1. Kontaktowa bramka dla gości może mieć duże znaczenie na przebieg gry w 2. połowie.

9
6
5
7
10
45+3'

Yamal ruszył prawą stroną, ale przewrócił się z boku pola karnego. Bez interwencji rywala.

6
3
8
3
2
45+1'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lamine Yamal. Asystował mu Joao Felix. Zamieszanie w polu karnym Granady. Felix nie zdołał czysto uderzyć, do piłki doszedł Yamal i trafił do siatki! 2:1!

48
23
11
10
16
45'

Sędzia doliczył do 1. połowy 5 minut.

8
4
6
4
3
44'
2
3
6
5
2
43'

Kounde jednak będzie musiał zejść z boiska.

6
3
1
5
2
41'

Kounde pozbierał się i wrócił na boisko.

12
5
4
3
5
39'

Problemy z kolanem zgłasza Kounde. Będzie konieczna zmiana.

4
4
3
2
1
37'

Kolejna próba gości. Uderzał Fermin, bramkarz bez problemów złapał piłkę.

8
6
2
1
1
35'

Szarżował Felix, który wydawało się, że mógł być na spalonym. Bramkarz miejscowych jest już jednak czujny i nie dał się pokonać!

4
6
4
2
1
32'

W coraz trudniejszej sytuacji znajduje się Barcelona, ale tutaj jeszcze może się wiele wydarzyć.

15
15
6
6
4
29'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Bryan Zaragoza. Asystował mu Gerard Gumbau. Cóż Zaragoza zrobił zKounde i bramkarzem. Skrzydłowi wkręcił w ziemię graczy Barcelony i z kilku metrów przymierzył pod poprzeczkę! 2:0!

13
28'

Barcelona coraz bliżej wyrównania. Granada broni się bardzo głęboko. Jak długo wytrzyma?

8
4
2
5
7
25'

Gavi uderzył niecelnie, dodatkowo był na spalonym.

7
7
2
3
3
24'

Coraz groźniejsza Barcelona. Z dystansu uderzył Felix, piłka przeleciała tuż obok słupka!

9
7
1
1
2
22'

Felix dogrywał wzdłuż pola bramkowego. Nie miał kto jednak wbić piłki do bramki Granady.

7
5
2
5
3
21'

Gavi przebiegł z piłką kilka metrów i uderzył z ok. 22 metrów. Bramkarz zdołał odbić piłkę na korner.

7
5
1
1
1
19'

Nie zmienia się obraz meczu, co nie dziwi. Barcelona na połowie Granady, jednak wciąż bez dobrej okazji na wyrównanie.

3
1
5
2
1
16'

Groźnie zrobiło się w polu karnym Barcelony. Bezkarnie w pole karne wbiegł Gavi. W efekcie rzut rożny po próbie Felixa.

2
3
1
3
13'

Spadło tempo meczu. Barcelona w ataku pozycyjnym, jednak niewiele z tego wszystkiego wynika.

3
4
1
1
5
10'

Granada bez większych problemów rozbija ataki Barcelony. Po objęciu prowadzenia gospodarze nie zagrozili po raz kolejny ter Stegenowi.

6
6
6
2
3
7'

Barcelona od początku postawiła się w trudniejszej sytuacji i szuka dość szybkiego wyrównania.

8
11
5
4
3
4'

Barcelona rzuciła się do odrabiania strat. Przed momentem doszło do zamieszania przed bramką gospodarzy. W końcu sędzia dostrzegł spalonego.

7
7
8
2
5
1'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Bryan Zaragoza. Asystował mu Lucas Boye. Cóż za początek Granady! Pierwsza akcja gospodarzy i gol w 18. sekundzie. Zagranie na prawo do Zaragozy, a ten mocnym strzałem z pola karnego pokonał ter Stegena! 1:0!