Zakończony
Górnik Zabrze
90+4'
GOOOOOOL!!!

Co za gol! Kapitalna bramka! Widzew wyszedł z szybką akcją, którą wyprowadził Noah Diliberto. Mógł podać do dobrze ustawionych kolegów z zespołu, ale zdecydował się piękny strzał z 17 metrów! Piłka odbiła się od poprzeczki i wpadła do siatki.

Widzew Łódź
23
11
4
10
18
90+1'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w pole karne Widzewa główkował Adrian Kapralik. Piłka przeleciała minimalnie obok słupka.

6
3
4
8
9
90+1'

Lawrence Ennali wpadł w pole karne Widzewa, ale jego strzał został zablokowany.

4
2
4
7
10
90'

Doliczone cztery minuty.

9
4
3
2
90'

Z rzutu wolnego strzelał Bartłomiej Pawłowski. Piłka przeleciała tuż nad bramką Górnika.

7
5
3
3
4
88'
88'

Drugą żółtą, a w efekcie czerwoną kartką ukarany został Rafał Janicki. Będzie rzut wolny dla Widzewa praktycznie z linii pola karnego.

7
1
2
9
88'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA
8
5
4
8
10
87'
86'

Dawid Tkacz po dośrodkowaniu w pole karne skierował piłkę do bramki Górnika. Był jednak na spalonym i gol nie został uznany.

11
9
2
2
85'

Widzew nie zamierza się bronić, tylko cały czas szuka kolejnej okazji na gola.

8
4
4
6
83'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Widzewa. Tym razem obrońcy pewnie ją wybili.

3
3
4
6
8
80'

Jeszcze jedną znakomitą okazję miał Pawłowski. Znów dobrze obronił bramkarz Górnika.

13
4
2
3
2
80'

Z 16 metrów strzelał Bartłomiej Pawłowski. Dobrze obronił Daniel Bielica.

10
4
3
3
78'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłka została wybita. Dopadł do niej Lawrence Ennali i zdecydował się na strzał z dystansu. Uderzenie zostało zablokowane.

6
3
3
4
6
77'

Będzie rzut wolny dla Górnika. Dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne rywala.

7
2
1
2
2
76'
2
1
1
1
1
74'
3
1
2
8
6
74'
Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
2
1
71'

Zanosiło się na groźną akcję Górnika. Kapralik podał do Rasaka, ale ten źle dośrodkował w pole karne Widzewa.

4
1
1
2
4
68'

W drugiej połowie Górnik prezentuje się zdecydowanie lepiej. Zabrzanie cały czas szukają okazji na wyrównanie.

11
3
2
2
5
65'
65'

Kapitalnie obronił Rafał Gikiewicz! Po dośrodkowaniu Adriania Kapralika z 5 metrów główkował Lukas Podolski. "Giki" nie dał się zaskoczyć!

5
1
3
12
61'

Wyrównany fragment spotkania.

5
2
2
57'

Po podaniu od Pawłowskiego w świetnej sytuacji w polu karnym Górnika znalazł się Fran Alvarez. Jego uderzenie z około 11 metrów było jednak minimalnie niecelne.

5
4
1
2
4
55'

Z bardzo ostrego kąta strzelał Lawrence Ennali. Interweniował Rafał Gikiewicz i piłka nie wpadła do bramki gospodarzy.

3
1
2
3
7
56'
ŻÓŁTA KARTKA
3
2
2
6
53'

Górnik śmiało atakuje. Co chwilę groźnie jest w okolicy pola karnego Widzewa.

16
5
1
3
51'
GOOOOOOL!!!

Górnik odrabia straty! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i zgraniu piłki z bliska do siatki futbolówkę skierował Rafał Janicki.

29
14
1
4
49'

Szymon Czyż dośrodkował w pole karne Widzewa. Po chwili piłkę wybił jeden z obrońców.

6
1
2
czas Druga połowa
46'
46'
46'
43'

Z dystansu bardzo niecelny strzał oddał Lawrence Ennali.

2
2
3
2
3
40'

Z pola karnego Widzewa strzelał Lukas Podolski. Piłka przeleciała minimalnie obok słupka. Groźna akcja Górnika.

7
3
3
3
37'

Widzew pewnie przerywa praktycznie wszystkie akcje ofensywne Górnika.

4
2
1
2
1
34'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Juan Ibiza. Bezpośrednio po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Juan Ibiza przymierzył celnie z około 10 metrów! Widzew prowadzi 2:0!

Widzew Łódź
11
6
5
6
15
34'

Piękny strzał z 16 metrów oddał Antoni Klimek! Górnika przed stratą gola uratowała poprzeczka!

5
3
5
5
9
32'

Dośrodkowanie w pole karne Widzewa, gdzie piłkę pewnie złapał Rafał Gikiewicz.

2
3
4
9
30'
GOOOOOOL!!!

1:0 prowadzi Widzew Łódź! Dośrodkowanie Fabio Nunesa ze skrzydła. Piłka odbiła się od jednego z zawodników Górnika i dopadł do niej Antoni Klimek, który z kilku metrów skierował futbolówkę do bramki!

Widzew Łódź
19
7
5
10
21
26'

Kapitalnie w defensywie zachował się Lawrence Ennali! Szybka akcja Widzewa, Jordi Sanchez minął już bramkarza i kierował piłkę do bramki. W ostatniej chwili efektownie wybił ją Ennali!

7
2
2
3
25'

Zagranie z rzutu wolnego w pole karne Widzewa. Piłkę spokojnie złapał Rafał Gikiewicz.

2
1
1
1
3
24'
7
4
1
23'

Gra częściej toczy się na połowie Górnika. Widzew bardziej aktywny w wyprowadzaniu akcji ofensywnych.

4
2
2
3
19'

Pawłowski zagrywał w pole karne Górnika. Piłka została wybita. Po chwili strzał z dystansu Frana Alvareza został zablokowany.

6
5
2
1
16'

Jak na razie brakuje w tym meczu dobrych okazji strzeleckich - zarówno z jednej, jak i drugiej strony. Aktualnie Widzew rozgrywa piłkę w okolicy linii środkowej boiska.

1
1
1
1
13'

W odpowiedzi w polu karnym Widzewa dryblował Lawrence Ennali. Piłkę wybił mu jeden z obrońców.

2
4
3
12'

Bartłomiej Pawłowski podał w pole karne do Klimka. Ten strzelał z ostrego kąta. Bramkarz Górnika nie dał się zaskoczyć.

5
1
1
2
8'

Dośrodkowanie w pole karne Górnika. Po chwili jednak piłka wybita przez obrońców.

4
2
2
5'

Widzew aktywnie od początku spotkania. Łodzianie szukają okazji na gola.

2
1
1
4
2'

Z dystansu mocny, ale i niecelny strzał oddał Fran Alvarez.