5
3
5
90'

Patryk Klimala wpadł w pole karne Lecha. Mierzył po długim słupku, ale dobrze obronił Bartosz Mrozek.

19
7
4
5
6
89'

Dośrodkowanie Kristoffera Velde w pole karne Śląska. Wrzutka jednak zbyt mocna i piłka wyleciała poza boisko.

23
13
8
10
14
87'

Wrocławianie skupiają się już głównie na defensywie i ewentualnie czekają na błąd rywala, by wyprowadzić akcję ofensywną.

18
12
10
7
11
87'

Dobrą okazję w polu karnym Śląska miał Bartosz Salamon. Źle jednak trafił w piłkę i skończyło się na strachu fanów WKS-u.

16
13
4
12
12
86'
16
14
1
5
8
85'

Miękko przed bramkę Śląska zagrywał Jesper Karlstrom. Spokojnie interweniował Rafał Leszczyński.

5
2
2
5
7
85'

Gra toczy się na połowie Śląska. Lech szuka swojej okazji.

17
11
3
6
10
84'

Na boisku pomiędzy zawodnikami coraz więcej nerwowości.

11
11
10
7
5
84'

Lech wyprowadzał groźną akcję, lecz przed polem karnym WKS-u zatrzymany został Kristoffer Velde.

7
4
4
1
2
83'

Kolejne uderzenie z dystansu. Strzelał Filip Szymczak, ale bramkarz Śląska Wrocław nie dał się pokonac.

8
4
3
1
6
82'
4
77'

Joel Pereira zagrywał w pole karne Śląska, a po chwili jeden z obrońców wybił piłkę.

18
9
4
7
13
77'

Coraz mniej czasu mają obie drużyny na strzelenie gola. Na razie jednak gra toczy się w środkowej strefie boiska. Częściej przy piłce są gospodarze.

8
5
4
3
6
75'
10
6
6
4
4
74'
74'
73'

Efektownie, ale i dobrze oraz skutecznie wypiąstkował piłkę z własnego pola karnego Rafał Leszczyński.

7
5
5
2
4
70'

Ładny, zaskakujący strzał zza pola karnego oddał Filip Szymczak. Piłka przeleciała minimalnie nad poprzeczką bramki Śląska Wrocław.

13
4
2
3
5
69'

Teraz nieco więcej gry w środkowej strefie boiska.

6
5
1
1
3
66'

Kolejne minuty mijają. Lech rozgrywa piłkę przed polem karnym Śląska.

18
7
4
7
7
Czy ten mecz zakończy się bezbramkowym remisem?
5
2
2
61'

Kolejne groźne dośrodkowanie w pole karne Śląska. Zabrakło jednak uderzenia na bramkę.

19
15
3
5
7
57'

Z dystansu mocny, ale i niecelny strzał oddał Bartosz Salamon.

15
11
3
9
9
56'

Z rzutu wolnego strzelał Erik Exposito. Piłka trafiła w mur.

11
15
4
6
8
55'

Będzie rzut wolny dla Śląska. Do bramki Lecha dość daleko, ale można oddać strzał.

4
3
5
4
6
54'

Filip Marchwiński dogrywał przed bramkę Śląska. Piłkę wybił Peter Pokorny.

10
5
3
4
8
51'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego, po którym Rafał Leszczyński wypiąstkował piłkę.

12
9
6
8
8
51'

Przewaga Lecha. Lech szuka okazji na gola, sporo dośrodkowań w pole karne rywala.

18
8
3
5
8
48'
20
13
5
7
11
47'

Podanie w pole karne do wbiegającego w pole karne Filipa Marchwińskiego. Ten oddał minimalnie niecelny strzał.

9
5
4
5
czas Druga połowa
45'

Rzut rożny dla Lecha, po którym wrocławianie wybili piłkę.

11
6
4
5
9
44'

Kolejorz przy piłce. Gospodarze rozgrywają ją na własnej połowie i szukają okazji na wyprowadzenie ataku.

8
2
5
3
3
40'

Znów strzelał Nahuel Leiva, znów jednak został zablokowany.

12
7
5
6
9
39'

Kristoffer Velde chciał dryblować w polu karnym Śląska. Ostatecznie jednak stracił piłkę.

6
4
7
3
9
36'

Joel Pereira dośrodkował w pole karne, a Filip Szymczak z ostrego kąta skierował piłkę do siatki. Napastnik Lecha był jednak na spalonym. Gol nie został uznany.

13
11
4
23
31
34'

Kolejne dośrodkowanie w pole karne Śląska, tym razem z rzutu wolnego. Piłka trafiła do Bartosza Salamona, który strzelał z ostrego kąta. W ostatniej chwili piłkę wybił Jehor Macenko.

21
7
7
11
11
30'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Lecha. Piłka wybita, a po chwili zza pola karnego uderzył Nahuel Leiva. Uderzenie zostało zablokowane.

14
6
7
7
11
27'

Lekkie zamieszanie w polu karnym Lecha. Ostatecznie piłkę złapał jednak Bartosz Mrozek.

22
7
6
7
14
26'

Dośrodkowanie w pole karne Śląska, ale wrocławianie wybili piłkę.

12
7
5
3
6
25'

Będzie rzut wolny dla Lecha. Dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne Śląska.

12
2
4
1
4
22'

Minimalnie zbyt mocno dośrodkował Ali Gholizadeh. Piłkę złapał bramkarz Śląska, a do strzału już składał się Filip Marchwiński.

11
4
5
6
6
20'

Dobrze w defensywie spisał się Bartosz Salamon. Udana interwencja obrońcy Lecha.

14
5
2
7
10
16'

Zabrakło dokładności zawodnikom Lecha. Wymiana podań na połowie WKS-u zakończyła się stratą.

12
6
7
5
12
14'

Wrocławianie spokojnie rozgrywają piłkę na własnej połowie.

14
9
5
4
8
11'

Jeszcze jedno groźne uderzenie zza pola karnego. Tym razem strzelał Nahuel Leiva, ale i on został zablokowany.

4
3
3
2
7
11'

Zza pola karnego strzelał Jehor Macenko. Został zablokowany.

4
1
2
1
5
8'

Z pola karnego Śląska strzelał Kristoffer Velde. Uderzenie przy słupku obronił Rafał Leszczyński.

20
6
2
3
2
7'

Teraz przy piłce wrocławianie. Rozgrywają ją w okolicy linii środkowej boiska.

5
2
3
5
9
4'

Kolejna ofensywna akcja Lecha. Od początku do przodu ruszyli gospodarze.

25
9
5
3
4
3'

Efektownie dryblował Ali Gholizadeh. Po jego dośrodkowaniu piłkę złapał jednak bramkarz Śląska.

10
4
1
1
2
2'

Ciekawe dośrodkowanie z rzutu rożnego. Zabrakło jednak strzału na bramkę Śląska.

6
4
2
2
3
2'

Kristoffer Velde zagrywał w pole karne Śląska. Piłka wybita i rzut rożny dla gospodarzy.