(1:2)
Zakończony
Legia Warszawa
komentarz

Nie brakowało emocji w meczu Korony Kielcy z Legią Warszawą. Po słabej pierwszej połowie, w drugiej gospodarze zagrali dużo lepiej. Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 3:3.

32
15
3
3
5
90+6'
ŻÓŁTA KARTKA
8
6
3
11
14
90+5'
35
25
6
5
6
90+2'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Adrian Dalmau. A jednak Korona wyrównała! Kolejny raz Trejo napędził akcję. W zamieszaniu piłka trafiła pod nogi Dalmau, a ten z ośmiu metrów huknął pod poprzeczkę! 3:3!

90
53
8
7
13
90'

Pogramy jeszcze przez 6 minut.

11
5
3
5
6
88'

Trejo napędza akcje Korony. Legia momentami broni się dość panicznie.

16
12
2
3
6
86'

Zagranie do Szykawki, ten jednak zagrywał ręką. Przypadkowo, ale pomógł sobie.

3
3
5
8
84'
7
6
4
5
13
83'

Wszołek i Remacle walczyli o piłkę. Ostatecznie rzutu rożnego dla Korony nie będzie. Od bramki Hładun.

5
2
1
4
4
81'
4
4
2
5
4
81'

Kontra Legii, zagranie do Rosołka, ten kolejny raz nie pomógł swojej drużynie.

9
7
1
2
5
78'
76'

Trejo ruszył z piłką, starał się uderzyć, ale piłkę w ostatnim momencie zablokował obrońca.

6
5
3
3
4
74'

Legia wściekle ruszyła na Koronę. Goście marzą o czwartym golu, prawidłowo zdobytym.

8
10
3
1
5
73'

Tymczasem dla Legii ZONK! Rosołek gdzieś, jak to ma w zwyczaju, zaplątał się i okazuje się, że spalił. Wciąż tylko 2:3.

9
8
2
10
73'
72'

Legia znowu odjechała! Zamieszanie w okolicach pola karnego Korony. Do piłki dopadł Kapustka. Mocny strzał w środek bramki zasłonięty Forenc przepuścił! 2:4!

3
4
2
4
8
71'

Wszystko było w porządku. Legia prowadzi już tylko jedną bramką.

13
9
1
2
6
70'

Jeszcze mamy VAR. Sprawdzamy czy nie było spalonego.

8
3
1
1
8
69'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jewgienij Szykawka. Asystował mu Danny Trejo. A jednak Korona wraca raz jeszcze do gry. Beznadziejna postawa jednego z graczy Legii, który w łatwy sposób stracił piłkę po prawej strony. Po chwili Trejo z pola karnego do Szykawki, a ten z bliska do bramki! 2:3!

19
7
3
4
13
68'

Kielczanie szukają dziury w obronie Legii. Jednak bezskutecznie.

4
2
1
1
65'

Remacle kropnął z woleja z ok. 30 metrów. Daleko od celu!

4
3
2
2
4
65'
4
3
3
1
2
65'
3
3
2
3
5
64'

Zadowolona Legia cofnęła się i pozwala pograć Koronie. Musi jednak pamiętać, że z tyłu ma tykającą bombę. Zresztą podobnie na ławce.

1
6
1
1
61'
60'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marc Gual. Asystował mu Juergen Elitim. Legia ponownie odjeżdża Koronie! Zagranie do Guala, ten przyjął piłkę, odwrócił się i uderzył przy słupku do bramki! 1:3!

13
9
3
4
12
59'

Kapustka uderzył z pola karnego. Piłka otarła się jeszcze o obrońcę i wyszła na korner.

6
4
1
1
56'
9
4
1
2
3
55'

Cofamy słowa o Hładunie. Legia obecnie nie posiada klasowego bramkarza i może za moment za to zapłacić.

4
2
2
1
4
54'

Dogranie w pole karne, Zator głową niecelnie, wcześniej był jednak spalony.

2
1
1
3
53'

Kontra Korony, dwa strzały piłkarzy gospodarzy szczęśliwie blokowali obrońcy Legii!

2
3
2
52'

Rzut rożny dla Legii, Forenc dobrze interweniował na przedpolu.

2
51'

A teraz Szykawka uderzył głową z siedmiu metrów. Tuż obok bramki!

1
1
2
2
3
48'

Błąd obrony Legii, do piłki dopadł Malarczyk, ale Kramer naprawił błąd. Piłka odbiła się od napastnika i poszybowała ponad bramką!

2
2
3
2
4
47'

Fornalczyk popisał się dobrą indywidualną akcją, płaski strzał był bardzo anemiczny. Piłkę złapał Hładun.

2
1
1
46'

Pierwsza po przerwie akcja kielczan. Dogranie w pole karne, Hładun odzyskał pewność i złapał piłkę.

2
1
1
czas Druga połowa
46'
46'
2
1
1
1
1
46'
komentarz

Legia długo miała mecz pod kontrolą, ale tragiczny w skutkach błąd Jędrzejczyka dał gospodarzom nadzieję na remis. Do przerwy 1:2.

5
7
2
3
3
45+3'

Wygląda na to, że gol zostanie uznany. Jędrzejczyk z plastrem na czole i gramy dalej.

6
11
2
6
6
45+1'

Nono butem trafił w głowę Jędrzejczyka, pojawiła się krew. Co na to sędziowie? Przerwa w grze.

3
7
3
2
45'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Martin Remacle. Tragiczny w skutkach błąd Jędrzejczyka, który zgubił piłkę przed własną bramką. Po chwili doszedł do niej Remacle i uderzył. Hładun, przed momentem przez nas chwalony, skompromitował się. 1:2!

32
32
6
6
17
45'

Dogranie w pole karne Legii. Hładun czujnie na przedpolu. Goście w końcu grają z bramkarzem.

1
1
42'

Legia gra z kielczanami w "dziadka". Korona nie potrafi przejąć piłki, a minuty płyną.

7
4
2
4
5
39'

Dogranie z prawej strony, Szykawka głową uderzył bardzo słabo i wprost w bramkarza. Pierwszy celny strzał kielczan.

1
1
38'

Legia gra na dużym luzie. Kielczanie są bezradni, pachnie kolejną bramką dla Legii.

10
5
1
2
36'

Korona bezradna. Gospodarze przy piłce, ale bez żadnej koncepcji na skuteczny atak. Legia ma wszystko pod kontrolą.

7
3
1
1
33'

Próba uderzenia Guala. Piłka jeszcze otarła się o obrońcę i padła łupem bramkarza.

1
32'

Korona nie przypomina tego zespołu, jaki oglądaliśmy wcześniej. Czyżby zmiany w klubie zaczynały odbijać się na grze piłkarzy?

2
1
30'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Blaz Kramer. Asystował mu Marc Gual. Niemal kopia pierwszej bramkowej sytuacji. Tym razem podawał Gual. Kramer uderzył płasko, Forenc mógł w tej sytuacji zrobić więcej. Piłka wtoczyła się do siatki! 0:2!

40
34
3
8
12
28'

Legia ponownie nie dopuszcza Korony w okolice pola karnego. Kielczanie wciąż bezradni.

7
4
2
2
26'

Z lewej strony starał się dośrodkować Kun. Bardzo niedokładnie, od bramki gospodarze.

1
2
2
2
3
25'

Legia poczuła, że może mieć problem i oddaliła grę od własnej bramki. Piłka rozgrywana jest w okolicach środka pola. Bramkarze mają niewiele pracy.

2
3
1
1
22'

Po złym zagraniu Jędrzejczyka Hładun gonił piłkę, Legii nie uratował. Korona wywalczyła rzut rożny. Po nim Trojak omal nie wbił piłki do bramki!

3
4
1
1
19'

Kielczanie nie opuszczają okolic pola karnego. Korona jednak wciąż bez zagrożenia pod bramką Hładuna.

1
3
17'

Kielczanie w końcu przedostali się w pole karne. Obrona Legii jest czujna i nie pozwala gospodarzom na wiele.

3
2
14'

Legia stara się szukać szans do wyprowadzenia kontry i być może zamknięcia meczu już na jego początku. Kielczanie bezradni.

3
1
3
12'

Korona przy piłce, wszystko jednak dzieje się w okolicach środka pola.

5
2
1
9'

Żółtą kartkę otrzymał Artur Jędrzejczyk. Zderzenie w środku pola, ale ukarany został Jędrzejczyk. Pan Artur wściekły na sędziego, jednak niewiele wskóra.

13
13
1
3
8
8'

Po szybkiej stracie gola Korona stara się atakować. Jednak gospodarze nie są w stanie zagrozić bramce gości.

6
2
2
1
6'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Blaz Kramer. Asystował mu Bartosz Kapustka. Zdeterminowana Legia na prowadzeniu! Zagranie Kapustki do Kramera, a ten z okolic narożnika pola bramkowego do siatki! 0:1!

25
11
1
12
19
5'

Pierwsza akcja Korony. Dogranie z lewej strony, ale zbyt mocne. Piłka poszybowała ponad bramką.

2
1
3'
7
4
2
3
4
3'

Legia powinna prowadzić. Kapustka doszedł do linii końcowej, zagrał na piąty metr. Forenc jeszcze trącił piłkę. Dopadł do nie Kun. Strzał uderzył w poprzeczkę i piłka wróciła do rąk bramkarza!

3
4
5
czas Start meczu
16:33

Mecz poprowadzi Szymon Marciniak (Płock).