Stal umiejętnie utrzymuje się z piłką na połowie Śląska.

Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
3
1
2
84'

Rzut wolny dla Stali. Dogranie w pole karne Śląska. Po chwili wrocławianie wybili piłkę.

4
4
2
3
13
82'
79'

Wrocławianie szukają dośrodkowań w pole karne rywala. Piłkarze Stali zazwyczaj wybijają piłkę, albo pewnie łapie ją Mateusz Kochalski.

15
9
2
3
5
76'

Ładne dośrodkowanie w pole karne WKS-u. Pewnie piłkę złapał jednak Mateusz Kochalski.

11
8
4
7
8
74'

Coraz mniej czasu zostaje Śląskowi na doprowadzenie do remisu. Stal Mielec na boisku prezentuje się dzielnie, a aktualnie gra toczy się daleko od bramki gości.

16
12
4
5
6
69'

Stal oddaliła teraz grę od własnego pola karnego i wymienia podania na połowie Śląska.

20
14
1
3
4
66'
65'

Z rzutu wolnego z około 25 metrów strzelał Erik Exposito. Mateusz Kochalski zdołał trącić piłkę, ta odbiła się od poprzeczki i nie wpadła do bramki!

17
13
2
1
2
63'

Wrocławianie szukają okazji do ataku, lecz Stal Mielec dzielnie się broni i czeka na błąd rywala.

11
5
1
1
2
59'

Na bramkę Stali Mielec zza pola karnego strzelał Nahuel Leiva. Po rykoszecie piłka opuściła boisko.

10
8
1
56'
56'
54'

Po rzucie rożnym niecelnie główkował Piotr Samiec-Talar. Coraz groźniej pod bramką Stali.

2
1
1
7
53'

Z ostrego kąta strzelał Erik Exposito. Znów dobrze obronił Mateusz Kochalski.

6
3
1
1
52'

Z pierwszej piłki z około 15 metrów strzelał Petr Schwarz. Dobrze obronił bramkarz Stali.

6
2
1
49'

Śmielej do ataku od początku drugiej połowie ruszyli wrocławianie. Często przy piłce jest Erik Exposito.

3
2
4
6
48'

Ładne dośrodkowanie Domańskiego w pole karne Śląska. Dobrze piłkę wybił jednak Łukasz Bejger.

2
2
1
2
6
47'

Erik Exposito strzelał z pola karnego. Jego uderzenie zablokował jeden z piłkarzy Stali, a dokładniej Maksymilian Pingot.

8
1
2
2
1
czas Druga połowa
46'
45+1'

Gol uznany, goście prowadzą 1:0.

41
26
5
3
2
45+1'

Trwa jeszcze analiza VAR.

4
4
2
3
12
45'

Doliczona jedna minuta.

5
1
1
4
45'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ilja Szkurin. Asystował mu Krystian Getinger. Piłkarze z Mielca zaskoczyli gospodarzy prostopadłym rozegraniem rzutu wolnego. Piłkę na linii pola karnego przyjął Ilja Szkurin, poradził sobie z obrońcą WKS-u i zakończył akcję golem.

62
41
8
5
11
42'

Martin Konczkowski dośrodkował w pole karne Stali. Następnie doszło do zgrania piłki po czym spokojnie złapał ją Mateusz Kochalski.

5
3
2
3
3
40'

Kolejne minuty mijają, a sytuacja na boisku nie ulega zmianie. Brakuje szybkości w akcjach obu ekip.

1
1
1
35'

Zanosiło się na szybką, groźną akcję Śląska. Zabrakło jednak dokładnego podania do Erika Exposito.

10
6
1
1
4
Czy pierwsza połowa zakończy się bezbramkowym remisem?
2
1
2
34'

Stal wymienia podania na połowie WKS-u, ale do bramki gospodarzy daleko.

1
1
1
1
3
30'
Stal Mielec
3
2
1
2
6
28'

Dobrze w defensywie spisał się Aleks Petkow, który w ostatniej chwili wybił piłkę tuż przed własną bramką. Czekał już na nią Ilja Szkurin.

3
1
1
2
3
24'

Teraz zbyt mocne dośrodkowanie w pole karne Stali. Piłka wyleciała poza boisko.

7
4
1
3
22'

Nie jest to porywające widowisko. Brakuje przebojowych akcji - zarówno z jednej, jak i drugiej strony.

2
4
1
3
18'

Dość spokojne tempo meczu. Piłkarze Stali wymieniają podania na połowie Śląska.

7
3
2
2
4
16'

Koki Hinokio szukał dośrodkowania w pole karne Śląska. Piłka wyleciała jednak poza boisko.

5
1
1
1
6
13'

Nahuel Leiva dryblował w polu karnym Stali, lecz w ostatniej chwili zatrzymał go Bert Esselink.

7
2
2
9'

Zagranie z rzutu wolnego w pole karne Stali Mielec. Doszło tam do ogromnego zamieszania. Wrocławianie oddawali strzały na bramkę, lecz dobrze bronił Mateusz Kochalski. Znakomicie spisał się bramkarz drużyny z Mielca.

11
8
2
2
4
7'

Teraz przy piłce zespół WKS-u. Gra toczy się na połowie Stali Mielec.

5
2
1
2
4
8'
7
2
4
3
6'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego wrocławianie wybili piłkę.

2
1
1
5'

Z pola karnego strzelał Alvis Jaunzems. Uderzenie zostało wyblokowane. Rzut rożny dla gości.

4
4'

Jak na razie sporo gry w środkowej strefie boiska.

2
2
1
2'

Dośrodkowanie w pole karne Śląska. Wrzutka jednak zbyt mocna i piłka wyleciała poza boisko.