Warta jest zadowolona z punktu, bo raczej tak należy odbierać długie wybijanie piłki przez Grobelnego z piątego metra.

1
1
2
90+2'

Niewiele dzieje się na boisku. Ruch nieudolnie próbuje atakować i nic z tego nie wynika.

3
1
90'

Sędzia dolicza minimum 8 minut.

3
7
88'

Soczysta próba Letniowskiego z dystansu, ale pewnie broni Grobelny.

4
1
1
86'
86'
84'

Skurcze łapią Wójtowicza.

1
1
2
1
1
83'

Pierwszy celny strzał Warty! Chociaż to było bardziej podanie Eppela do Stipicy z jedenastu metrów.

3
1
1
82'

Sporo fauli w ostatnim czasie. Sędzia musi często używać gwizdka. O żadnej płynności w grze nie ma tu mowy.

1
1
1
2
80'
2
1
1
1
1
80'

Coraz mniej czasu do końca. Ruch gra po przerwie słabiej niż w pierwszej połowie. Warta też nie kwapi się do ataków.

3
3
1
1
1
77'

Kibice Ruchu są coraz bardziej poddenerwowani decyzjami sędziego, choć te wydają się słuszne.

1
2
1
1
76'
76'
74'
1
1
1
1
1
74'
72'

Vlkanova miał kapitalną sytuację! Strzelił bardzo mocno z narożnika pola karnego i rewelacyjnie broni Grobelny!

7
4
4
1
2
70'

Dobra akcja Dadoka, dośrodkowanie w pole karne, ale Wójtowicz fatalnie skiksował i ostatecznie strzelił w aut.

2
1
2
1
1
68'

Potężny strzał Wójtowicza zza pola karnego, ale ofiarnie zablokował go Stavropoulos. I przy okazji trochę ucierpiał.

2
67'

Ruch wychodził z akcją, ale Szczepan nie upilnował linii spalonego.

3
3
1
1
66'
66'
65'

I chyba konieczna będzie zmiana.

1
65'

Tymczasem Miguel Luis był kopnięty. Warta ma rzut wolny, a zawodnik potrzebuje pomocy fizjoterapeutów.

1
1
2
62'

Kozak podał na skrzydło do Dadoka, a ten kopnął piłkę na aut bramkowy. Nieudane dośrodkowanie, nie pierwsze dziś.

2
1
3
1
1
61'

Pół godziny do końca. Cały czas czekamy aż wydarzy się tu coś godnego uwagi.

1
58'

Ładna akcja Warty. Można by powiedzieć - wreszcie. Kilka szybkich podań, w końcu Savić miał sytuację w polu karnym, szukał sprytnego uderzenia przy bliższym słupku i tylko nieznacznie się pomylił.

4
1
57'

Prikryl zagarnął piłkę, ale następnie trafił w nogę Dadoka. Ten potrzebuje pomocy medycznej.

2
1
3
1
2
56'
1
2
2
55'

W odpowiedzi mieliśmy dośrodkowanie Dadoka, jednak Szczepan nie doszedł do strzału. Jeszcze poturbowany został Bartkowski i sędzia przerwał grę. Kibice protestują, bo Ruch był przy piłce.

1
53'

Mezghrani wrzucał w pole karne. Bez żadnych szans, żeby to przeszło. Piłka leciała wolno, bardzo wysoko.

1
2
50'

Nieudany drybling Szmyta. Za daleko wypuścił sobie piłkę, został przyblokowany i nie zdołał nic z tego zrobić. I tak właśnie wyglądają akcje Warty w tym meczu.

1
1
3
1
48'

Czekamy aż mecz się rozkręci. To trochę jak film o facecie w łódce.

1
3
Czy w drugiej połowie zobaczymy gole?
Nie (nie żartujmy)
46'

1
45+1'

Wrzutka Dadoka i tym razem Stępiński nie trafił czysto w piłkę.

3
4
1
45'

Sędzia dolicza minimum jedną minutę.

2
1
1
45'

Kapitalne podanie w polu karnym otrzymał Wójtowicz. Dobrze przyjął piłkę, ale jego strzał czubkiem buta został w ostatniej chwili zablokowany.

1
3
1
2
45'

Dadok ruszył do linii końcowej, ale następnie popsuł dośrodkowanie. Spokój Miguela Luisa w polu karnym.

1
2
43'

Ruch próbuje w końcówce pierwszej połowy. Jest lepszy, natomiast wykończenie ewidentnie kuleje. Sytuacji trochę było, a po stronie zysków wciąż nic.

1
1
2
2
41'

Był jeszcze rzut rożny dla chorzowian, ale Szczepan faulował w ofensywie. Przeszkadzał Grobelnemu i arbiter ocenił to jako przewinienie.

2
3
40'

Kolejna kontra, tym razem w wykonaniu Ruchu. Kozak miał mnóstwo miejsca na skrzydle, przedarł się w pole karne, ale kapitalnie zachował się Mezghrani, który zablokował strzał z ostrego kąta.

1
1
1
1
39'

Dadok w brutalny sposób przegrał pojedynek ze Stavropoulosem na skrzydle. Przeczytany jak wczorajsza gazeta.

2
3
37'

Kontratak Warty. Mezghrani długo zwlekał z podaniem w pole karne, w końcu zagrał w kierunku Szmyta, ale piłka do niego nie dotarła.

2
1
1
2
2
36'

Wrzutka Dadoka z prawej flanki. To nie mogło się udać, bo w polu karnym był jeden zawodnik Ruchu i czterech obrońców Warty.

1
3
1
35'

Odbiór Ruchu na połowie przeciwnika. Letniowski podał do Szczepana, ten trochę pogubił się w polu karnym, ale piłka odbiła się idealnie pod nogi Vlkanovy, który jednak uderzył zbyt lekko. Grobelny znowu broni.

3
1
1
1
1
31'

Pół godziny za nami i wiele się nie zmienia. Ruch ma przewagę, ale nie za bardzo potrafi ją udokumentować. A Warta gra po swojemu. Czeka na jakąś okazję.

3
2
30'

Celny strzał Wójtowicza z dystansu i pewnie broni Grobelny.

2
1
29'

Teraz mieliśmy dużo lepsze dośrodkowanie Sadloka z linii końcowej. Atakował piłkę Szczepan, jednak nie oddał strzału. Było blisko.

1
1
28'

Wójtowicz napędził akcję Ruchu, podał do Kozaka, ale ten nie potrafił celnie dośrodkować. Stavropoulos dobrze zachował się w polu karnym.

1
2
1
26'

Warta ma olbrzymie problemy, żeby w ogóle wydostać się z własnej połowy.

3
24'

Kiepskie dośrodkowanie Kozaka i grę od bramki wznawia Grobelny. Nie wykorzystali tego stałego fragmentu gospodarze.

3
2
23'

Vlkanova powalczył o piłkę w narożniku boiska i wywalczył rzut rożny.

1
1
22'

Pierwsza od dawna akcja Ruchu. Najpierw rywale zablokowali dośrodkowanie Kozaka, a następnie próbę strzału Letniowskiego z dystansu.

2
2
19'

Nie jest to spotkanie toczone w wybitnym tempie. Przede wszystkim Ruch trochę spuścił z tonu po obiecującym początku.

1
1
3
1
17'

Nieco wyżej podchodzi teraz do pressingu zespół z Poznania. Obraz gry zaczyna się delikatnie zmieniać.

3
1
1
1
15'

Vizinger strzelił gola po akcji prawą stroną, jednak wcześniej piłka opuściła całym obwodem linię końcową. Bramka nie została uznana.

4
3
1
2
2
13'

"Niebiescy" praktycznie cały czas utrzymują się przy piłce. Na razie mają sporą przewagę.

1
1
2
1
2
11'

Zablokowany strzał Vizingera zza pola karnego. Nieprzygotowana pozycja, to nie miało większych szans powodzenia.

1
1
1
1
10'

Kolejna akcja Ruchu prawym skrzydłem. Kozak podawał płasko w pole karne, Dadok chciał przepuścić piłkę między nogami, jednak przeczytali to goście.

1
2
8'

Warta zepchnięta do defensywy.

2
1
7'

Najlepsza sytuacja Ruchu w tym meczu! Kozak miał miejsce z prawej strony, ale nie strzelał, tylko podał jeszcze do Dadoka. Uderzenie z ostrego kąta i Grobelny broni!

4
3
5'

Ruch miał kontratak w przewadze liczebnej, lecz został źle rozegrany. Dadok dostał zbyt lekkie podanie, wyhamował, a następnie jego centra została zablokowana.

3
4
2
3'

Świetny strzał Sikory z 30 metrów. Efektownie się złożył z powietrza, ale piłka przeleciała obok bramki.

1
2
1
1
1
2'

Długie podanie w kierunku Szczepana. Ograny Bartkowski, była okazja dla Ruchu, ale... zabrakło tam strzału. Koszmarne zachowanie napastnika gospodarzy w polu karnym.

4
3
1
1
1
1'