(0:0)
Zakończony
Wisła Kraków
90+6'

Lechia miała akcję na wagę wygranej. Pięknie poklepali, ale Piła nie trafił dobrze w piłkę na piątym metrze.

2
5
6
90+4'

Wisła miała rzut wolny. Niezła sytuacja, jeden zawodnik w murze. I po dośrodkowaniu Sapały piłka trafiła właśnie w ten mur.

1
7
90+2'

Niestety zrobiła nam się chaotyczna gra z jednej i drugiej strony.

2
1
7
2
2
90'

Sędzia dolicza minimum 5 minut.

5
1
90'
ŻÓŁTA KARTKA
2
2
3
89'

Lekkie zamieszanie w polu karnym, strzelał z ostrego kąta Kapić, ale wprost w Ratona.

4
3
1
4
4
88'

Akcja Lechii. Chłań zagrał na obieg do Kałahura, ale ten nie potrafił dobrze zacentrować. Zablokowany i korner dla Lechii.

3
1
1
86'

To mogła być piłka meczowa dla Wisły. Po płaskim podaniu Talara fatalnie skiksował jednak na piątym metrze Baena!

4
3
2
85'
85'
85'

Sporo niedokładności na boisku.

2
1
84'

Tym razem rzut rożny miała Wisła, ale doszło tam do faulu w ofensywie. Ucierpiał Kałahur.

1
1
82'

Krótko rozegrany ten korner. Wycofanie piłki przed pole karne, ale strzał Sypka został zablokowany.

1
1
81'

Po dośrodkowaniu Kałahura piłka jest wybita na rzut rożny. Lechia trochę odsunęła grę od własnej bramki.

3
79'
79'

Colley z dystansu strzelił w górny rząd trybun.

2
78'

Blisko Wisła! Bardzo mocne uderzenie Jarocha zza pola karnego i tym razem z dużymi problemami Sarnawśkyj!

1
76'

Kwadrans do końca. Coraz więcej wskazuje na to, że czeka nas 0:0. Dla Wisły to w sumie żadna nowość.

2
2
75'

Wrzucał Gogół, mocno głową strzelał Satrustegui, ale Sarnawśkyj broni.

3
74'

Rzut rożny dla Wisły. Dawno goście nie byli w polu karnym przeciwnika.

2
73'

Trochę się zadymiło nad boiskiem z powodu rac, ale mecz nie musi być przerwany. Widoczność jest dobra.

2
71'

Mocny strzał Chłania z dystansu. Odbił piłkę Raton.

1
1
69'
68'

Bolesne starcie Urygi i Neugebauera. Wpadli jeden na drugiego.

1
2
1
1
66'

Ależ rakietę posłał Żelizko! Minimalnie obok!

3
3
2
2
65'
4
3
1
2
1
64'

Rzut wolny dla Lechii niemal z linii pola karnego! Faulowany był Bobcek.

3
1
1
62'

Chłań strzela gola w sytuacji sam na sam, ale... sędzia asystent podnosi chorągiewkę. Spalony!

2
4
4
61'

Żelizko z rzutu rożnego. Piłka spadła w okolice szesnastego metra, ale przeszkadzało sobie dwóch zawodników Lechii i ostatecznie nie oglądaliśmy strzału.

2
1
1
2
58'

I jakby na zaprzeczenie Wisła ruszyła z groźną kontrą. Piłka wycofana z prawej strony, opanował ją w polu karnym Joan Roman, jednak jego strzał zablokował Olsson.

1
58'

Lechia wygląda lepiej po przerwie, choć nie przekłada się to na konkrety. Goście trochę wycofani.

2
1
55'

Pierwszy celny strzał Lechii, ale trudno nazwać go groźnym. Piła chciał dośrodkowywać z ostrego kąta, źle ułożył stopę i podał futbolówkę do Ratona.

2
53'
51'

Junca nie podnosi się z boiska. Chyba będzie zmiana.

1
50'

Zapasy Olssona i Rodado w polu karnym Lechii. Sędzia odgwizdał faul napastnika Wisły.

1
48'

Lechia ruszyła prawą flanką, ale źle zachował się Mena. Zwolnił akcję i ostatecznie jego dośrodkowanie nie było zbyt wysokich lotów.

1
1
47'

Colley w parterze, ale utrzymał się przy piłce. Gdyby ją stracił, Lechia miałaby kontrę w przewadze liczebnej.

1
1
46'

komentarz

Oficjalna frekwencja: 12 003. Rekord w Gdańsku w tym sezonie.

1
45'

Sędzia dolicza minimum jedną minutę.

3
1
43'

Kapić! Miał hektary wolnego miejsca na trzydziestym metrze, uderzył mocno, ale i bardzo niecelnie.

3
2
41'

Akcja Wisły, jednak Alfaro po prostu podał piłkę do bramkarza Lechii. Ależ to popsuł.

6
41'

Miękka wrzutka Kałahura, piłka leciała długo, strącił ją Mena, ale następnie skiksował Bobcek. A po chwili też Chłań zza "szesnastki".

1
40'

Mecz walki jak na razie. Sędzia trochę odpuścił z gwizdkiem. Szkoda, że tak mało sytuacji podbramkowych.

1
37'

Po dośrodkowaniu Alfaro niecelnie główkował Uryga.

2
37'

Joan Roman strzelał zza pola karnego, lekki rykoszet i rzut rożny dla Wisły.

36'

Neugebauer łapał rywala za koszulkę w środkowej strefie boiska. Faul taktyczny.

36'
1
2
35'

Lechia znowu naciska, ale Piła strzelił niecelnie w dogodnej sytuacji. Wcześniej w polu karnym przewrócił się Żelizko, ale sędzia nie dopatrzył się faulu Colleya. Raczej słusznie, co VAR potwierdził.

34'

Blisko Lechia. Po dośrodkowaniu Meny kapitalną okazję miał Chłań, lecz nie trafił czysto w piłkę dwa metry przed bramką! Ostatecznie pomagał sobie ręką.

2
33'

Statystyki idealnie na remis. Posiadanie 50 na 50, strzały 3-3.

31'

Na krótko zagrali to wiślacy. Wrzucał Joan Roman i jeden z kolegów uprzedził bramkarza Lechii, wybijając piłkę.

1
30'

Mocne dośrodkowanie Jarocha, piłka po nogach obrońcy i rzut rożny dla Wisły.

1
29'

Bardzo dyskretnie grają w ofensywnie oba zespoły. Hit póki co raczej zawodzi.

28'

Sędzia często musi używać gwizdka. Przed momentem błędy techniczne sprawiły, że Lechii nie wyszła klepka przed polem karnym. I faulował Neugebauer.

1
25'

Gogół próbował wymusić rzut karny. Nawet nie protestował, gdy sędzia pokazał mu kartkę.

2
2
25'
1
1
1
24'

Ładna akcja Wisły prawą stroną. Prosta klepka, Villar zagrał płasko w pole karne, ale Joan Roman strzelił za lekko! Sarnawśkyj broni.

1
1
1
22'

Ależ szansę miał Mena. To powinien być gol! Po rzucie rożnym piłka spadła mu idealnie pod nogi na 16. metrze, uderzył ile sił w nogach, ale nie trafił w bramkę!

3
1
2
22'

Neugebauer strzelał z dystansu, podbił piłkę jeden z wiślaków i będzie rzut rożny dla Lechii.

1
21'

Bramkarze nie mają jak na razie wiele do roboty. Brakuje precyzji przy tzw. ostatnim podaniu. To dotyczy Lechii i Wisły.

2
18'

Na razie jest to mimo wszystko dość słabe spotkanie. Trwa wzajemne badanie się jednej i drugiej drużyny.

1
17'

Kapitalnie teraz Kapić. Minął jednego rywala, drugiego, był już w polu karnym, ale został w ostatniej chwili zablokowany i nie oddał strzału. Blisko Lechia.

3
3
14'

Starcie przy linii bocznej. Junca faulował Menę. Jeden i drugi lekko ucierpiał. Krótka przerwa.

1
13'

Na razie częściej przy piłce wiślacy, natomiast niewiele z tego wynika.

1
1
12'

Był rzut rożny dla Lechii, ale wybronił się zespół Wisły, a po chwili goście nieudolnie wyprowadzali kontrę.

10'

Ależ ryknął teraz Kałahur. Został nadepnięty przez Villara. Kartka dla zawodnika Wisły.

1
1
1
10'
8'

Rzut rożny nie przyniósł korzyści Wiśle. Gospodarze wybijają piłkę.

1
1
8'

Wisła lewą stroną. Mądre wycofanie piłki przez Juncę, ale Gogół był blokowany w polu karnym. Tylko korner dla gości.

6'

Agresywnie Lechia od pierwszych minut. Już kilka razy goście leżeli na murawie.

2
1
1
5'

Teraz w ataku gdańszczanie, ale podanie do Meny okazało się zbyt mocne i ostatecznie nie dopadł do piłki w boisku skrzydłowy Lechii.

3'

Pierwsza sytuacja gości, ale Joan Roman strzelał niecelnie zza pola karnego.

2'

Wisła jest pierwszym zespołem w tym sezonie, który nie będzie schowany za podwójną gardą w Gdańsku. Już sam początek na to wskazuje.

1'

Zaczynamy!

czas Start meczu
20:28

Zawodnicy wychodzą na boisko. Za moment zaczynamy hit jesieni w Fortuna I lidze!