2
13
90'
89'

Błędy w defensywie Puszczy. Rosołek dostał piłkę za darmo w polu karnym, ale jego strzał został zablokowany.

3
7
1
4
8
88'

Legia zdecydowanie ruszyła do ofensywy. Remis jej nie wystarcza.

13
8
1
5
10
86'
GOOOOOOL!!!

Remis! Dośrodkowanie Elitima, strącił piłkę głową Gual, strzał Ribeiro obronił na linii Zapolnik, ale dobitka Rosołka była już skuteczna!

Legia Warszawa
25
13
11
21
56
86'

Gual czytelnie składał się do strzału z dwudziestu metrów i po raz kolejny został zablokowany.

8
2
1
2
4
84'

Momentami wygląda to na rozpaczliwą obronę w wykonaniu gości, ale póki co udaje się utrzymać zero po stronie strat.

11
6
2
4
1
82'

Potężny strzał Morishity z narożnika pola karnego. Siła była, natomiast precyzji zero.

4
8
2
3
2
81'
80'

Płaskie uderzenie Guala i spokojnie broni Zych.

6
3
2
3
79'

Coraz mniej czasu do końca meczu. Puszcza wybija Legię z rytmu przy każdej okazji.

10
8
2
2
3
78'

Oficjalna frekwencja dziś to: 21 341.

2
8
3
3
3
76'
ŻÓŁTA KARTKA
18
13
1
3
6
77'

Kolejny zablokowany strzał, tym razem Elitima.

7
5
1
2
4
77'
16
13
3
5
6
76'
Puszcza Niepołomice
8
3
2
6
8
76'

Jeszcze jakieś przepychanki.

6
3
75'

Zaimponował szybkością Morishita i został wycięty przy linii bocznej przez Zapolnika.

4
2
4
5
75'
4
2
1
7
9
74'

Goście grają na czas przy każdej możliwej okazji.

6
6
2
4
4
72'

Dośrodkowanie Elitima, strzelał głową Jędrzejczyk i piłkę z linii bramkowej wybija zawodnik Puszczy.

4
3
2
2
3
71'

Obraz gry się nie zmienia. Legia ze sporą przewagą, z której niewiele wynika.

4
8
2
1
3
70'
4
3
1
67
73
68'
68'
67'

Teraz Augustyniak, po chwili Gual. I kolejne bloki piłkarzy Puszczy.

7
3
2
2
2
67'

Zablokowane uderzenie Guala z szesnastu metrów.

5
2
1
65'

Była wyśmienita okazja dla Legii. Josue popisał się świetnym podaniem do Wszołka, ten strzelał czubkiem buta, ale tym razem Zych stanął na wysokości zadania!

14
9
2
4
2
64'

Puszcza broni się bardzo głęboko. Jeśli Legia nie wykombinuje czegoś ekstra, albo po prostu nie zacznie grać szybciej, to nie ma czego szukać w tym meczu.

4
3
2
1
2
62'
62'
2
1
2
3
3
61'

Legia atakuje, ale Zych w dalszym ciągu nie został zmuszony do poważnej interwencji.

7
5
3
2
2
60'

Kolejna próba Augustyniaka z dystansu. I znowu obok.

3
3
1
4
59'

Daleki wyrzut Bartosza z autu. Zapolnik doszedł do sytuacji strzeleckiej, jednak Tobiasz pewnie złapał piłkę.

4
1
1
1
1
58'

Wrzutka Josue ze stałego fragmentu. Nawet niezła, natomiast Burch strzelał głową nad bramką.

1
3
1
2
4
56'

Blisko Legia. Wszołek zagrywał płasko w okolice piątego metra i Jędrzejczyk strzelił tuż obok bramki. Była tam jeszcze interwencja rywala.

1
1
1
3
56'

Zablokowany strzał Augustyniaka z 30 metrów. Nieprzygotowana pozycja, w porę doskoczył Serafin.

1
3
54'

To powinno być 2:0 dla Puszczy! Znakomity rajd lewym skrzydłem przeprowadził Siemaszko. Zagrał idealnie w pole karne, ale koszmarnie spudłował Craciun.

10
13
6
8
15
53'

Dużo chaosu na boisku. Jest problem, żeby jedni i drudzy wymienili kilka podań z rzędu bez straty piłki.

3
4
3
1
1
51'

Sprawdzone. Nie było faulu.

17
11
4
1
4
51'

VAR to jeszcze sprawdza.

5
7
5
6
7
50'

Co tam się wydarzyło?! Morishita dynamicznie wbiegł w pole karne, podał na piąty metr, ale Wszołek jakimś cudem nie oddał strzału. Gospodarze sugerują, że był faulowany. Po chwili jeszcze huknął zza "szesnastki' Augustyniak i świetnie broni Zych.

8
7
6
4
6
48'

Doskonała szansa dla Legii. Wszołek podał w pole karne do Kramera, ale ten zachował się jak junior i nie opanował piłki w prostej sytuacji, a następnie strzelił bardzo niecelnie.