Dobra sytuacja dla Lecha, ale na spalonym był Kristoffer Velde.

9
15
23
90+1'

Główkował z kilku metrów Kaan Caliskaner, ale bramkarz Lecha nie dał się zaskoczyć.

43
14
5
5
8
90'

Doliczone dziewięć minut. Jeszcze więc sporo emocji przed nami.

14
8
7
10
39
89'
87'

Z pola karnego Lecha niecelnie strzelał jeden z zawodników gospodarzy.

10
15
3
4
15
86'

Lech zamknięty na własnej połowie.

11
5
11
19
38
86'
84'

Jagiellonia dalej atakuje. Po dośrodkowaniu w pole karne Lecha efektowny, ale i niecelny strzał oddał Jesus Imaz.

7
5
3
9
19
82'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kristoffer Hansen. Asystował mu Jarosław Kubicki.

Gol dla Jagiellonii! Jeszcze będzie sporo emocji w tym meczu. Zamieszanie przed bramką Lecha. Kubicki dograł do Kristoffera Hansena, a ten strzelił gola.

22
16
14
24
64
82'

Gra wznowiona.

3
2
1
2
1
81'

Kolejna przerwa w grze. Opatrywany jeden z zawodników Lecha.

5
5
5
4
7
80'

Wysoki pressing Jagiellonii utrudnia Lechowi rozgrywanie piłki.

8
5
8
3
9
78'

16
7
2
77'

Chwilowa przerwa w grze. Na boisku leży Filip Marchwiński.

3
2
3
12
19
76'

Lecha skupia się już raczej na defensywie. Jagiellonia atakuje i szuka dośrodkowań.

11
9
4
2
6
74'

Ładna wrzutka Wdowika w pole karne Lecha. Chwilę później niecelnie główkował jeden z zawodników Jagiellonii.

6
9
3
5
5
72'
72'
6
5
4
1
1
69'

Dobra okazja dla Jagiellonii. W ostatniej chwili w polu karnym zablokowany został jednak Afimico Pululu.

14
10
2
3
8
67'

Z ponad 30 metrów niecelnie strzelał Adrian Dieguez.

14
14
2
2
6
67'
Jagiellonia Białystok
15
7
3
4
6
64'

Z około 25 metrów niecelnie strzelał Nene.

13
13
2
3
5
64'
63'

Wracamy do gry.

11
7
2
1
1
61'

Kibice odpalili środki pirotechniczne. Mamy chwilową przerwę w grze.

4
7
6
4
9
61'
59'
24
9
4
5
3
57'

Jednak nie ma rzutu karnego! Dominik Marczuk był na spalonym! Sporo emocji, gramy dalej.

51
25
1
5
12
57'

Trwa jednak jeszcze analiza VAR.

30
11
6
3
12
55'

Rzut karny dla Jagiellonii! Po podaniu od Wdowika Michał Gurgul faulował Dominika Marczuka.

14
10
4
15
52
54'

Sporo nerwowości na boisku. Sędzia uspokaja zawodników.

1
2
6
4
5
52'

Tym razem niecelnie z dystansu strzelał Nene.

12
5
3
4
7
51'

Zza pola karnego strzelał Bartłomiej Wdowik. Uderzenie wyblokowane. Szuka Jagiellonia gola.

7
5
6
5
11
50'

Rzut rożny dla Lecha i zagranie w pole karne gospodarzy. Po chwili piłkę złapał Zlatan Alomerović.

6
3
1
4
9
48'

I tym razem też nie ma rzutu karnego. Gra wznowiona. W spornej sytuacji Michał Gurgul znakomicie wybił piłkę Marczukowi.

24
12
2
4
10
48'

Tym razem Dominik Marczuk padł w polu karnym Lecha. Mamy analizę VAR.

6
4
2
5
19
47'

Nie ma rzutu karnego, gramy dalej.

20
4
2
3
8
46'

W polu karnym Lecha padł Afimico Pululu. Sędzia nakazał grać dalej, ale będzie analiza VAR.

8
6
3
2
4
czas Druga połowa
45'

Doliczona jedna minuta.

19
7
1
4
2
42'

Nie ma rzutu karnego, gramy dalej. Przy piłce Jagiellonia.

29
14
2
2
15
41'

Tym razem w polu karnym Lecha padł Jesus Imaz. Sędzia nakazał grać dalej.

14
4
2
3
13
38'

Z około 10 metrów z ostrego kąta niecelnie strzelał Dominik Marczuk.

8
6
3
5
7
37'

Zablokowany w polu karnym Jagiellonii został Filip Szymczak.

7
4
3
9
16
36'

Lekkie zamieszanie w polu karnym Lecha. Dobrze jednak piłkę wyblokowali obrońcy Kolejorza, a sędzia i tak odgwizdał spalonego.

11
8
3
4
5
33'

Mocny strzał z dystansu oddał Bartłomiej Wdowik. Bramkarz Lecha odbił piłkę przed siebie, lecz w ostatniej chwili futbolówkę wybił Antonio Milić.

17
4
3
3
6
30'
GOOOOOOL!!!

2:0 dla Lecha Poznań! Filip Szymczak bardzo pewnie wykorzystał rzut karny!

78
34
6
6
17
29'

Rzut karny dla Lecha! Po zagraniu z rzutu wolnego w pole karne Jagiellonii i zgraniu piłki przez Michała Gurgula, Jose Naranjo zagrał piłkę ręką!

41
18
3
4
14
29'
5
4
7
2
4
27'

Teraz Jagiellonia stara się grać wysokim pressingiem i odebrać piłkę Lechowi na jego połowie.

7
5
2
4
7
26'

Jose Naranjo strzelał z ostrego kąta. Uderzenie jednak niecelne.

11
5
2
2
2
23'

Jagiellonia przy piłce. Gospodarze rozgrywają ją w okolicy linii środkowej boiska.

9
7
6
7
9
20'

Z pola karnego Lecha strzelał Jesus Imaz. Uderzenie zostało zablokowane.

15
8
1
7
6
18'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Filip Marchwiński. Asystował mu Kristoffer Velde.

1:0 prowadzi Lech Poznań! Kristoffer Velde dograł do Filipa Marchwińskiego, a ten uderzył celnie z pierwszej piłki zza pola karnego!

88
40
9
5
19
17'

Lech stara się grać wysokim pressingiem na połowie rywala.

12
5
1
4
14'
13
6
1
8
18
11'

Kristoffer Velde padł w polu karnym Jagiellonii. Sędzia nakazał grać dalej.

10
5
1
7
14
9'

Ładne, techniczne uderzenie Nene. Bartosz Mrozek zdołał wybić piłkę. Bardzo dobra interwencja bramkarza Lecha.

16
5
4
2
4
8'

Świetna okazja dla Lecha! Najpierw Kristoffer Velde znakomicie w polu karnym Jagiellonii wypatrzył Jespera Karlstroma. Ten jednak zamiast strzelać, chciał odgrywać do Filipa Marchwińskiego. To podanie było już niedokładne.

12
8
4
5
10
5'

Lech rozgrywa teraz piłkę na połowie Jagiellonii.

21
8
1
1
5
3'

Zanosiło się na groźną akcję Jagiellonii. Sędzia przerwał jednak grę - ręką zagrał Afimico Pululu.