(0:0)
Zakończony
Sevilla FC
komentarz

Długo męczyli się piłkarze FC Barcelony w domowej potyczce z Sevillą. Gospodarzy uratował były gracz Realu Madryt Sergio Ramos, który w 76. minucie trafił do własnej bramki.

29
13
5
5
8
90+3'

Strzał Gundogana, bramkarz gości tym razem bez nerwów i z pewną interwencją.

17
9
10
15
31
90+3'
ŻÓŁTA KARTKA
14
10
9
11
27
90+2'

Do piłki w polu karnym dopadł Lewandowski. Polak po raz kolejny został zablokowany!

24
21
17
33
52
90'

Sędzia doliczył 5 minut.

29
13
14
12
25
89'

Bade ostro potraktował Lewandowskiego i kolejna kartka w meczu.

15
88'

Barcelona coraz bliżej wygranej. Sevilla jednak nie ustępuje i szuka dziury w obronie gospodarzy.

12
9
6
9
18
85'

Navas wpadł w pole karne, zamiast uderzać podawał. Barcelonę uratował wracający Kounde!

34
10
12
12
20
84'

Diaz starał się rozciągnąć grę, jednak dogranie z pola karnego było bardzo niedokładne.

6
11
6
5
9
83'
1
82'
Juanlu Sanchez #26
5
7
3
2
4
82'
18
9
3
3
1
80'

Ostro Diaz, w efekcie ucierpiał ter Stegen i mamy przerwę w grze.

18
16
7
11
16
79'

Po stracie gola Sevilla szuka wyrównania. Jednak na razie w grze gości sporo chaosu.

14
21
3
3
3
76'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Sergio Ramos. A jednak przełamali gości! Torres do Yamala, ten zgrał piłkę, a Ramos chcąc ją wybić wpakował wślizgiem do własnej bramki! 1:0!

145
110
32
71
80
75'
8
6
3
2
6
75'
74'

Odpowiedź Sevilli. Dogranie do Rakiticia, ale ten głową przestrzelił z pięciu metrów!

10
11
3
3
6
73'

Torres uderzał z pola karnego. Piłka jednak minęła bramkę, dodatkowo rezerwowy był na spalonym.

9
10
6
7
9
71'
14
3
2
1
3
71'

Strzał Lewandowskiego niemal do pustej bramki wybił obrońca! Po chwili sędzia odgwizdał wcześniejszy faul na bramkarzu.

14
10
10
15
19
70'

Efektownie z woleja uderzył Gavi. Piłka otarła się jeszcze o obrońcę i wyszła na korner.

12
7
6
7
5
69'

Gavi po raz kolejny starał się uderzać głową. Tym razem jednak źle przymierzył i piłkę spokojnie złapał bramkarz Sevilli.

7
5
11
10
13
66'
8
5
2
2
5
66'

Niespodziewany strzał z pola karnego Yamala, tuż obok bramki.

7
7
6
3
10
65'

W końcu celny strzał gości. Głową, dość słabo, uderzył Sow. Wprost w bramkarza.

9
9
3
4
7
64'

Barcelona bije głową w mur. Sevilla realizuje swój plan i jest coraz bliżej wywiezienia punktu. Grania jednak jeszcze trochę przed nami.

7
5
6
3
9
61'

Kolejny raz z pola karnego uderzał Lukebakio, kolejny raz bardzo niecelnie.

13
11
5
6
12
60'

Akcja Yamala, po chwili piłka dotarła do Lewandowskiego. Polak został zablokowany.

16
16
12
10
24
60'

Coraz wyraźniejsza przewaga Barcelony. Sevilla broni się coraz głębiej.

33
9
5
7
10
57'

Dogranie z kornera, uderzał głową Gavi, tuż ponad bramką!

17
11
7
7
11
56'

Lewandowski miał już przed sobą tylko bramkarza, ale piłka mu uciekła, a po chwili przyblokował go obrońca!

23
26
13
9
21
55'

W końcu pokazał się Lewandowski. Polak dogrywał z pola karnego, ale piłkę wybił wracający obrońca.

16
15
10
6
19
54'

Goście po zmianie stron wyraźnie podostrzyli grę. Już otrzymali dwie kartki, a mogli więcej.

14
8
2
4
9
52'
23
12
6
5
5
50'
Sevilla FC
21
13
4
4
7
50'

Lukebakio uderzył z woleja z pola karnego, ale przestrzelił! Piłka poszybowała kilka pięter ponad bramką!

15
10
7
5
5
48'

Barcelona stara się atakować. Sevilla więcej uwagi, na początku 2. połowy, poświęca obronie.