(0:0)
Zakończony
Legia Warszawa
90+5'

Sikora miał na nodze piłkę meczową na dwudziestym metrze, ale strzelił niecelnie.

6
8
1
2
3
90+3'

Jeszcze jakieś desperackie dośrodkowania zawodników Ruchu, ale Legia dobrze się broni.

15
13
1
4
2
90+2'

Pressing Legii, przez co gospodarze mają problemy z wydostaniem się z własnej połowy.

17
9
3
5
4
90'

Sędzia dolicza minimum 4 minuty.

7
3
4
7
12
90'

Dadok wygrał walkę w powietrzu po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, lecz nie oddał celnego strzału. Był w trudnej pozycji.

2
4
1
1
1
89'

Legia utrzymuje się przy piłce. Ruch nie napiera.

7
5
1
2
4
88'

Tym razem Morishita szukał ciekawego podania po ziemi w pole karne, ale nie wystartował w porę do piłki Pekhart.

4
1
3
3
3
86'

Morishita składał się do strzału przed polem karnym. Był naciskany i wyszło dość średnio. W dodatku sędzia nie dopatrzył się tam faulu.

3
2
1
3
4
84'
84'
83'

Niezły kontratak Ruchu. Letniowski kończył go strzałem zza pola karnego. Zabrakło niewiele.

4
3
2
83'

Ładnie pograli goście, Morishita podawał płasko na piąty metr, ale żaden z partnerów nie trafił w piłkę.

4
1
5
82'

Coraz mniej czasu do końca meczu. Legia niby kontroluje wydarzenia na boisku, choć trener Runjaić pewnie wolałby, żeby wynik był nieco bardziej bezpieczny.

5
3
4
2
1
81'
12
6
3
2
80'

Ruch Chorzów. Schodzi: Łukasz Moneta. Wchodzi: Josema.

2
79'

Jedna z nielicznych akcji Ruchu i koszmarnie popsuł ją Długosz. Za daleko wypuścił sobie piłkę, wykorzystał to Pankov i skasował tę akcję.

3
3
3
79'

Kolejna kontra Legii. Wszołek urwał się defensywie Ruchu, chciał podawać do Pekharta, ale chyba zabrakło już mu sił. Piłka nie dotarła do Czecha.

2
1
1
1
5
78'

Chorzowianie bez argumentów w ofensywie.

6
5
1
76'

Wszołek był w sytuacji sam na sam ze Stipicą! Mógł zrobić wszystko, ale znakomicie broni golkiper Ruchu!

5
2
2
1
6
76'

Kwadrans do końca. Dzisiejszy mecz ogląda 37 223 kibiców.

7
1
2
76'
75'
75'

Vlkanova zablokowany w polu karnym. Nie miał miejsca do oddania strzału, chciał wypracować sobie sytuację, jednak trafił w Kapuadiego.

5
3
1
74'
5
3
2
2
72'

Rosołek marnuje fantastyczną okazję po płaskim podaniu Wszołka! Ależ pudło!

7
7
1
5
8
69'

Ruch nie za bardzo potrafi odpowiedzieć na straconego gola.

9
8
1
3
3
68'

Sadlok oddał potężny strzał z 16 metrów, po którym piłka trafiła we Wszołka. Ale o zagraniu ręką nie ma mowy.

5
6
2
2
2
65'

Strzał Josue w mur.

5
2
1
4
10
64'
31
2
1
1
1
64'
5
3
1
1
2
63'

Rzut wolny dla Legii z 25 metrów. Josue faulowany przez Letniowskiego.

4
5
2
1
62'

Kiepska płaska centra Kozaka z lewej flanki. Skiksował zawodnik Ruchu i spokojnie interweniował Tobiasz.

4
2
1
1
2
62'

Goście mieli kolejną okazję do kontry, lecz tym razem Kun podawał niedokładnie w stronę Guala.

5
2
1
1
2
61'

Vlkanova powalczył o piłkę w polu karnym Legii, miał opcję do strzału Letniowski, ale został zablokowany.

3
3
1
1
60'

Ale teraz była okazja, żeby przyspieszyć i to się udało. Josue do Wszołka, ten wrzucał na piąty metr do Kramera, ale napastnik Legii strzelił niecelnie.

6
2
1
4
59'

Legia uspokoiła grę. Josue nie forsuje tempa.

8
1
4
58'

Ruch wyglądał nieźle w drugiej połowie, ale wystarczył jeden kontratak i sytuacja zmienia nam się o 180 stopni. Teraz chorzowianie będą musieli mocniej zaatakować.

6
5
1
56'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marc Gual. Asystował mu Blaz Kramer.

Legia prowadzi! Pierwszy celny strzał i od razu mamy gola. Kramer dostał bardzo dobre prostopadłe podanie od Wszołka, uciekł rywalom i wystawił piłkę na piąty metr do Guala, a ten dopełnił formalności.

26
21
3
9
26
54'

Powtórki pokazały, że absolutnie nie ma mowy o rzucie karnym. Potknął się Dadok.

10
2
3
5
54'

Mamy kontrowersję. Dadok dostał świetne podanie od Kozaka i przewrócił się w polu karnym po wejściu Kuna. Sędzia nie reaguje.

3
1
5
53'

Szymański upadł na murawę. Oberwał łokciem w twarz od Kramera.

3
1
4
52'

Kozak strzelał lewą nogą. Dość mocno, ale i niecelnie. Tobiasz nie musiał interweniować.

3
1
1
1
1
52'

Rzut wolny dla Ruchu. Do bramki około 30 metrów.

4
1
1
50'

Tymczasem coraz więcej dymu unosi się nad boiskiem.

1
3
2
49'

Letniowski z rzutu rożnego, jednak Sikora nie trafił czysto w piłkę. To nawet nie był strzał.

3
1
1
1
48'

Świetne mocne dośrodkowanie Dadoka w okolice piątego metra. Szukał efektownego strzału piętą Vlkanova, ale został zablokowany.