Rzut rożny dla Zagłębia. Gospodarze się nie poddają.

3
3
4
88'

Śląsk się nie spieszy. Leszczyński celebruje każde wybicie piłki. Sędzia na pewno to wszystko doliczy.

6
3
1
2
2
86'

Schwarz potrzebuje pomocy medycznej. Przerwa w grze.

2
2
4
5
4
85'
84'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Juan Munoz. Asystował mu Serhij Bułeca.

A jednak! Zagłębie łapie kontakt. Tym razem Leszczyński nie dał rady skutecznie interweniować po strzale Juana Munoza! 1:2. Piękna asysta Bułecy.

KGHM Zagłębie Lubin
11
5
4
5
17
82'

Wrzucał Konczkowski... do nikogo. Śląsk nie schodzi z połowy Zagłębia.

8
4
1
81'

10 minut do końca. Nie ma Zagłębia na boisku. Aż nie do pomyślenia, jeśli przypomnimy sobie pierwszą połowę.

13
7
2
1
1
79'

Oficjalna frekwencja: 7832.

4
3
2
1
1
77'

Mogło odpowiedzieć Zagłębie, ale strzał Munoza z kilkunastu metrów okazał się zbyt lekki i Leszczyński spokojnie łapie piłkę.

9
9
8
5
5
76'

Kwadrans do końca. Śląsk na autostradzie do zwycięstwa.

16
8
4
3
4
75'
GOOOOOOL!!!

0:2! Exposito huknął z kilku metrów i Śląsk podwaja prowadzenie! Hiszpan dopadł do odbitej piłki przez Buricia po uderzeniu głową  Samca-Talara, ale dobitka Exposito była już skuteczna!

Śląsk Wrocław
30
16
2
5
6
74'

Tym razem race odpalone w sektorze gości. Słyszymy też wybuchające petardy.

2
6
2
1
1
74'
72'

Nie ma rzutu karnego. Sędziowie VAR nie dopatrzyli się przewinienia w tej sytuacji.

1
1
3
2
1
71'

Na boisku widzimy służby medyczne. Skurcze łapią Ince.

1
1
70'

Munoz przewrócił się w polu bramkowym po ataku Leszczyńskiego. Sędzia nie dopatrzył się tam faulu. Wrocławianie sugerują, że przeciwnik udaje.

3
1
68'
67'

Zablokowane uderzenie Kurminowskiego z szesnastu metrów. Nieprzygotowana ta próba.

1
67'

Dobre dośrodkowanie Dąbrowskiego, odegrał piłkę Wdowiak, ale nie było nikogo na piątym metrze do zamknięcia akcji. Ponownie wybija futbolówkę Paluszek.

2
2
65'

Zablokowany strzał Wdowiaka z narożnika pola karnego. Dobrze ustawiony był Paluszek.

3
1
1
63'

Teraz była okazja, ale po dośrodkowaniu Chodyny nie trafił czysto w piłkę Kurminowski. Chyba zbyt wysoko leciała futbolówka.

1
1
63'

Śląsk utrzymuje się przy piłce, dawno nie było żadnej ciekawszej akcji Zagłębia.

1
60'

Po wrzutce z prawej flanki zrobił wyblok Exposito i Schwarz stanął przed szansą. Najpierw trafił jednak w Hiszpana, a następnie uderzył wysoko nad bramką. Powinien to lepiej zrobić.

1
2
2
60'

Śląsk się nie spieszy. Spokojnie rozgrywa piłkę i szuka kolejnych szans.

4
1
1
57'

Blisko drugiego gola dla gości! Kapitalne dośrodkowanie Exposito z lewej strony i nieatakowany Konczkowski z kilku metrów strzelał głową w sam środek bramki. Burić łapie piłkę!

4
1
2
1
56'

W drugiej połowie tempo wyraźnie spadło. Strzelony gol przez Śląsk wybił kompletnie z rytmu zespół Zagłębia.

2
55'

Kibice Zagłębia odpalili pirotechnikę, ale nie tyle, żeby sędzia musiał przerywać mecz.

1
1
2
53'

Janasik zwija się z bólu. Sugeruje, że był uderzony łokciem w twarz przez Chodynę. Nie wyłapali tego sędziowie.

1
2
1
52'

Piękny kontratak Śląska. I popsuty przez Exposito! Niecelne podanie Hiszpana i nici z sytuacji sam na sam z bramkarzem Schwarza.

1
1
2
1
51'

Faul w ataku Exposito. Nieprzepisowo walczył z Grzybkiem po centrze z prawej strony.

1
1
49'

Nieźle pograli w środku boiska lubinianie. Bułeca podał do Kurminowskiego, ale ten źle przyjął piłkę na szesnastym metrze, nie miał z czego uderzyć i pewnie interweniował Leszczyński.

1
1
1
1
48'

Długie podanie na Kurminowskiego, ale ten został lekko wytrącony z rytmu przez Petkowa i nie miał szans powalczyć o piłkę.

5
2
2
46'
GOOOOOOL!!!

Co za początek. Ależ ma wejście smoka Rzuchowski! Dośrodkowanie z lewej strony, Mata fatalnie wybijał piłkę i ta spadła prosto na nogę Rzuchowskiego, a ten w prawdopodobnie pierwszym kontakcie daje Śląskowi prowadzenie!