14
90+6'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Leonardo Rocha.

A jednak, Radomiak dopiął swego! Zupełnie niespodziewanie Leandro Rocha odnalazł się pod bramką Lecha, obrócił się i strzelił obok interweniującego bramkarza. Szaleństwo w Radomiu.

26
13
4
22
44
90+4'

Pedro Henrique był wściekły po kolejnej niewykorzystanej sytuacji. W dodatku sfaulował Radosława Murawskiego.

8
7
1
1
5
90+4'
26
16
1
1
4
90+3'

Bartosz Mrozek znowu wyjaśnił sytuację. Po chwili jednak sprezentował piłkę miejscowym.

3
1
1
1
6
90+1'

Można odnieść wrażenie, że piłkarze Radomiaka Radom nawzajem przeszkadzają sobie w polu karnym.

19
6
3
1
3
90'

Mecz w Radomiu potrwa jeszcze przez siedem minut. Nie da się ukryć, że było kilka przerw w grze.

7
3
1
16
29
89'

Pedro Henrique znowu przeniósł piłkę nad poprzeczką. To nie jest jego najlepszy występ.

6
6
2
2
4
89'
87'

Zegar tyka, a Radomiak naciera. Bartosz Mrozek złapał piłkę po płaskim uderzeniu Dawida Abramowicza.

7
1
2
1
2
85'

Niepokój w szeregach Lecha Poznań. Po zderzeniu z Leonardo Rochą, Filip Marchwiński jest opatrywany przez klubowych lekarzy.

3
2
9
9
13
83'

Kolejna próba uderzenia przewrotką Henrique. Gracz Radomiaka przestrzelił.

5
5
3
2
4
81'

Błyskawiczna odpowiedź Lecha. Artur Sobiech z niewielkiej odległości umieścił piłkę w siatce, wykorzystując asystę Filipa Marchwińskiego. Tym razem spalony był bezdyskusyjny.

9
7
5
12
25
79'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Dawid Abramowicz. Asystował mu Jan Grzesik.

Piękna akcja Radomiaka i jeszcze piękniejszy strzał Dawida Abramowicza. Lewy obrońca huknął z powietrza po prostu nie do obrony. Piłka była poza zasięgiem Bartosza Mrozka.

13
6
7
16
34
78'
78'
1
1
1
1
1
77'

Daniel Stefański podjął decyzję. Rzutu karnego nie będzie.

6
6
1
1
2
77'
76'
5
1
3
3
13
76'
74'

Gospodarze domagają się rzutu karnego po rzekomym faulu na Dawidzie Abramowiczu. VAR analizuje sytuację.

3
1
3
11
72'

Mizerna próba w wykonaniu Raphaela Rossiego. Bramkarz Lecha odprowadził piłkę wzrokiem.

7
1
71'

Obiecująca akcja Radomiaka. Strzał głową Pedro Henrique i pewny chwyt Bartosza Mrozka.

9
1
1
69'

Gospodarze mają niewiele czasu, by zniwelować straty. Jak dotąd Bartosz Mrozek nie miał dużo pracy w drugiej odsłonie.

10
4
1
2
67'
67'
4
3
1
2
2
67'
3
1
1
4
19
66'
7
4
1
3
66'
2
1
2
10
65'

Nierozważne zachowanie Jespera Karlstroma. Szwed obejrzał drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę za faul na Rafale Wolskim.

2
1
1
3
14
64'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA
5
4
2
4
20
62'

Przypomnijmy, że 30 lipca Lech wygrał 2:0 z Radomiakiem przed własną publicznością. Czyżby powtórka z rozrywki?

14
4
60'

Obraz gry się zmienił w drugiej połowie. Zarysowuje się przewaga poznańskiej drużyny.

11
6
58'

Lisandro Semedo mocno się przeliczył. Piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką.

5
3
2
56'

Dwa rzuty rożne Radomiaka nie przyniosły skutku. Bartosz Mrozek przy piłce.

9
1
54'

Na dwóch bramkach Lech nie zamierza poprzestać. Kristoffer Velde uderzył zbyt lekko, by zaskoczyć golkipera.

7
4
2
4
5
54'
3
2
2
2
9
52'

Jesper Karlstrom przetestował Alberta Posiadałę. Bezbłędna interwencja bramkarza gospodarzy.

2
1
3
1
52'

Joel Pereira wyrasta na bohatera meczu. Obrońca "Kolejorza" do asysty dorzucił gola.

16
11
2
50'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Joel Pereira.

Lech Poznań podwaja swoje prowadzenie! Joel Pereira przejął bezpańską piłkę, ośmieszył obrońców Radomiaka Radom i uderzeniem pod poprzeczkę pokonał bramkarza.

Lech Poznań
34
25
3
6
49'

Dla odmiany stały fragment gry wykonał Nika Kwekweskiri. Kristoffer Velde skiksował przed polem karnym.

2
3
1
47'

Z rzutu wolnego dośrodkował Rafał Wolski. Goście szybko oddalili grę od własnej bramki.