PKO Ekstraklasa: 18. kolejka
11 gru 2023 19:00
komentarz

W spotkaniu kończącym 18. kolejkę PKO Ekstraklasy padł tylko jeden gol. Po trafieniu z rzutu karnego Puszcza Niepołomice zasłużenie pokonała Widzew Łódź 1:0.

1
1
2
90+5'

Zagranie do Sancheza, ale Hiszpan ponownie zapomniał uderzyć.

2
4
1
1
2
90+4'

Złe dogranie Ciganiksa. Piłkę bez problemów wybili obrońcy.

3
4
3
90+3'

Ostro Jakuba i będzie rzut wolny dla Widzewa z dobrego miejsca do dośrodkowania.

2
2
1
2
90+3'
ŻÓŁTA KARTKA
Puszcza Niepołomice
3
2
2
1
90+1'
90+1'
90'

Sędzia do 2. połowy doliczył 5 minut.

1
1
11
11
89'

Ciganiks do Terpiłowskiego. Strzał z pola karnego odbił Zych. Poprawka poszybowała ponad bramką!

2
2
1
88'
86'

Kontra łodzian, jednak Alvarez tragicznie zagrywał do partnera. Piłka w rękach Zycha.

3
2
1
1
85'
2
1
2
85'

Sporo chaosu na boisku. Widzew nie jest w stanie zagrozić Puszczy. To gospodarze wydają się być bliżej kolejnego trafienia.

1
1
1
1
83'
82'

Zapolnik dogrywał z linii końcowej. Ravas zachował czujność i piłkę złapał.

1
1
1
81'
Widzew Łódź
1
1
80'

Nic w ofensywie nie wychodzi Widzewowi. A do końca coraz mniej czasu.

3
1
78'

Przez moment groźnie było pod bramką Widzewa. Zabrakło uderzenia.

1
1
77'
76'

Kwadrans do końca. Widzew wciąż niewiele robi, aby zmienić swoją sytuację. To dość zaskakujące.

1
1
2
1
74'
1
1
2
73'

Strzał Frana Alvareza. Daleko od bramki strzeżonej przez Zycha.

2
2
2
1
3
72'

Czas po stracie gola Widzew najwyraźniej przespał. Jednak jeszcze trochę grania przed nami.

1
1
2
1
69'

Czas dla łodzian zaczyna płynąć coraz szybciej. Widzew niewiele robi, aby zmienić swoją sytuację.

1
3
3
1
66'

Widzew wciąż nie potrafi zepchnąć Puszczy pod bramkę. Gospodarze wciąż realizują swoje zamierzenia.

1
2
2
2
1
64'
64'
64'

Zagranie do Sancheza, a ten tragicznie ją przyjął.

1
1
1
63'

Widzew ruszył, a właściwie udał się, do odrabiania strat. Łodzianie wciąż na zaciągniętym ręcznym.

1
1
60'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Artur Craciun. Pewny strzał Craciuna i Puszcza na prowadzeniu! W Krakowie może być jeszcze bardzo ciekawie! 1:0!

5
4
5
5
4
59'

Rzut karny dla Puszczy. Ibiza zagrywał ręką!

5
5
1
2
3
59'

Sędzia pędzi do monitora! Pachnie rzutem karnym dla Puszczy!

5
4
2
2
2
58'

Zamieszanie w polu karnym Widzewa. Wydawało się, że doszło do zagrania ręką. Co na to VAR?

1
1
1
1
56'
Widzew Łódź
3
54'

Minuty płyną, coraz bardziej płynna jest nasza nadzieja, że w meczu coś w końcu zacznie się dziać.

51'
3
51'

Niewiele lepiej na boisku wszystko wygląda po przerwie. Nikt nie chce się otworzyć przed rywalem. Gra jest rwana.