2
1
1
85'

Radomiak cały czas pewnie prezentuje się w defensywie. Bardzo dobry mecz w wykonaniu drużyny z Radomia.

4
5
5
1
1
83'

Tym razem rzut wolny dla Widzewa. Zagrywał Bartłomiej Pawłowski, a piłkę pewnie złapał Albert Posiadała.

7
8
4
1
2
82'

Z rzutu wolnego strzelał Christos Donis. Henrich Ravas nie dał się zaskoczyć.

5
6
4
3
3
80'
33
36
9
80'
80'
77'
2
3
6
5
5
74'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Rafał Wolski. Asystował mu Pedro Henrique.

Szybka odpowiedź Radomiaka na szansę Widzewa i 3:0 dla gości! Pedro Henrique świetnie dograł do Wolskiego w pole karne, a ten oddał precyzyjny, celny strzał.

17
14
9
3
4
72'

Świetna okazja dla Widzewa! Zza pola karnego strzelał Zieliński, a piłka odbiła się od słupka bramki Radomiaka! Dobitka Frana Alvareza była już niecelna.

6
6
6
2
2
68'

Ładne dośrodkowanie w pole karne Widzewa. Piłkę pewnie wybił Raphael Rossi.

4
3
3
65'
2
2
5
2
2
63'

Ogromne zamieszanie tuż przed bramką Radomiaka. Ostatecznie zawodnicy zespołu gości zdołali wybić futbolówkę.

4
2
2
1
1
61'
1
1
1
2
61'
61'
58'

Tym razem uderzenie zza pola karnego i znów pewnie interweniował bramkarz Radomiaka.

6
4
2
58'

Po rzucie rożnym główkował jeden z piłkarzy Widzewa. Kapitalnie ten strzał obronił Albert Posiadała.

5
53'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z piłkarzy Radomiaka.

1
1
3
1
1
50'

Ładna akcja Widzewa. Z kilku metrów z trudnej piłki strzelał Fran Alvarez, lecz znakomicie obronił Albert Posiadała.

6
3
2
1
1
49'

Po rzucie rożnym zamieszanie pod bramką Widzewa. Strzelał z bliska Mateusz Cichocki, ale Henrich Ravas obronił.

1
1
4
1
4
48'

Edi Semedo zagrywał w pole karne Widzewa. Został jednak zablokowany, ale Radomiak będzie miał rzut rożny.

6
4
2
czas Druga połowa
45+4'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Edi Semedo. Asystował mu Pedro Henrique.

Radomiak prowadzi już 2:0! Po dośrodkowaniu w pole karne Widzewa celny strzał głową oddał Edi Semedo.

15
10
4
3
5
45+3'

Widzew szuka okazji na gola, ale Radomiak dobrze, sumiennie prezentuje się w defensywie.

8
7
2
2
1
45'

Doliczone pięć minut.

2
1
4
7
7
45'

Z rzutu wolnego minimalnie nad poprzeczką strzelał jeden z zawodników Widzewa.

2
3
3
44'

Będzie rzut wolny dla Widzewa na wysokości pola karnego Radomiaka. Dobra okazja i na strzał, i na dośrodkowanie.

2
2
4
3
2
44'
ŻÓŁTA KARTKA
2
2
5
4
5
43'

Kun zagrywał w pole Radomiaka. Tam dobrze inteweniował Rossi, który wybił piłkę.

4
3
3
41'

Zawodnicy Widzewa wymieniają podania w okolicy linii środkowej boiska.

3
2
3
38'
GOOOOOOL!!!

Radomiak prowadzi 1:0! Edi Semedo wpadł w pole karne Widzewa, przed sobą miał tylko bramkarza, ale Henrich Ravas obronił to uderzenie. Do odbitej piłki dopadł jednak Lisandro Semedo i ładnym uderzeniem skierował futbolówkę do bramki gospodarzy.

14
7
1
3
7
33'
Widzew Łódź
5
4
3
4
6
35'

Sytuacja na boisku nie ulega zmianie. Cały czas brakuje szybkich, ciekawych akcji i celnych strzałów na bramkę - zarówno z jednej, jak i drugiej strony.

1
1
3
1
1
31'

Mocne wstrzelenie piłki w pole karne Radomiaka. Dobrze interweniował Albert Posiadała.

6
3
3
1
1
30'

Widzew wymienia podania na połowie Radomiaka. Goście natomiast dobrze prezentują się w defensywie i rozbijają ataki rywala.

2
2
3
28'

Zagranie z rzutu wolnego w pole karne Radomiaka. Piłkę wybił Jan Grzesik.

3
2
2
26'

Dobrze w defensywie spisał się Juan Ibiza. Obrońca Widzewa wybił piłkę rozpędzonemu zawodnikowi Radomiaka.

4
3
2
24'

Brakuje w tym meczu dobrych okazji strzeleckich. Sporo gry w środkowej strefie boiska.

2
2
6
1
21'

Spotkanie zostało wznowione.

5
3
2
2
1
18'

Spotkanie w Łodzi zostało na chwilę przerwane. Interwencja służb medycznych na trybunach.

2
2
11
1
3
16'

Ładne dośrodkowanie w pole karne Radomiaka. Z problemami piłkę wybił Lisandro Semedo.

6
4
3
12'

Sporo teraz gry na połowie Widzewa. Do bramki gospodarzy Radomiak ma jednak daleko.

2
3
3
1
2
9'

Radomiak szuka dokładnego dogrania w pole karne Widzewa. Jak na razie brakuje jednak strzałów na bramkę gospodarzy.

3
3
4
2
3
6'

Jeszcze jedno uderzenie z dystansu na bramkę Widzewa. Strzał tym razem zablokowany.

2
1
2
4
5'

Zza pola karnego strzelał Luizao. Po rykoszecie piłka wyleciała poza boisko.

1
1
1
2
3
3'

Przy piłce Widzew. Gospodarze rozgrywają futbolówkę na połowie Radomiaka.

2
1
1
1
2
1'

W Łodzi przyzwoite warunki do gry. Na murawie jednak pomarańczowa piłka.

3
4
1
czas Start meczu
17:27

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.

2
16:42

- Nie ma znaczenia, czy wygraliśmy w Poznaniu i w jakim momencie jest Radomiak. My chcemy wygrywać - mówi Daniel Myśliwiec, trener Widzewa Łódź przed meczem 17. kolejki PKO Ekstraklasy z Radomiakiem Radom.