(1:0)
Zakończony
ŁKS Łódź
komentarz

Tylko jedna bramka padła w zaległym meczu PKO Ekstraklasy. W Mielcu Stal pokonała, zamykający tabelę, ŁKS Łódź 1:0. W spotkaniu sędzia nie uznał aż pięciu goli.

8
6
1
1
1
90+5'

Końcowe akordy meczu. ŁKS atakuje, jednak dość chaotycznie.

7
8
2
1
90+3'

Kochalski przed polem karnym. Szczęśliwie, ale przede wszystkim skutecznie.

7
5
1
90+1'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA
7
4
4
5
6
90'

Sędzia doliczył do 2. połowy 6 minut.

1
1
2
88'

W końcu próba mielczan, Mammadov dobrze zachował się w defensywie.

1
1
2
4
86'

Akcja ŁKS-u, sędzia dostrzegł kolejnego spalonego.

6
3
2
1
3
83'

Piłka po raz trzeci w bramce Stali. Sędzia ponownie gola nie uznał dopatrując się spalonego. Na nim znalazł się Mokrzycki!

9
6
2
3
3
80'

ŁKS wciąż uparcie szuka wyrównania. Jednak Stal broni się dość pewnie.

6
5
1
1
77'
ŻÓŁTA KARTKA
ŁKS Łódź
4
2
1
1
77'

Coraz mniej czasu na doprowadzenie do remisu mają łodzianie. Stal skupia się na defensywie.

1
1
2
3
75'
74'

Po rzucie rożnym dla ŁKS-u strzał z kilku metrów głową kapitalnie na linii wybronił Kochalski! I pomyśleć, że Legia takiego bramkarza wypuściła z rąk.

9
8
2
1
72'
Stal Mielec
2
2
2
4
6
72'

Niezrażeni łodzianie atakują i szukają wyrównania. Piłka już pięć razy wpadła do bramki, ale tylko jeden gol został uznany.

5
5
1
71'
Rahil Mammadov #4
ŁKS Łódź
2
1
1
69'

Mamy decyzję. Gol nie został uznany. Sędzia dostrzegł faul w ataku. Wciąż 1:0!

7
4
1
2
3
69'
ŁKS Łódź
3
1
1
68'

Jeszcze pomocy potrzebuje Getinger, a sędzia już przy monitorze. Wygląda na nakładkę!

1
1
1
2
67'

ŁKS wyrównał! Po dograniu z rzutu rożnego Flis zgrał piłkę, a Balic uprzedził Getingera, z bliska trafiając do bramki! 1:1!

1
1
1
2
2
66'

Dogranie z lewej strony, Getinger w ostatnim momencie uprzedził Seligę.

1
2
65'

ŁKS coraz groźniejszy. Łodzianie szukają wyrównania. Oni nie mają już nic do stracenia.

1
1
1
2
62'
62'

Mammadov wbił piłkę do bramki głową z kilku metrów. Gola jednak nie ma. Sędzia dostrzegł spalonego, dodatkowo był także faul w ataku.

5
5
1
2
2
61'
60'

Dwa kwadranse do końca. ŁKS stara się atakować, ale wciąż dość ociężale.

1
2
58'

Esselink w ostatnim momencie zablokował Flisa. Po rykoszecie obrońca już uderzał niemal do pustej bramki!

7
2
3
1
57'

Odpowiedź ŁKS-u, szarżował Ramirez. Wywalczył jedynie rzut rożny. Gdyby był bardziej zdecydowany...

1
3
1
1
56'

Dośrodkowanie, zgranie, ale zabrakło uderzenia. ŁKS miał sporo szczęścia.

2
2
2
1
1
53'

Niewiele dzieje się pod bramkami. Gra toczy się w środku pola. Liczyliśmy na więcej emocji.

2
1
1
1
50'

Dwa dogrania w pole karne ŁKS-u. Jednak mielczanom zabrakło uderzenia. Spokojny początek 2. części meczu.