ŁKS przy piłce, ale rozgrywa ją na własnej połowie.

Doliczone trzy minuty.

6
6
89'

Jeszcze starają się atakować łodzianie, ale Zagłębie dobrze przerywa akcje gospodarzy.

86'
ŻÓŁTA KARTKA
KGHM Zagłębie Lubin
1
1
85'

W odpowiedzi na uderzenie na bramkę Zagłębia zdecydował się Kay Tejan. Piłkę pewnie złapał jednak Szymon Weirauch.

1
84'

Blisko o kolejnego gola dla gości. Piłka wybita praktycznie z linii bramkowej przez zawodnika ŁKS-u.

1
1
84'

Zagłębie zdecydowanie ma kontrolę nad tym spotkaniem.

1
83'

Na boisku przy piłce Zagłębie. Miedziowi wymieniają podania na połowie ŁKS-u.

1
81'

Z rzutu wolnego z dystansu minimalnie niecelnie strzelał Engjell Hoti.

1
74'

Blisko o gola dla Zagłębia! Zaatakowali goście, a w polu karnym w słupek trafił Dawid Kurminowski.

1
2
Czy ŁKS strzeli w tym meczu gola?
72'

Z dystansu nad bramką ŁKS-u strzelał Makowski.

71'

Sporo podań wymieniają piłkarze Zagłębia. To wszystko na połowie ŁKS-u.

1
67'

Niepewnie interweniował Bobek. W polu karnym ŁKS-u doszło do zamieszania, ale ostatecznie bramkarz złapał futbolówkę.

64'

W polu karnym ŁKS-u strzelał Mateusz Wdowiak. Aleksander Bobek nie dał się zaskoczyć. Na boisku coraz więcej miejsca na szybkie akcje.

1
62'
62'
62'

Coraz ciekawiej na boisku. Akcja za akcję. Przed chwilą strzelał Serhij Bułeca, a dobrze piłkę złapał Aleksander Bobek.

1
1
60'

Zaatakowali gospodarze, wyprowadzili szybką akcję, ale zabrakło już dokładnego dogrania w pole karne Zagłębia.

1
1
58'

Mocny strzał z kilkunastu metrów oddał Serhij Bułeca. Dobrze obronił bramkarz ŁKS-u.

1
1
1
57'

Blisko było o gola dla ŁKS-u. Podanie wzdłuż bramki ŁKS, lecz akcji nie zdążył zamknąć Michał Mokrzycki.

1
1
1
53'

Znakomitą okazję miał Tomasz Pieńko, który otrzymał piłkę w polu karnym ŁKS-u. Z kilku metrów oddał jednak niecelny strzał.

2
1
52'

Zanosiło się na groźną akcję ŁKS-u. Damian Dąbrowski znakomicie zatrzymał jednak Piotra Janczukowicza.

1
1
49'
GOOOOOOL!!!

2:0 dla Zagłębia! Znów dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne ŁKS-u. Z kilku metrów strzelał Aleks Ławniczak, Bobek odbił piłkę, ale po chwili Ławniczak dobił ją do bramki.

11
4
3
4
4
czas Druga połowa
45'

Doliczona jedna minuta.

2
1
2
6
6
44'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne ŁKS-u. Lekkie zamieszanie, ale gospodarze zdołali wybić piłkę.

2
1
1
1
1
41'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego przed bramkę gości. Piłkę trącił jeszcze Kay Tejan, a ta wyleciała poza boisko.

1
41'

Będzie rzut wolny dla ŁKS-u. Okazja na dośrodkowanie w pole karne Zagłębia.

1
1
1
40'
2
1
1
2
2
39'

Brakuje w tym spotkaniu dobrych okazji strzeleckich - zarówno z jednej, jak i drugiej strony. Nie jest to porywające widowisko.

37'
1
1
1
35'

Wrzutka w pole karne gospodarzy z rzutu wolnego. Tym razem jeden z piłkarzy ŁKS-u wybił piłkę.

33'

Zagłębie jest częściej przy piłce. Piłkarze z Lubina spokojnie wymieniają podania w okolicy linii środkowej boiska.

30'

Zagłębie rozgrywa piłkę przed polem karnym gospodarzy. Miedziowi szukają miejsca na oddanie strzału.

26'

Rzut wolny dla Zagłębia na wysokości pola karnego ŁKS-u. Po dośrodkowaniu piłka odbiła się od słupka bramki gospodarzy, a później niecelnie z dystansu strzelał Bartłomiej Kłudka.

1
1
1
1
1
22'

Z dystansu tym razem uderzył Damian Dąbrowski. Aleksander Bobek nie dał się zaskoczyć.

1
1
19'

Coraz groźniejsze są ataki gospodarzy. ŁKS szuka okazji na gola.

2
2
1
1
3
17'

Z około 17 metrów strzelał Piotr Janczukowicz. Pewnie interweniował bramkarz gości.

3
16'

Z rzutu wolnego strzelał Dani Ramirez. Piłkę pewnie złapał Szymon Weirauch.

2
16'

Będzie rzut wolny dla ŁKS-u. Dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne rywala.

1
2
12'

W odpowiedzi z dystansu niecelnie strzelał Tomasz Pieńko.

2
1
1
1
3
12'

ŁKS stara się atakować, ale gra toczy się daleko od bramki Zagłębia.

3
2
1
1
1
9'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Bartosz Kopacz. Asystował mu Tomasz Pieńko.

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego w polu karnym ŁKS-u doszło do sporego zamieszania. Z kilkunastu metrów strzelał Pieńko, a Kopacz dostawił stopę i skierował piłkę do bramki ŁKS-u.

6
6
2
3
7
6'

Od początku meczu sporo gry w środkowej strefie boiska.

3
4
2
2
2
4'

Z dystansu strzelał Serhij Bułeca. Piłkę pewnie złapał Aleksander Bobek.

1
1
1
3'

Jak na razie piłkarze Zagłębia spokojnie rozgrywają piłkę.

3
czas Start meczu
17:58

Piłkarze juz na boisku. Za chwilę początek spotkania.

3
3
3
3
3
17:12

- Musimy zająć się sobą i grać swoją grę. To czy będzie tu Legia Warszawa, czy teraz Zagłębie Lubin, nie ma znaczenia - zapowiada trener ŁKS-u Łódź Piotr Stokowiec przed meczem z Miedziowymi w 16. kolejce PKO Ekstraklasy.