Trwa jeszcze analiza VAR. Po chwili gol został uznany.

3
10
90+6'
GOOOOOOL!!!

3:1 dla Widzewa! Z pola karnego Lecha precyzyjny, mocny strzał oddał Bartłomiej Pawłowski!

74
45
5
8
22
90+5'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebował zawodnik Widzewa.

2
4
3
2
7
90+3'
GOOOOOOL!!!

Jest gol dla Widzewa! Antoni Klimek wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem Lecha! Piłkę z własnej połowy kopnął Henrich Ravas, Imad Rondić zgrał ją głową, a Klimek się nie pomylił!

Widzew Łódź
75
51
8
19
50
90+2'

Lech atakuje i szuka drugiego gola w tym meczu.

21
13
2
9
90'

Doliczone pięć minut.

8
1
6
1
90'

Z rzutu wolnego z ponad 30 metrów strzelał Bartłomiej Pawłowski. Uderzenie było niecelne.

11
6
1
5
3
90'
ŻÓŁTA KARTKA
12
3
2
12
21
88'
GOOOOOOL!!!

Lech doprowadził do wyrównania! Tego uderzenia Henrich Ravas nie mógł obronić! Jesper Karlstrom zza pola karnego strzelił w samo okienko! 1:1 w Poznaniu!

83
43
6
19
37
87'

Zablokowany w polu karnym Widzewa został Filip Szymczak.

2
2
2
1
85'

Kolejne uderzenie z dystansu. Tym razem strzelał Mikael Ishak, a znów świetnie spisał się Henrich Ravas.

13
9
5
8
8
83'

Mocny strzał z około 20 metrów oddał Kristoffer Velde. Znów dobrze obronił Henrich Ravas.

16
10
5
11
12
82'
16
4
3
3
12
80'

Lech wyprowadza kolejką akcję. Do bramki Widzewa jednak daleko.

9
8
6
10
8
80'
80'
79'
8
4
4
7
16
77'
75'

Lech atakuje, ale Widzew dobrze prezentuje się w defensywie.

7
6
6
6
10
72'
4
4
3
2
4
70'

Z pola karnego strzelał Dominik Kun. Uderzenie przy słupku obronił Bartosz Mrozek.

15
5
5
3
7
67'

Zagranie z rzutu rożnego w pole karne Widzewa. Główkował Filip Marchwiński, a świetnie obronił Henrich Ravas!

5
4
6
7
15
64'

Miha Blazić uratował Lecha! Obrońca Lecha w ostatniej chwili wybił piłkę - inaczej do pustej bramki skierowałby ją zawodnik Widzewa!

15
5
13
5
8
63'
63'
5
2
4
1
1
63'

Z dystansu strzelał Adriel Ba Loua. Został jednak zablokowany.

2
2
6
4
1
62'

Widzew cofnął się do defensywy. Lech szuka okazji na gola.

7
3
4
3
4
58'
58'
56'

Szybka akcja Widzewa, lecz zabrakło dokładnego podania. Piłkę wybił Miha Blazić.

8
5
5
3
4
55'

Z ostrego kąta strzelał Filip Marchwiński. Trafił jednak tylko w boczną siatkę.

6
4
4
4
8
53'

Po dograniu w pole karne Widzewa lekki strzał oddał Kristoffer Velde. Spokojnie interweniował bramkarz Widzewa.

6
3
3
6
8
52'
Widzew Łódź
13
8
4
3
4
50'

Lech rozgrywa piłkę na połowie Widzewa. Goście skupieni na defensywie.

6
4
4
1
4
47'

Ofensywa Lecha Poznań. Sporo wrzutek i dograń w pole karne Widzewa. Przed chwilą główkował Mikael Ishak, ale Henrich Ravas nie dał się zaskoczyć.

8
4
4
5
4
czas Druga połowa
45+2'

Znakomitą okazję miał Widzew! Po dośrodkowaniu w pole karne Lecha, gdzie piłka została podbita, gola powinien strzelić Juan Ibiza. Z bliska trafił jednak w słupek!

12
7
12
8
14
45'

Doliczona jedna minuta.

5
4
4
1
1
45'

Zagranie z rzutu wolnego w pole karne Lecha. Gospodarze zdołali wybić piłkę.

3
2
2
2
2
44'

Widzew szuka swojej szansy. Bardzo aktywny w polu karnym Lecha jest Jordi Sanchez.

4
4
4
4
10
40'

Zamieszanie przed bramką Lecha Poznań. Sędzia ostatecznie odgwizdał faul na bramkarzu Kolejorza.

7
3
4
3
7
37'

Adriel Ba Loua dośrodkował w pole karne Widzewa. Piłkę wybił Patryk Stępiński.

10
7
5
5
10
36'

Lech stara się grać wysokim pressingiem i odbierać piłkę na połowie rywala.

15
7
3
3
5
32'

Coraz groźniejsze są akcje Lecha. Kolejorz blisko strzelenia gola.

19
14
5
5
7
30'

Po dograniu w pole karne z pierwszej piłki strzelał Mikael Ishak. Dobrze ten strzał obronił Henrich Ravas.

5
4
5
4
8
28'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego łodzianie zdołali wybić piłkę.

3
3
3
4
10
27'

W polu karnym Widzewa dryblował Kristoffer Velde. Został zatrzymany, ale wywalczył rzut rożny.

8
5
4
1
1
26'

Wydaje się, że Widzew jak na razie ma pod kontrolą ten mecz. Gra toczy się daleko od bramki gości.

4
3
2
7
22'

Kolejną okazję miał Widzew! W polu karnym pozycję dobrze wypracował sobie Antoni Klimek. Bartosz Mrozek zdołał obronić to uderzenie.

13
6
6
2
5
22'

Widzew przy piłce. Łodzianie spokojnie wymieniają podania na połowie Lecha.

5
1
2
1
5
19'

Po dośrodkowaniu w pole karne Widzewa minimalnie niecelnie główkował Adriel Ba Loua.

3
1
5
6
3
19'

Zanosiło się na groźną akcję Lecha, lecz zabrakło dokładnego dogrania w pole karne Widzewa.

6
3
3
3
6
17'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Fran Alvarez. Asystował mu Dominik Kun.

1:0 dla Widzewa! Pięknego gola strzelił Fran Alvarez! Zawodnik Widzewa oddał efektowne uderzenie zza pola karnego!

21
18
5
21
37
15'
Widzew Łódź
19
9
2
2
6
13'

Antoni Klimek oddał strzał niemal z narożnika pola karnego. Po rykoszecie piłka przeleciała tuż obok bramki Lecha. Blisko było o gola dla Widzewa.

4
1
4
4
10
9'

Widzew stara się grać odważnie i szybko odbierać piłkę Lechowi.

9
4
6
4
9
7'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola dla Widzewa! Bartosz Mrozek obronił uderzenie z "jedenastki" Jordi Sancheza!

Widzew Łódź
45
21
7
8
21
5'

Rzut karny dla Widzewa! Elias Andersson faulował w polu karnym Fabio Nunesa.

18
9
5
8
16
5'
4
4
4
4
4
3'

Zza pola karnego strzelał Kristoffer Velde. Piłkę pewnie złapał bramkarz Widzewa.

8
5
6
3
3
2'

Jak na razie sporo gry w środkowej strefie boiska.