PKO Ekstraklasa: 15. kolejka
11 lis 2023 17:30
komentarz

Po meczu w Lubinie piłkarze Widzew Łódź mogą znienawidzić VAR. Po analizach sędziowie anulowali gościom dwa gole i podyktowali rzut karny dla gospodarzy. Ostatecznie mecz z KGHM Zagłębiem zakończył się remisem 1:1.

5
1
1
90+14'
2
90+13'

Wciąż gramy. Zagłębie szuka gola na 2:1.

2
2
3
1
90+11'
KGHM Zagłębie Lubin
5
3
4
2
1
90+10'

Jeszcze mamy VAR! Czy bramkarz nie był faulowany przez Sancheza?

3
5
5
4
6
90+9'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Imad Rondić. Fatalnie na przedpolu zachował się Dioudis, który wybił piłkę wprost na głowę Rondicia, a ten głową wpakował ją do siatki! 1:1!

Widzew Łódź
11
6
6
6
6
90+7'

Z pola karnego uderzał Mróz. Rezerwowy został zablokowany w okolicach linii pola karnego.

1
1
1
90+6'

Lubinianie zwalniają tempo. Oni już od dawna marzą o końcu tej potyczki.

1
1
90+4'

Dogranie z prawej strony Milosa, dobrze interweniowali obrońcy. Po chwili Dioudis pewnei złapał piłkę.

1
1
1
90+3'
3
3
2
1
1
90+3'

Widzew w ataku. Dogranie do Hanouska, ale ten piłki nie sięgnął.

1
1
2
2
1
90'

Sędzia doliczył do 2. połowy 11 minut.

2
6
4
15
15
90'

Groźny strzał z dystansu Chodyny sparował Ravas!

2
1
2
1
89'

Bohar do Kurminowskiego, a ten w sytuacji sam na sam uderzył Ravasa!

4
1
1
1
86'

Próba łodzian przerwana. Sędzia dostrzegł spalonego.

1
1
1
85'
84'

Próba z dystansu Tkacza. Chaotyczna i wyraźnie niecelna. Coraz mniej czas na doprowadzenie do remisu mają goście.

1
84'
83'

Starał się coś zdziałać w polu karnym Sanchez. Zamiast uderzenia Hiszpan sfaulował rywala.

1
2
3
1
1
80'

Tragiczne spotkanie rozgrywa Kłudka. Sporo błędów, ale zawodnik wciąż przebywa na placu gry.

1
3
1
1
78'

Przerwa w grze. Boisko jest zadymione. Czekamy aż mgły opadną.

1
2
1
76'
76'
75'

Zagłębie po raz kolejny wraca z dalekiej podróży. Gol nie został uznany. Hanousek był na spalonym. Wciąż 1:0!

1
2
2
2
5
74'

A jednak Widzew wyrównał! Shehu dośrodkował, a Hanousek z pięciu metrów wbił piłkę do siatki! 1:1!

1
1
71'

Akcja lubinian zakończona niecelnym strzałem Bułecy. Sędzia cofnął grę i odgwizdał spalonego.

1
1
2
1
70'
2
1
2
2
1
70'
68'

Lubinianie w polu karnym łodzian. Zabrakło zdecydowania graczom Miedziowych.

1
65'

Lubinianie po zdobytym golu dobrze się bronią. Nie dopuszczają łodzian w okolice pola karnego.

1
1
1
1
1
62'

Rajd Pieńki zakończony już w polu karnym. Sędzia dostrzegł zagranie ręką.

1
2
60'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mateusz Wdowiak. ...do piłki dopadł Wdowiak i wślizgiem wpakował ją do bramki! 1:0!

5
5
4
5
10
60'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Damian Dąbrowski! Strzał Dąbrowskiego odbił Ravas, ale...

6
4
3
3
2
59'

Wściekły na sędziego jest Żyro, ale dyskusje sensu już nie mają.

1
1
3
58'

Rzut karny dla Zagłębia! Sędzia uznał, że Żyro faulował Kurminowskiego!

5
7
2
2
7
56'

Mamy VAR! Sędzia jest przy monitorze! Rzut karny dla Zagłębia?

4
4
1
1
6
56'

Kurminowski padł w polu karnym po ataku Żyry. Sędzia faulu nie widział.

1
1
55'

Widzew stara się grać szybciej. Wszystko dobrze wygląda jedynie do pola karnego. Zagłębie wciąż dość spokojne.

52'

Korner dla Widzewa. Niepewnie w defensywie Grzybek, ale bez konsekwencji.

50'

Po przerwie obie drużyny starają się grać odważniej. Okazje miało Zagłębie. Co na to wszystko Widzew?

1
47'

Lubinianie starali się wyprowadzić kontrę. Niewiele z niej wyszło. Po chwili udało się dograć w pole karne, strzał głową Kurminowskiego poszybował tuż ponad bramką.