(0:1)
Zakończony
Real Sociedad
komentarz

Real Madryt przegrywał do przerwy z Realem Sociedad 0:1, ale po zmianie stron Królewscy zdobyli dwa gole i wygrali 2:1. Dzięki trzem punktom drużyna Carlo Ancelottiego ponownie została liderem La Ligi.

4
4
2
90+4'
ŻÓŁTA KARTKA
Real Madryt
3
3
1
2
90+3'

Jeszcze coś zdziałać starają się goście, ale niewiele im wychodzi.

2
3
1
1
90'

2. połowa potrwa jeszcze przez 4 minuty.

3
3
3
4
2
90'

Remiro uratował gości po strzale głową Bellinghama. Podawał Diaz.

2
2
2
3
3
87'
87'
85'

Modrić do Kroosa. Strzał Niemca, po nodze obrońcy, tuż obok słupka wyszedł na korner.

5
5
6
6
5
83'

Dogranie z kornera na przedpole gospodarzy, ale żaden z graczy gości nie był w stanie trafić piłki głową.

6
6
6
4
4
81'
wchodzi Wchodzi
Mohamed-Ali Cho #11
schodzi Schodzi
1
1
81'
Arsen Zakharyan #12
Ander Barrenetxea #7
2
2
81'
80'

Kepa wybił piłkę przed pole karne. Lobować bramkarza starał się Oyarzabal, ale wyszło tragicznie.

2
2
2
1
80'

Nic nie wychodzi drużynie gości. O świetnej połowie Real Sociedad już raczej nie pamięta.

3
3
2
3
2
78'

Płaski strzał z pola karnego oddał Bellingham. Bramkarz pewnie interweniował.

4
3
2
1
77'
1
2
74'
Fran Garcia #20
3
3
1
73'

Niewiele potrafią zdziałać goście. Do końca meczu coraz mniej czasu.

1
1
1
71'
Real Madryt
2
2
1
1
70'

Kroos groźnie uderzył z rzutu wolnego. Tuż obok słupka!

2
3
2
1
69'
Aihen Munoz #3
1
1
68'
2
2
1
67'

Niewiele potrafi zdziałać Real Sociedad. Real Madryt mecz ma pod kontrolą.

64'

Real Sociedad raz jeszcze musi się zerwać i poszukać wyrównania.

5
4
4
4
3
62'
62'
60'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Joselu. Asystował mu Fran Garcia. Real Madryt czekał i się doczekał! Dośrodkował z lewej strony Fran Garcia, a Joselu uderzeniem głową z pięciu metrów trafił na 2:1!

8
57'

Przez moment atakowali Królewscy, teraz znowu to goście mają więcej z gry. Strzelał Barrenetxea ale został przyblokowany.

2
5
1
1
1
54'

Carvajal wpadł z piłką w pole karne prawą stroną, ale skuteczniejszy był wracający obrońca.

1
52'

Atak pozycyjny zespołu z San Sebastian. Jednak goście nie są w stanie wykreować sobie okazji do zdobycia drugiej bramki.

1
1
49'

Po stracie gola na 1:1 gracze Realu Sociedad szukają ponownego wyjścia na prowadzenie. Real Madryt spokojnie, gospodarze czekają na rozwój wydarzeń na boisku.

3
46'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Federico Valverde. Asystował mu Fran Garcia. I już mamy remis! Z pola karnego na szesnasty metr wycofał piłkę Garcia. Na uderzenie zdecydował się Valverde. Piłka jeszcze odbiła się od słupka i wpadła do bramki! 1:1!