ŻÓŁTA KARTKA
2
2
90+2'

Zza pola karnego strzelał Dani Ramirez. Po rykoszecie piłka przeleciała tuż obok bramki Piasta.

2
2
4
1
1
90+1'

Spore zamieszanie w polu karnym Piasta. W ostatniej chwili gliwiczanie wybili piłkę.

2
1
2
1
1
90'

Doliczone trzy minuty.

1
6
5
90'
2
1
88'

W polu karnym Piasta główkował Stipe Jurić. Piłkę pewnie złapał Frantisek Plach.

3
2
1
1
88'
2
2
1
1
85'

Z dystansu obok bramki Piasta Gliwice strzelał Engjell Hoti.

3
2
1
84'

Gospodarze atakują, lecz Piasta dobrze broni teraz dostępu do własnej bramki.

1
1
1
81'

Z 16 metrów strzelał Dani Ramirez. Bramkarz Piasta nie dał się zaskoczyć,

1
2
2
3
79'

Ładny strzał oddał Tomasiewicz. Piłka nie wpadła jednak do bramki ŁKS-u.

1
1
1
2
76'
4
2
3
73'

Gra toczy się na połowie Piasta. Goście strają się bronić wyniku.

4
2
2
3
70'

ŁKS atakuje i szuka czwartego gola!

9
5
5
6
Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
3
1
67'
GOOOOOOL!!!

Remis! ŁKS doprowadził do wyrównania! Mocny, silny strzał po długim słupku z pola karnego po rzucie rożnym oddał Piotr Janczukowicz!

11
5
4
8
66'

Sporo teraz gry w środkowej strefie boiska.

1
66'
63'

Piast nieco oddalił grę od własnego pola karnego.

4
4
1
3
61'

W dobrej sytyacji w polu karnym ŁKS-u znalazł się Dziczek. Jego strzał w ostatniej chwili został zablokowany.

5
3
4
3
1
61'
ŁKS Łódź
3
3
1
2
3
60'
3
3
2
2
59'

Z dystansu bardzo niecelny strzał oddał Artemijus Tutyskinas.

2
2
2
1
1
Czy ŁKS doprowadzi do wyrównania?
57'

Z ostrego kąta strzelał Damian Kądzior. Bramkarz gospodarzy nie dał się zaskoczyć.

2
2
1
4
3
56'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego dla Piasta. Piłkę wrzucał Damian Kądzior, wybijał ją Kay Tejan, a ta... przeleciała tuż obok bramki gospodarzy.

1
1
2
1
1
53'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie główkował Adam Marciniak. To była dobra okazja dla ŁKS-u.

1
3
2
2
50'

Gospodarze rozgrywają piłkę na połowie Piasta i szukają okazji na gola.

2
1
2
3
48'
GOOOOOOL!!!

ŁKS coraz bliżej Piasta! Gliwiczanie prowadzą już tylko 3:2! Kay Tejan wywalczył sobie piłkę, wpadł w pole karne gości i strzelił po długim słupku!

czas Druga połowa
46'
46'
1
1
3
1
2
46'
45+7'
GOOOOOOL!!!

Jest gol dla ŁKS-u! Dani Ramirez pewnie wykorzystał "jedenastkę"!

ŁKS Łódź
7
1
2
6
10
45+6'

Alexandros Katranis kopnął w polu karnym Adriena Louveau. Rzut karny dla ŁKS-u i czerwona kartka dla zawodnika Piasta!

7
3
5
8
45+6'
CZERWONA KARTKA
5
4
1
5
10
45+5'
1
3
3
45+4'

Sędzia sam ogląda sytuację.

4
2
1
2
3
45+3'

W polu karnym Piasta ucierpiał zawodnik ŁKS-u. Trwa analiza VAR.

3
1
3
3
45+3'

Świetnie w defensywie spisał się Michael Ameyaw, który we własnym polu karnym wślizgiem wybił piłkę.

3
1
1
1
2
45'

Doliczone dwie minuty.

2
1
2
44'

Piast wyprowadził kolejną groźną akcję. Tym razem jednak zabrakło dokładnego dogrania Tomasiewicza.

3
2
1
1
40'

Pełna dominacja Piasta w tym spotkaniu. Gra cały czas toczy się daleko od bramki gości. Gwizdy na stadionie w Łodzi.

1
2
2
1
1
38'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Michael Ameyaw. Asystował mu Jorge Felix.

Już 3:0 dla Piasta! Świetna akcja gliwiczan! Pyrka przedarł się środkiem boiska, zagrał do Felixa, a ten w polu karnym poszukał podaniem Michaela Ameyawa, który skierował piłkę do siatki!

10
5
3
3
6
34'

Zagranie z rzutu wolnego dla Piasta. Po chwili piłka wybita z pola karnego przez zawodników z Łodzi.

1
1
1
33'

Przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje piłkarz Piasta. Będzie rzut wolny dla gliwiczan.

1
1
1
1
3
33'

Rzut wolny dla Piasta Gliwice. Zagranie w pole karne gospodarzy. Tym razem zawodnicy ŁKS-u wybili piłkę.

3
31'

Gospodarze jak na razie bez większego zagrożenia pod bramką Piasta. Gliwiczanie częściej przy piłce w tym spotkaniu.

2
1
1
27'

Kolejna groźna akcja Piasta. Najpierw zablokowany został Michael Ameyaw, a chwilę później dobitka Miłosza Szczepańskiego była niecelna.

1
1
1
25'

Zaatakował ŁKS, ale gliwiczanie pewnie spisują się w defensywie i wybijają piłkę.

3
3
2
1
23'

Ładne, mocne, ale minimalnie niecelne uderzenie z dystansu oddał Grzegorz Tomasiewicz.

3
3
1
1
2
22'

Gliwiczanie rozgrywają piłkę na połowie ŁKS-u i szukają kolejnej okazji na gola.

2
3
1
2
20'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ariel Mosór. Asystował mu Damian Kądzior.

Już 2:0 dla Piasta Gliwice! Z rzutu wolnego dośrodkował Damian Kądzior, a głową piłkę do bramki ŁKS-u skierował Ariel Mosór.

10
8
3
4
4
18'
4
4
2
2
3
17'

Gra toczy się daleko od bramki Piasta. Gliwiczanie mają kontrolę nad tym spotkaniem.

2
2
2
13'

Gra toczy się w środkowej strefie boiska. Przy piłce gospodarze.

3
1
1
1
1
10'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Damian Kądzior. Asystował mu Michael Ameyaw.

Goście prowadzą 1:0! Michael Ameyaw podał w pole karne do Kądziora, ten przyjął sobie piłkę, oddał strzał, a piłka odbiła się jeszcze od zawodnika ŁKS-u i wpadła do bramki myląc bramkarza gospodarzy.

7
3
1
2
5
9'

Michael Ameyaw dośrodkował w pole karne ŁKS-u. Piłkę wybił Adam Marciniak.

3
1
1
6'

Arkadiusz Pyrka przedarł się środkiem boiska, oddał strzał z dystansu, ale piłka przeleciała nad bramką gospodarzy.