4
5
6
90+4'

Kolejne dośrodkowanie Wdowika, tym razem z gry. Rybak przewrócił się w polu karnym i zwija się z bólu, ale sędzia nie dopatrzył się faulu.

9
2
1
5
7
90+1'

Wdowik z rzutu rożnego. Blisko był Romanczuk, ale nie trafił w piłkę.

15
6
5
18
14
90'

Sędzia dolicza minimum 6 minut.

16
8
6
25
27
88'

Coraz mniej czasu do końca. Korona dawno nie była pod polem karnym Jagiellonii.

15
5
3
5
14
86'
9
86'
Jagiellonia Białystok
13
6
2
3
12
85'

Przesadził z faulem Lewicki. Ostro potraktował Zatora. Później mieliśmy wzajemną wymianę uprzejmości. Zator go odepchnął.

1
1
3
6
84'

Nene faulowany przez Deaconu na połowie Jagiellonii. Korona ma problem z utrzymaniem się przy piłce.

12
5
2
4
10
82'

I znowu w ataku Jagiellonia. Po pierwszym golu nie poszła za ciosem, jak będzie teraz?

23
15
5
4
9
81'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jakub Lewicki. Asystował mu Taras Romanczuk.

Co za mecz! Lewicki na 2:2! Dopiero wszedł na boisko! Dostawił nogę po świetnym dośrodkowaniu Romanczuka.

36
26
7
11
36
79'
79'

Lewicki strzelał z dystansu. Trochę zbyt lekko. Dziekoński broni bez problemów.

6
2
2
4
3
77'
77'
6
3
4
3
2
76'

Strzelał Wdowik, ale zachował czujność Dziekoński. Nie dał się zaskoczyć.

8
5
2
9
10
75'

Hofmeister popracował barkiem, ale sędzia uznał, że zbyt agresywnie. Powalony na murawę Kupisz. Jest rzut wolny dla Jagiellonii kilka metrów od bocznej linii pola karnego.

6
4
2
4
7
74'

Jagiellonia nie poszła za ciosem po pierwszym golu i oddała pole Koronie.

7
4
1
2
4
71'

Naranjo! To powinien znów być remis. Prosta strata Korony na swojej połowie, Naranjo przełożył piłkę obok Trojaka, miał dogodną sytuację, ale strzelił w kosmos.

11
9
4
5
8
71'
71'
5
4
1
1
70'

Gol prawidłowy.

22
12
2
7
8
70'

Sędzia nie wznawia gry. Na coś czekamy?

5
2
2
4
6
68'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Martin Remacle.

Korona wraca na prowadzenie! Ależ to się zmienia. Remacle znakomicie zacentrował lewą nogą z prawego skrzydła. Piłka dokręcała się do bramki, Zator jej nie dotknął i zaskoczony Alomerović nie zdążył zareagować.

24
14
7
13
20
66'
66'

Romanczuk rozrzucił akcję na skrzydło do Marczuka. Spalony.

3
3
2
2
3
64'

Ależ blisko Korona. Płasko zagrywał w pole karne Czyżycki, trzech zawodników zaatakowało piłkę na wślizgu, ale żaden w nią nie trafił.

5
7
4
2
5
63'
63'
62'

W odpowiedzi z dystansu uderzył Imaz. Rykoszet i piłka w rękach Dziekońskiego.

8
3
3
2
4
61'

W końcu Korona ruszyła do przodu. Remacle zdecydował się na strzał zza pola karnego. Zabrakło niewiele.

6
5
4
2
6
61'

Pół godziny do końca. Duże problemy Korony z utrzymaniem się przy piłce.

9
4
2
4
4
59'

Nene. Lewa noga, 30 metrów. Mocno, ale i niecelnie. Przebudziła się Jagiellonia.

8
3
3
2
4
57'

Imaz mocno ucierpiał jeszcze przy tym strzale, bo wpadł w niego Dziekoński.

10
1
2
11
6
56'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jesus Imaz. Asystował mu Adrian Dieguez.

1:1! Jesus Imaz! Z poświęceniem ruszył do piłki zagranej z bocznego sektora, uprzedził Dziekońskiego i wepchnął futbolówkę do bramki! Asystował Dieguez. Kapitalne podanie.

22
12
5
9
27
55'

To jednocześnie był pierwszy celny strzał Jagiellonii w tym meczu. Lepiej późno niż wcale.

7
3
3
2
5
54'

Mocny strzał Imaza z ostrego kąta, ale przypilnował bliższego słupka Dziekoński.

5
2
2
2
3
54'

W trudnej pozycji strzelał Malarczyk. Nie trafił czysto w piłkę, przez co łatwą interwencję miał Alomerović.

2
3
2
1
1
53'

Błanik przytrzymywany przez Diegueza. Teraz gospodarze chcą kartki dla rywala, bo to był faul taktyczny. Sędzia nie reaguje.

4
3
4
2
4
51'

Minimalnie niecelny strzał Romanczuka z woleja. Był tam lekki rykoszet, więc Jagiellonia ma jeszcze rzut rożny.

6
3
3
2
3
50'

Nono faulował Nene w środku pola. Goście domagali się drugiej żółtej kartki, ale sędzia jest innego zdania.

2
3
3
2
5
48'

Wdowik miał trochę miejsca na skrzydle, ale centrował zbyt głęboko. Naranjo nie dał rady nic z tego zrobić.