(0:1)
Zakończony
Warta Poznań
komentarz

Piłkarze Widzewa Łódź w domowej potyczce z Wartą Poznań wykreował sobie sporo okazji bramkowych. Mecz wygrała jednak Warta Poznań, która cios zadała w 20. minucie.

14
10
1
2
2
90+4'

Główkował Ravas, piłka minęła bramkę Warty.

17
11
5
90+4'

Jeszcze będzie rzut wolny dla Widzewa z prawej strony pola karnego. Wszyscy w polu karnym.

7
3
2
2
13
90+3'

Szmyt pozwolił się sfaulować Dawidowi pod bramką łodzian. Gospodarzom pozostało 30 sekund.

13
9
2
1
1
90+2'
ŻÓŁTA KARTKA
3
1
2
3
8
90+1'

Nunes długo z boku pola karnego, jednak niewiele to dało. Po chwili fatalne dogranie.

2
1
2
1
1
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

2
1
2
7
11
89'

Jeszcze jeden zryw Widzewa Łódź. Czasu już jednak gospodarze mają niewiele.

2
4
4
2
3
86'

Bartkowski przejął piłkę w środku pola. Przedostał się w okolice pola karnego. Strzał został zablokowany.

5
3
2
3
3
85'

Ciganiks dośrodkował w... puste pole. Nikt nie skorzystał z dogrania. Dodatkowo sędzia dostrzegł faul w ataku.

5
4
1
83'
82'

Dwa dogrania w pole karne Warty. Bez uderzenia. Goście coraz bliżej niezwykle cennych trzech punktów.

6
4
1
1
2
80'

Już tylko dziesięć minut pozostało Widzewowi. Warta skutecznie oddala grę od własnego pola karnego.

4
3
1
1
1
77'

Ciganiks uderzył z woleja. Trafił w plecy rywala.

4
5
3
2
3
76'

Już mniej niż kwadrans regulaminowego czasu gry. Widzew daleko od bramki Warty.

8
3
1
3
2
73'

Nunes zdecydował się na strzał z ok. 17 metrów. Wysoko ponad bramką. Czas zaczyna płynąć coraz szybciej.

3
1
4
1
2
71'
71'
71'
70'

Tkacz i Sanchez byli metr przed bramką, ale nogi do piłki nie dołożyli!

2
1
1
2
1
68'
4
2
1
3
7
67'

W końcu śmielej Warta. Poznaniacy chcą wykorzystać swój moment i zamknąć mecz

7
4
1
1
65'

Głową uderzał Tkacz. Piłka poszybowała ponad poprzeczką.

3
2
2
64'

Rozegranie w polu karnym, płaski strzał Sancheza odbił Grobelny!

7
3
2
1
62'
62'
61'

Warta po przejęciu piłki nie kwapi się do opuszczenia własnej połowy. Coraz więcej frustracji w grze Widzewa.

5
3
2
1
59'

Warcie udało się przetrwać trudny moment i oddalić grę od własnego pola karnego.

11
4
2
2
2
57'
55'

Dość chaotyczna próba z dystansu Silvy. Piłka poszybowała ponad poprzeczką.

2
1
52'

Atak frontalny Widzewa! Wydaje się, że gol wyrównujący jest kwestią czasu.

2
1
2
2
4
50'

Ciganiks urwał się lewą stroną. Dogranie na piąty metr wybił obrońca.

1
2
1
2
49'

W zamieszaniu uderzał Ciganiks. Piłka wpadła wprost w ręce bramkarza. Widzew szuka wyrównania.