Doliczone pięć minut do podstawowego czasu.

7
16
19
89'

Pokazał się Leonardo Rocha, ale nie przebił się przez obrońców Legii Warszawa. Po zablokowanym uderzeniu zmiennika otworzyło się miejsce do przeprowadzenia kontrataku, ale nie zostało ono wykorzystane przez Ernesta Muciego. Przekombinowana akcja reprezentanta Albanii i ostatecznie osaczyli go obrońcy Radomiaka.

6
3
5
2
3
87'

Legia Warszawa. Schodzi: Josue. Wchodzi: Maciej Rosołek.

6
4
6
5
9
85'

Pozostało zaledwie pięć minut podstawowego czasu do zakończenia spotkania.

4
2
1
3
3
82'

Akcja Legii Warszawa zakończyła się mocnym, ale niedokładnym uderzeniem poza bramkę strzeżoną przez Alberta Posiadałę. Wymienili podania Josue oraz Bartosz Slisz, a następnie Ernest Muci miał ochotę na podwojenie przewagi gości.

9
6
1
1
2
79'

Radomiak Radom. Schodzi: Edi Semedo. Wchodzi: Leandro.

4
2
1
1
3
78'
2
2
1
1
1
78'
76'

8569 kibiców na trybunach.

4
3
1
1
2
75'

Pozostał jeszcze kwadrans podstawowego czasu do zakończenia spotkania. W ostatnich minutach najwięcej pozytywnego zamętu narobił Edi Semedo, który sprawdził swoim uderzeniem oraz dośrodkowaniem defensywę Legii Warszawa.

4
2
1
1
3
73'

Legia Warszawa. Schodzi: Marc Gual. Wchodzi: Ernest Muci.

3
2
1
2
3
71'
70'

W 70. minucie mały przełom - Kacper Tobiasz po raz pierwszy wykazał się na linii, ponieważ odbił piłkę po bardzo niebezpiecznym i zaskakującym zagraniu zza pola karnego.

4
4
2
3
2
67'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Tomas Pekhart za zbyt wysokie podniesienie nogi.

12
7
2
2
7
66'

Pedro Henrique nie strącił piłki do bramki Legii Warszawa po dorzuceniu zza pola karnego Luizao. Była szansa na doprowadzenie do remisu, jednak futbolówka nie odbiła się fartownie dla zespołu Constantina Galci.

4
1
4
2
1
65'
5
2
1
1
64'
62'

Żółtą kartkę otrzymał Jurgen Celhaka za ostre przewinienie.

7
3
1
3
5
60'

Legia pozwoliła wymieniać podania gospodarzom i przesunąć wyżej formacje. Inna sprawa, że z ataku pozycyjnego Radomiaka niewiele wynika. Momentami gracze Constantina Galci przyspieszają i wyglądają obiecująco, ale Kacper Tobiasz ma mało pracy między słupkami.

3
3
1
58'

Będzie także niebawem zmieniać Kosta Runjaić.

3
3
1
1
2
57'
55'

Radomiak przebudził się i zaczął wyżej wymieniać podania. Drużyna Constantina Galci szuka sposobu na doprowadzenie do remisu, ale jednocześnie zostawia przestrzeń między defensorami a Albertem Posiadałą.

3
4
1
1
3
52'

Bartosz Slisz nie pokonał swoim zbyt delikatnym strzałem Alberta Posiadałę. Bramkarz Radomiaka nie dał się zaskoczyć rykoszetem. Było takie zagrożenie, gdyby zbyt wcześnie ruszył w kierunku piłki.

4
4
1
1
4
48'

Pedro Henrique nie zdołał wyłuskać piłki dla Radomiaka w pojedynku powietrznym ze Stevem Kapuadim. Będący na prowadzeniu podopieczni Kosty Runjaicia starają się jak najdłużej utrzymywać w posiadaniu futbolówki i w ten sposób gasić jakikolwiek entuzjazm przeciwników do atakowania.