3
1
3
90+7'

Brahim Diaz podał w pole karne do Valverde, kąt był bardzo ostry i strzał Urugwajczyka broni Soria.

2
2
1
90+5'
GOOOOOOL!!!

Jude Bellingham! Co on ma za wejście w sezon! Vazquez oddał mocny strzał zza pola karnego, Soria tym razem zachował się źle, odbił piłkę przed siebie, a Bellingham nie pomylił się przy dobitce!

11
9
1
5
9
90+4'

Kroos z rzutu wolnego z bocznego sektora. Ponownie pewnie w bramce Soria.

2
1
1
2
1
90+4'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Jose Angel Carmona.

2
90+3'

Getafe CF. Schodzi: Borja Mayoral. Wchodzi: Choco Lozano.

2
90+2'

Djene w trybuny z dystansu.

2
2
2
2
1
90+2'

Krótko rozegrany rzut rożny, Kroos miał piłkę w polu karnym, szukał uderzenia przy bliższym słupku, jednak nie oddał czystego strzału. Broni Soria.

2
2
2
2
3
90+1'

Precyzyjna wrzutka Kroosa z rzutu wolnego, jednak Joselu przegrał pojedynek powietrzy z Duarte.

1
2
3
1
2
90'

Sędzia dolicza minimum 9 minut!

2
1
3
1
2
89'

Rodrygo kolejny raz indywidualnie środkiem, ale brakuje mu precyzji. Ponownie strzelił niecelnie.

2
2
2
3
2
87'
3
2
2
3
3
87'

I znowu zrobił się brzydki mecz.

2
2
1
3
4
85'

Przez moment na boisku siedział Bellingham, ale po chwili się podniósł. Nie wygląda to na żaden uraz.

2
1
2
1
1
85'

Brahim Diaz podał w pole karne do Vazqueza, ale ten podał piłkę w ręce Sorii.

1
1
1
2
1
83'

2
81'

Świetne podanie w pole karne otrzymał Valverde, dopadł do piłki niemal na linii końcowej, lecz podawał niedokładnie w kierunku Rodrygo.

2
1
81'

1
79'

Alaba mocno wrzucał w pole karne i Soria w ostatniej chwili uprzedził Bellinghama! Po chwili Kroos podał do Rodrygo, ten ograł rywala na zamach, jednak strzelił za lekko. Ponownie broni Soria.

1
1
2
3
2
77'

Getafe CF. Schodzi: Damian Suarez. Wchodzi: Jose Angel Carmona.

1
1
77'

Getafe CF. Schodzi: Juanmi Latasa. Wchodzi: Jaime Mata.

Juanmi Latasa #14
1
1
76'
76'
76'

Niecelna próba Rodrygo z dystansu.

1
1
1
75'

Ruediger zachęcony przez kibiców zdecydował się na strzał zza pola karnego. Mocno i niecelnie.

1
1
2
1
74'

Rodrygo ruszył na przebój środkiem boiska. Już był w polu karnym, efektownie ograł rywala, ale zatrzymał się na kolejnym.

1
1
1
71'

Real nie schodzi z połowy Getafe. Gra od prawej do lewej strony. Środkiem, bokiem. Rywale kradną sekundy przy każdej okazji.

1
1
68'

Soria ukarany za grę na czas.

3
2
1
1
1
68'
2
1
1
1
1
67'

Dynamiczna akcja Rodrygo lewym skrzydłem, zejście do środka i strzał tuż obok dalszego słupka. Coraz bliżej drugiego gola dla Realu.

2
1
66'

Soria! Co za interwencja na refleks po uderzeniu Joselu z powietrza!

2
2
2
1
1
65'

Bellingham kapitalnie podał do Carvajala, ten zobaczył, że Soria odsłonił cały bliższy róg, ale trafił tylko w słupek!

1
1
5
3
2
64'

W odpowiedzi wrzucał Gaston z lewej strony. Bardzo wysoko. Czytelnie. Pewna interwencja Kepy.

3
2
2
2
2
63'

I znowu w akcji Real. Sporo miejsca mają na połowie przeciwnika. Modrić spokojnie rozrzucił akcję do Carvajala, ten centrował bez przyjęcia, ale po rykoszecie piłka znalazła się w rękach Sorii.

1
1
1
1
1
61'

Akcja gospodarzy. Płaskie podanie Alaby w pole karne, ładne odegranie Joselu, jednak Rodrygo fatalnie pudłuje.

3
2
3
4
2
60'

Gra toczy się głównie na połowie Getafe. Co więcej, Real po przerwie gra dużo szybciej niż w pierwszej części.

5
2
2
3
2
57'

Getafe CF. Schodzi: Carles Alena. Wchodzi: Juan Iglesias.

57'

Teraz Getafe! Było groźnie, ale Alena strzelił tak, że Kepa interweniował na notę.

2
56'

Kapitalne podanie Kroosa w pole karne. Carvajal był niepilnowany, ale nie decydował się na strzał. Podawał wzdłuż piątego metra, lecz spóźnieni byli Joselu i Rodrygo.

2
1
56'

Real zdecydowanie przycisnął po strzelonym golu.

2
54'

Kroos dwukrotnie blisko gola! Najpierw uderzył zza pola karnego i słupek uratował Getafe. Po chwili Niemiec odebrał futbolówkę, jednak strzelił zbyt lekko lewą nogą i Soria zdążył z interwencją!

1
4
51'

Kroos podostrzył. Spóźnione wejście w nogi rywala.

1
1
1
1
51'
Real Madryt
2
1
2
1
50'

A jednak. Bramka prawidłowa!

12
11
1
1
4
49'

Cały czas trwają jakieś analizy. Nerwy są tu ogromne.

1
1
1
2
6
48'

Sędzia jeszcze analizuje ewentualny faul na Djene lub spalonego Joselu. Czekamy.

1
1
4
47'
GOOOOOOL!!!

Real wyrównuje! Modrić w swoim stylu wrzucił fałszem w pole karne, źle zachował się Djene, który nie potrafił wybić piłki. Ta spadła pod nogi Joselu, a Hiszpan tym razem był już skuteczny!

Real Madryt
15
11
46'

Dobry strzał Modricia z dystansu! Odbił piłkę przed siebie Soria, ale zabrakło kogoś do dobitki.