(1:1)
Zakończony
Piast Gliwice
komentarz

Mecz z Piastem Gliwice kapitalnie rozpoczął się dla Warty Poznań. Goście jednak dość szybko wyrównali. Ostatecznie potyczka w Grodzisku zakończyła się remisem 1:1.

1
90+4'

Tiru w ostatnim momencie wybił piłkę metr przed linią!

1
1
1
90+3'
ŻÓŁTA KARTKA
4
1
1
2
90+3'
3
2
3
1
90+2'

Uderzenie Pyrki z ok. 18 metrów zostało zablokowane. Będzie korner.

90+2'

Jeszcze Piast ma nadzieję na zadanie ciosu. Coraz bliżej końca potyczki.

90'

Sędzia doliczył 4 minuty do 2. połowy.

2
89'

Mosór ofiarnie zablokował strzał. Ucierpiał nie tylko brzuch, ale także "coś" niżej.

2
3
2
88'

Atakował Piast, teraz swojej okazji na zwycięską bramkę szuka Warta.

2
1
1
85'

Dogranie do Ameyawa, ale strzał gracza Piasta w ostatnim momencie zablokowali obrońcy.

3
1
2
3
83'
82'

W zamieszaniu uderzał Dziczek. Piłka odbiła się od słupka i po chwili złapał ją Grobelny!

4
4
4
1
81'

Sędzia dostrzegł faul w ataku. Pretensje do arbitra mają miejscowi, dość milczący wcześniej, fani.

2
1
2
1
80'

Problemy ma Szymonowicz. Będzie konieczna zmiana.

78'
1
1
1
78'

Akcja Luisa, który zagrał w polu karnym do Vizingera. Rezerwowy miał przed sobą już tylko bramkarza, ale z ostrego kąta uderzył obok słupka!

2
2
2
77'

Zaspała Ameyaw, który został złapany na spalonym.

1
1
76'

Mniej niż kwadrans regulaminowego czasu do końca spotkania. Kto trafi, ten prawdopodobnie zwycięży.

73'

Warta wyraźnie się cofnęła i czeka na moment do wyprowadzenia kontry. W końcówce lepiej wygląda Piast Gliwice.

3
2
1
72'
72'
71'

A teraz głową uderzył Tomasiewicz. Jednak źle uderzył piłkę i wyraźnie chybił.

2
2
1
70'

Kądzior dośrodkował na dziewiąty metr. Strzał głową Dziczka poszybował tuż obok słupka!

1
2
3
3
1
69'

Dogranie w pole karne Warty, kiks obrońcy i będzie rzut rożny dla Piasta.

2
68'

Kądzior uderzył z rzutu wolnego z prawej strony. Grobelny odbił piłkę.

2
1
66'
64'
64'
62'

Z pola karnego starał się uderzać Żurawski. Zawodnik Warty został jednak zablokowany.

6
2
1
1
1
60'
1
3
6
59'

Dogranie z kornera, uderzał Dziczek. Został zablokowany, ale sędzia przyznał piłkę gospodarzom.

1
1
2
2
1
57'
3
2
1
56'

Mamy strzał gości! Felix z okolic linii pola karnego. Piłka odbiła się jeszcze od obrońcy. Grobelny zachował koncentrację i skutecznie interweniował.

1
1
2
3
1
55'

Warta nie kwapi się do ataku. Poznaniacy czekają na swój moment. Piast szuka okazji, ale jak na razie bez efektów.

1
1
2
52'

Kupczak to kolejny gracz Warty, którego zabraknie w następnym meczu ligowym.

4
3
2
3
4
50'

Do dośrodkowania z rzutu wolnego doszedł Czerwiński. Strzał głową o dwa metry minął bramkę.

1
1
2
2
3
50'

Piast trochę aktywniejszy, ale wszystko dzieje się daleko od bramki Grobelnego.

1
1
3
47'

Bardzo powoli rozkręcają się nam zawodnicy w 2. części gry. Mała kopanina w środku pola.