6
7
90+6'
90+3'

A teraz piłkę meczową miał Śląsk! Rzuchowski marnuje kapitalną okazję i strzela obok bramki po dośrodkowaniu Exposito!

7
7
5
11
5
90+2'

Jeśli ktoś jest bliżej trzeciego gola, to Ruch. Śląsk gra bardzo słabo w drugiej połowie.

6
4
4
5
6
90'

Sędzia dolicza minimum 6 minut.

10
4
5
28
28
88'
9
4
1
4
7
88'
4
4
2
2
8
88'

Taktyczny faul Letniowskiego. Po chwili zagotował się Pokorny. Przepychanki.

2
3
2
1
1
85'

Dośrodkowanie Kozaka i tym razem bardzo pewnie piąstkował piłkę Leszczyński.

4
1
2
2
85'

Feliks popchnięty przez Petkowa. Rzut wolny dla Ruchu w okolicach narożnika boiska.

4
3
3
2
3
84'
4
3
1
1
1
84'
83'

Exposito przewrócił się w polu karnym Ruchu, gwizdek sędziego... spalony.

3
4
2
3
3
81'
GOOOOOOL!!!

Szczepan strzelił mocno i po raz drugi dziś pokonał Leszczyńskiego! 2:2 w Chorzowie.

10
8
3
11
24
80'
7
4
1
5
13
80'

Decyzja podtrzymana.

7
2
2
7
15
79'

Jeszcze VAR.

8
4
2
2
4
78'
4
4
1
6
14
78'

Rzut karny dla Ruchu!

5
5
1
3
19
78'

Ależ karambol w polu karnym. Po dośrodkowaniu z prawej strony wyszedł na przedpole Leszczyński i zdemolował Szczepana!

1
2
1
2
6
77'

Stwierdzenie, że Ruch jest w natarciu byłoby sporym nadużyciem, ale częściej przy piłce są gospodarze.

1
1
75'

Tym razem Letniowski uderzył płasko z dystansu. Broni Leszczyński. To go nie mogło zaskoczyć.

6
1
2
3
2
74'

Sadlok z rzutu rożnego, piłka wybita. Dopadł do niej Wójtowicz, strzelił płasko z dość ostrego kąta, ale został zablokowany.

3
1
1
1
4
73'

Kontra gości, ale tym razem Exposito się nie popisał. Zbyt mocny przerzut na prawą stronę do Nahuela i kolega nie dogonił piłki w boisku.

4
1
3
1
71'
19
15
2
1
3
69'
69'
69'
67'

Dobra wrzutka Sadloka z rzutu wolnego i minimalnie myli się Podstawski!

3
2
2
1
2
66'

Druga połowa jest znacznie słabsza niż pierwsza. Ciężko się to ogląda.

3
1
2
1
65'

Teraz jakiegoś urazu doznał Nahuel. Kolejna przerwa.

2
1
1
1
65'

Daleki wyrzut piłki z autu przez Michalskiego. Na walkę, ale... nie powalczyli gospodarze.

1
1
3
64'

Na boisku leży kontuzjowany Szczepan. Przerwa w grze.

1
61'

Exposito... spróbował strzału z własnej połowy. Chciał przelobować Kamińskiego, jednak nie trafił zbyt dobrze w piłkę. Zapisujemy celny strzał, natomiast to nie mogło zaskoczyć bramkarza Ruchu.

1
4
2
2
4
59'

Wrzucał Nahuel, zagrał ręką w polu karnym Michalski, ale sędzia pokazał, że nie na tyle, by dyktować "jedenastkę".

3
1
2
9
58'

Wrocławianie powiększają przewagę w statystyce posiadania piłki.

9
1
1
55'

Bardzo nieudany strzał Kozaka z rzutu wolnego. Ależ to popsuł.

6
5
54'
3
1
3
2
54'

Schwarz faulował Kozaka. Rzut wolny dla Ruchu z ok. 30 metrów.

1
1
1
51'

Śląsk przy piłce. Ruch musi odrabiać straty, a na razie nie jest w stanie przedostać się pod pole karne przeciwnika.

3
2
49'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Bejger.

3
1
1
2
2
48'

Kartka dla kogoś ze sztabu Śląska.

3
2
3
5
4
48'

Skrobnięty w okolice pięty napastnik Śląska. Sadlok musi uważać, bo ma już kartkę.

4
2
2
2
2
47'

Exposito leży na murawie i zwija się z bólu. To efekt starcia z Sadlokiem.

1
2
2
2
46'

2
45+2'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Nahuel Leiva. Asystował mu Patrick Olsen.

Ależ to zagrali! Fenomenalna akcja Śląska i jest 1:2! Kilka szybkich podań na jeden kontakt i Nahuel Leiva w sytuacji sam na sam pokonuje Kamińskiego! Cudowna asysta Olsena.

32
16
8
2
8
45'

Sędzia dolicza minimum 3 minuty.

2
2
2
6
6
43'

A teraz Ruch. Po wrzutce Wójtowicza zaatakował piłkę na bliższym słupku Swędrowski, ale strzelił zbyt lekko. Leszczyński spokojnie złapał futbolówkę.

5
2
1
1
42'

Mocny strzał Schwarza z 35 metrów. Broni Kamiński. Wszystko po bardzo ładnej akcji gości.

4
1
1
1
41'

I już wszystko jasne. Nie ma rzutu karnego. A chodziło o sytuację z Exposito.

6
4
1
1
3
40'

Chorzowianie domagali się rzutu karnego. Kozak pokazuje, że ktoś zagrywał piłkę ręką. Sędzia niczego nie widział. Czekamy na ewentualną interwencję VAR.

2
2
1
1
1
37'

Tym razem kombinacyjnie to rozegrali wrocławianie. Schwarz przed pole karne, Olsen strzelał z 30 metrów, ale został zablokowany.

3
2
1
37'

Rykoszet po dośrodkowaniu Nahuela i Śląsk ma kolejny rzut rożny.

2
1
1
35'

Raz atakują jedni, raz drudzy. Inna sprawa, że rzadko kiedy akcja przenosi się pod jedno lub drugie pole karne. Bramkarze nie mają dziś wiele do roboty.

2
2
2
2
2
32'

Ładna akcja gości, ale po podaniu Nahuela nie opanował piłki Exposito. Gdyby to się udało, miałby otwartą drogę do bramki.

3
2
1
30'

Samiec-Talar na spalonym po długim podaniu z linii obrony.

2
2
2
1
1
29'

Exposito faulowany przez Sadloka w okolicach linii środkowej. Bezmyślne zachowanie kapitana Ruchu, bo rywal i tak nie doszedłby do piłki.

1
1
29'
4
1
1
1
28'

Śląsk próbuje odzyskać równowagę w tym meczu. Prowadził, kontrolował sytuację i nagle stracił gola.

3
26'

Bez kartek dla żadnego z zawodników. Gramy dalej.

4
1
1
1
1
26'

Będzie pogadanka z sędzią.

1
1
1
1
1
25'

Jakieś spięcie Kozaka z Exposito. Wzajemne prowokacje.

2
1
1
1
1
24'

Seria rzutów rożnych dla Śląska. Każdy wykonywany inaczej.

1
1
23'

Po rzucie rożnym strzelał głową Macenko. Lekki rykoszet i piłka przeleciała nad poprzeczką.

3
1
1
23'

Olsen huknął z dalszej odległości. Kamiński odbił piłkę przed siebie, ale zabrakło tam kogoś do dobitki.

2
1
3
3
4
22'

Kolejne bardzo dobre dośrodkowanie Schwarza, jednak tym razem wybił piłkę Podstawski. Będzie korner.

1
1
2
2
21'

Jeszcze jakieś przepychanki w "szesnastce". Musi wkroczyć sędzia Raczkowski.

4
3
4
20'

Kozak fauluje rywala kilka metrów przed polem karnym. Ależ nieodpowiedzialnie grają gospodarze.

5
1
2
1
20'
7
2
1
3
19'
GOOOOOOL!!!

1:1! Świetnie uderzył Szczepan. Wyczuł go Leszczyński, ale nie dał rady sięgnąć piłki.

8
4
3
8
16
17'

Karny!

5
3
1
4
11
17'

Powtórki pokazały, że Janasik trafił Wójtowicza w głowę. Czekamy na decyzję arbitra...

2
1
16'

Sędzia biegnie do monitora!

2
1
15'

Sędzia nie dopatrzył się faulu. VAR może to sprawdzić, bo Janasik atakował rywala ręką w okolice głowy.

1
15'

Wójtowicz skakał do piłki w polu karnym i nagle się przewrócił po powietrznym starciu z Janasikiem.

3
2
14'

Niewiele dzieje się na boisku. Gospodarze rozgrywają piłkę w środku boiska, natomiast brakuje konkretów.

1
1
2
11'

Śląsk trochę się wycofał. Teraz Ruch ma okazję zaprezentować swój pomysł na grę w ataku pozycyjnym.

3
3
1
1
9'

Wrzucał Podstawski, Michalski doszedł do strzału głową, ale uderzył bardzo niecelnie. Miał trudną sytuację, spotkał się z piłką na dość wysokim pułapie.

2
1
1
8'

Kasolik trącił piłkę po dalekim wyrzucie z autu, ale nie sprawiło to problemów Leszczyńskiemu. Pewna interwencja na piątym metrze.

4
3
7'

7. minuta, chorzowianie po raz pierwszy na połowie przeciwnika, choć wszystko dzieje się daleko od pola karnego.

2
2
1
2
5'

Ruchu na razie w ogóle nie ma w tym meczu.

11
3
4
2
4'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Łukasz Bejger. Asystował mu Petr Schwarz.

1:0 dla Śląska! Schwarz popisał się doskonałym dośrodkowaniem z rzutu wolnego, trącił piłkę Bejger i złapał Kamińskiego na wykroku.

19
14
3
1
3
3'

Rzut wolny dla Śląska z ok. 25 metrów.

6
3
2
1
1
2'

Pierwsza akcja Śląska. Zaczęło się od kapitalnego przerzutu Exposito. Nahuel rozbujał rywala na skrzydle, zagrał płasko w pole karne, jednak nikt tego nie zamykał. Zabrakło strzału.

4
1
1
1
1'

Gramy!

8
1
czas Start meczu
19:57

Zawodnicy wychodzą na boisko. Jest ciemno, ale to tzw. gra świateł. Organizatorzy zadbali o efekty specjalne.