(0:1)
Zakończony
Stal Mielec
komentarz

Kolejna ligowa kompromitacja Legii Warszawa. Wicemistrzowie Polski przy Łazienkowskiej przegrali ze Stalą Mielec 1:3. Gole dla gości zdobywali Ilja Szkurin, Krzysztof Wołkowicz oraz Koki Hinokio. Dla gospodarzy trafił Blaz Kramer.

47
52
3
3
8
87'
ŻÓŁTA KARTKA
30
20
5
2
5
90+3'
15
10
4
1
2
90+3'

Bezradna jest Legia. Gospodarze chcieliby, ale czasu już nie ma.

28
19
2
1
90+2'
20
14
5
2
2
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

16
8
9
14
25
89'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Blaz Kramer. Asystował mu Paweł Wszołek. Legia ratuje honor. Wszołek do Kramer, a ten z bliska do siatki! 1:3!

26
17
13
35
56
87'

Tutaj już jest wszystko jasne. Legia się nie podniesie. Odliczamy minuty do sensacji.

44
27
3
3
5
84'

Legii pozostała już raczej walka o honor. Stal już tylko o krok od trzech punktów.

39
36
7
5
6
82'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Koki Hinokio. Asystował mu Ilja Szkurin. Legii już nie ma... Kontra Stali. Szkurin do Hinokio, a rezerwowy pewnie do siatki na 0:3!

115
77
11
3
11
80'

Strzałek przejął piłkę przed polem karnym, ale niepotrzebnie uderzał. Źle wyszło, bardzo niecelnie i słabo.

6
16
4
3
5
77'

Zagranie do Kramera, strzał z ok. 15 metrów był niecelny. Powinien być korner, czego nie zauważył sędzia.

11
8
1
1
5
76'
75'

Kwadrans do końca. Stal coraz bliżej sensacji, ale mimo wszystko do końca jeszcze daleko.

20
11
3
1
74'
73'

Kolejny raz Kochalski! Bramkarz kapitalnie obronił strzał głową Kramera!

17
7
1
1
5
72'

Kontra Stali została przerwana. Szkurin trafił w twarz rywala.

2
4
9
5
6
69'

Szukają swojego sposobu na Stal gracze Legii. Jak na razie bezskutecznie.

23
23
7
2
2
68'

Minuty płyną, Stal gra swoje. Wiele może zmienić kontaktowy gol dla Legii.

11
5
3
2
2
66'
5
5
1
3
3
66'
2
4
1
2
2
63'

Akcję Legii sfinalizował Slisz. Kochalski pewnie interweniował.

15
11
2
6
3
61'

Kontra Stali, strzał Wołkowicza trącił bramkarz, ale wcześniej był spalony.

7
8
3
1
2
60'

Godzina gry za nami. Stali udało się oddalić grę od własnego pola karnego. Czas dla Wojskowych płynie coraz szybciej.

19
11
1
2
1
58'
32
19
5
3
7
57'

Z dystansu płasko, ale niecelnie uderzył Elitim.

5
7
2
1
57'

Zagranie w pole karne do Wszołka, dogranie zablokował Getinger.

7
6
1
1
2
55'

Legia zamknęła Stal i szuka kontaktowego gola. Mielczanie bronią się z dużym szczęściem.

5
4
4
4
7
53'

Fatalnie na przedpolu Kochalski, ale gracze Legii nie zorientowali się w sytuacji.

9
8
3
1
2
52'

Uderzył Muci, piłka odbiła się od obrońcy i wyszła na korner.

8
9
3
1
2
52'

Legia musi się podnieść. Dwa gole straty i przede wszystkim Stal poczuła, że jest w stanie przy Łazienkowskiej zapunktować.

9
10
3
1
3
50'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Krzysztof Wołkowicz. Asystował mu Ilja Szkurin. Tymczasem Stal wyprowadziła kontrę. Szkurin do Wołkowicza, a ten uderzył pod poprzeczkę! 0:2!

68
51
6
5
10
50'

Powinien być remis. Dośrodkowanie z prawej strony, strzał głową Diasa kapitalnie obronił Kochalski!

13
12
2
1
9
48'

Legia po zmianie stron stara się atakować. Stal spokojnie rozbija próby wicemistrzów Polski.