Stal nieco przycisnęła. Jest rzut rożny, ostatnia nadzieja dla gospodarzy.

1
7
87'
87'

Po miękkiej wrzutce Wołkowicza niepewnie na przedpolu zachował się Grobelny. Wypuścił piłkę z rąk, powstało spore zamieszanie. Ostatecznie sędzia odgwizdał faul.

4
2
86'

Sędzia przerwał grę - na boisku leży Tiru. Jakiś problem mięśniowy.

3
1
2
86'

Domański z rzutu rożnego i wybija piłkę Stavropoulos.

2
1
1
1
84'

Stal próbuje, jednak nie jest w stanie nawet zbliżyć się do pola karnego Warty.

9
5
1
3
81'

Coraz mniej czasu do końca meczu. Nie widać szaleńczego zrywu Stali Mielec.

7
2
79'
76'

Sytuacja sprawdzona, tym razem o żadnym faulu nie było mowy. Warta prowadzi w Mielcu.

10
3
1
1
76'
75'
GOOOOOOL!!!

Piękny gol Miguela Luisa! Zupełnie niepasujący do tego meczu. Opanował piłkę w polu karnym, był obrócony tyłem do bramki, ale uderzył fantastycznie. Idealnie w boczną siatkę. Kochalski bez szans!

22
12
3
74'

Domański huknął lewą nogą i błagalnie patrzył na piłkę, ale ta trafiła w słupek! Kapitalnie zachował się Stavropoulos, bo to od niego odbiła się futbolówka.

4
3
3
2
1
72'

Przechwyt Domańskiego na połowie Warty. Próba kontry... i na tym koniec. Domański nie szukał strzału, chciał podawać do Szkurina, jednak kompletnie mu to nie wyszło.

4
2
1
3
2
71'

Vizinger myli się w sytuacji sam na sam z Kochalskim. Bez konsekwencji, bo wcześniej napastnik Warty faulował Matrasa i sędzia z lekkim poślizgiem użył gwizdka.

2
4
70'
ŻÓŁTA KARTKA
Stal Mielec
2
1
68'

Bartkowski z autu w pole karne. Lekkie zamieszanie, piłka spadła pod nogi Szymonowicza, jednak ten strzelił niecelnie.

1
2
2
3
2
66'

Prostopadłe podanie do Domańskiego, jednak ten popełnił błąd i nie opanował piłki. Zablokował go Stavropoulos i nie pozwolił na zrobienie czegokolwiek.

4
1
4
3
64'

Poziom zdenerwowania wśród kibiców nie maleje. Gwizdy, okrzyki, wulgaryzmy. Coraz "goręcej" na trybunach. Można wywnioskować, że nie podoba im się poziom spotkania.

1
5
61'
61'
61'
61'
58'

Strzał Żurawskiego z 25 metrów nad bramką. A zaczęło się od dobrego pressingu na połowie przeciwnika.

2
1
58'

Miguel Luis podłączył się lewym skrzydłem, mądrze podał płasko w pole karne, ale nie zdążył zamknąć akcji Savić.

2
2
56'

Na stadionie nikt nie wiedział o ostatecznej decyzji. Stal zaczęła jednak od rzutu wolnego, a nie od środka.

1
1
1
1
1
54'

Gol anulowany! Powstało duże zamieszanie! Arbiter dopatrzył się faulu we wcześniejszej fazie akcji.

4
4
3
7
9
53'

Sędzia biegnie do monitora.

4
4
2
2
3
53'

A jednak, Warta strzela gola! Nic tego nie zapowiadało, a tu proszę. Stavropoulos strzelił płasko zza pola karnego, piłka odbiła się od słupka, a następnie dostawił nogę Żurawski i nie pozostawił już złudzeń. 0:1!

Sędzia czeka na sygnał od VAR, czy wszystko było w porządku.

6
1
2
51'

Jeśli ktoś spodziewał się, że w drugiej połowie mecz - mówiąc kolokwialnie - ruszy, to nic takiego nie ma miejsca.

1
2
1
49'

Dwie wrzutki Getingera - obie nieudane. Piłka wybijana przez zawodników Warty. Długo budowali akcję gospodarze i nic z tego nie wyszło.