Doliczone cztery minuty do podstawowego czasu.

2
1
1
89'

Rewelacyjna szansa na odzyskanie prowadzenia dla Radomiaka. Dawid Abramowicz spudłował strzałem głową po dośrodkowaniu Leandro. Obrońca sprytnie oderwał się od obrońców w złocisto-krwistych strojach, ale następnie nie umieścił piłki w okienku. Zabrakło niewiele do zadania decydującego ciosu.

1
1
1
1
86'
85'

Pozostało zaledwie pięć minut do zakończenia podstawowego czasu. Leonardo Rocha starał się oddać uderzenie do bramki po pojawieniu się na boisku z ławki rezerwowych. Jego próba po dośrodkowaniu z lewego skrzydła okazała się niedokładna.

2
2
1
83'

Ronaldo Deaconu doprowadził do remisu 1:1!

2
1
1
1
1
81'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Kwiecień za przewinienie taktyczne.

1
1
75'
2
1
1
1
1
75'
71'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ronaldo Deaconu. Asystował mu Marcus Godinho.

Bramka na 1:1 padła krótko po zmianach personalnych Kamila Kuzery. Marcus Godinho uruchomił krótkim podaniem zmiennika Ronalda Deaconu, a ten lewą nogą ułożył sobie piłkę na prawej stopie i po sekundzie oddał płaskie uderzenie w kierunku dalszego narożnika w bramce. Futbolówka przeszła przez gąszcz obrońców Radomiaka i zaskoczyła Alberta Posiadałę w 71. minucie.

10
7
6
4
7
66'

Frank Castaneda dał prowadzenie Radomiakowi!

63'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Frank Castaneda. Asystował mu Rafał Wolski.

Przełom nastąpił po ponad godzinie meczu. Konkretnie w 63. minucie. Frank Castaneda oddał uderzenie na 1:0 po podaniu w pole karne od Rafała Wolskiego. Południowiec sprytnie opanował piłkę i już przyjęciem wkręcił w ziemię Dominicka Zatora. Prosty zwód pozwolił Frankowi Castanedzie znaleźć się sam na sam z Xavierem Dziekońskim i nie zmarnował okazji.

9
5
1
5
6
60'

Godzina meczu za drużynami. Jewgienij Szykawka miał przed momentem możliwość zaskoczenia Alberta Posiadały po dośrodkowaniu. Co prawda napastnik był osamotniony w polu karnym Radomiaka, ale przeskoczył przeciwników i nieomal wrzucił piłkę za kołnierz golkipera.

2
2
2
2
2
57'

W 57. minucie Mateusz Czyżycki powinien zdobyć gola dla Korony po podaniu Jewgienija Szykawki, jednak nie przymierzył w narożnik bramki pod naporem Jana Grzesika.

1
1
3
54'

Frank Castaneda na spalonym. Szymon Marciniak nie podważał decyzji sędziego asystenta, który podniósł chorągiewkę. Piłka została przyznana gościom z województwa świętokrzyskiego, ale zanim gra zostanie wznowiona, będzie kolejna przerwa spowodowana urazem.

1
1
1
1
1
50'

Teoretycznie oba zespoły zabrały się żwawiej do atakowania po powrocie z szatni na boisko, jednak nadal brakuje konkretów na radomskim stadionie. Przed momentem Martin Remacle próbował pokonać uderzeniem zza pola karnego Alberta Posiadałę, jednak na początek musi przymierzyć w bramkę.