(1:0)
Zakończony
Cracovia
komentarz

Dramatyczny przebieg miało spotkanie Puszczy z Cracovią. Niepołomiczanie długo prowadzili z Pasami, w końcówce krakowianie wyrównali. W spotkaniu sędzia słusznie nie uznał Cracovii dwóch goli.

3
3
90+5'

Ogromne nerwy przy Kałuży. Cracovia ma już niewiele czasu, Puszcza także jeszcze szuka swojej szansy.

1
1
3
3
90+4'
ŻÓŁTA KARTKA
3
2
1
1
90+3'
90+2'

Drugi gola anulowany. Śmiglewski na był na spalonym! Wciąż 1:1!

1
2
4
5
90+1'

Jeszcze mamy VAR. Sprawdzamy czy autor gola nie był na nieznacznym spalonym.

2
1
4
7
90'

Sędzia doliczył 5 minut.

2
1
7
8
89'

Oshima dośrodkował w pole karne, Sołowiej nie sięgnął piłki, a Śmiglewski huknął w okienko!

2
88'
4
4
88'
4
4
88'

Puszcza stara się oddalać grę od własnej bramki i atakować, ale Cracovia poczuła krew.

2
85'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Karol Knap. Asystował mu Andreas Skovgaard. Cracovia wraca do gry! Teraz już na pewno. Skovgaard dośrodkował, a nadbiegający Knap głową wpakował piłkę do siatki! 1:1!

11
11
1
2
84'

Dobra kontra Pasów, ale bardzo złe zachowanie Rakoczego pod polem karnym Puszczy.

2
83'

No i wciąż 1:0! Sędziowie dopatrzyli się spalonego i bramka została anulowana!

2
1
1
4
4
82'

Jeszcze mamy analizę VAR. Sprawdzamy czy wcześniej nie było faulu.

4
4
81'

Po rzucie wolnym pod bramką Puszczy powstało zamieszanie. Do piłki, sześć metrów przed bramką, dopadł Skovgaard i płaskim strzałem pokonał Zycha!

1
1
1
2
80'
3
3
79'
78'
3
3
76'

Mocno z dystansu uderzył Oshima. Bramkarz z problemami odbił piłkę.

1
1
1
1
1
74'

Dogranie z rzutu wolnego, uderzał Sołowiej, ale ponad bramką Pasów.

1
72'
72'
70'
2
1
2
2
2
69'

W zamieszaniu piłka spadła pod nogi Mesanovicia, a ten trafił do bramki. Gola jednak nie ma, napastnik był na metrowym spalonym.

1
2
1
2
67'

Serafin uderzył z rzutu wolnego, Madejski pofrunął w kierunku piłki i ją odbił!

1
66'

Strzał Serafina zablokował Oshima. Ostro i będzie rzut wolny z ok. 19 metrów.

1
1
1
65'
63'

Atanasov dogrywał z rzutu wolnego, jednak zbyt wysoko i nikt do piłki nie doszedł.

1
2
63'

Dwa kopnięcia Mrozińskiego w nogi Makucha. To zbyt mało dla sędziego, aby pokazać kartkę.

2
1
61'

Coraz mniej czasu ma Cracovia. Zawodnicy Pasów nie są w stanie zdominować Puszczy. Tak było po przerwie jedynie przez moment.

2
60'
8
44
52
8
17
60'
57'

Cracovia coraz groźniejsza. Przyspieszyli grę zawodnicy Pasów, Puszcza może za moment mieć duże problemy.

3
1
2
2
2
56'

W końcu Pasy! Mocny strzał Bochnaka z ok. 18 metrów zdołał odbić Zych!

2
1
6
2
2
55'

Trochę już gramy po przerwie. Cracovia niewiele zrobiła, aby zmienić swoją sytuację.

2
1
52'

Puszcza pod bramką Pasów. Uderzał Jakuba, niecelnie, ale będzie jeszcze korner dla gospodarzy.

1
2
2
1
3
49'

Rakoczy dogrywał z rzut rożny, Zych trochę ryzykownie, ale bez konsewkencji.

1
1
1
47'

Akcja Siemaszki, strzał z ok. 16 metrów, ale daleko od bramki.

1
1
46'

Znacznie opóźniło się rozpoczęcie 2. połowy. Wszystko przez serpentyny jakimi zasypane zostało boisko.