(0:0)
Zakończony
Real Madryt
komentarz

Anulowany gol dla rywali, zmarnowany rzut karny, ale w końcu zwycięski gol. Real Madryt w wyjazdowej potyczce z Celtą Vigo musiał się sporo napocić, ale wygrał 1:0. Jedynego gola zdobył w 81. minucie Jude Bellingham.

4
1
90+3'

Niemal 3 minuty po czasie doliczonym, ale wciąż gramy.

90+6'
3
90+6'

Więcej przerw, niż gry. Real na połowie Celty, ale sporo cyrku w ostatnich sekundach.

3
2
2
1
1
90+4'
5
3
1
2
2
90+4'

Rwane są końcowe minuty. Taka gra odpowiada piłkarzom Realu Madryt, którzy prowadzą.

90+3'
1
1
2
1
2
90+1'

Po twarzy dostał Joselu. Będziemy grali jeszcze dłużej.

2
2
4
2
2
90'

Sędzia doliczył 5 minut.

2
2
1
1
1
88'

Gracze Celty Vigo starają się wysoko atakować Real, ale nie są w stanie zbyt wiele zdziałać.

2
2
1
1
1
85'

Real Madryt zrobił swoje i nie zamierza dopuszczać rywala pod swoją bramkę. Jeszcze trochę pogramy w Vigo.

6
4
4
4
4
81'
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Fran Garcia #20
81'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jude Bellingham. Asystował mu Joselu. Kroos dogrywał z rogu, piłkę głową podawał Joselu, a Bellingham uprzedził Aidoo i także głową wpakował do bramki! 0:1!

17
6
3
4
4
81'
Miguel Rodriguez #29
1
1
1
1
1
78'

Real Madryt stara się w końcówce przejąć inicjatywę i zadać decydujący cios.

1
1
1
1
76'
Jorgen Larsen #18
3
3
2
1
1
74'

Ożywiła się Celta, która nie zamierza w końcówce pilnować punktu, tylko sama chce poszukać pełnej puli.

7
6
1
1
71'
Real Madryt
6
8
1
1
1
70'

Aspas starał się uderzać z kilku metrów. Pomylił się nieznacznie!

12
11
5
5
5
68'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Rodrygo Goes! Strzał Rodrygo odbił Villar! Kapitalna parada bramkarza Celty!

Real Madryt
14
13
1
3
8
68'
Celta Vigo
11
11
4
5
6
66'

Rodrygo szarżował na bramkę i został sfaulowany przez bramkarza! Rzut karny dla Realu Madryt!

3
2
1
64'

Kroos zgubił piłkę przed polem karnym, po chwili dopadł do niej Larsen, ale huknął ponad bramką!

4
4
5
3
4
62'

Do piłki w polu karnym doszedł Jude Bellingham, ale w świetnej sytuacji przestrzelił! Real Madryt powinien prowadzić!

3
1
1
1
3
60'

Godzina gry za nami. Kanonady już się nie spodziewamy. Za moment zmiany w Realu Madryt.

4
4
2
2
2
58'

Póki co bez szaleństw w Vigo. Sporo walki w środku pola, niewiele dzieje się po przerwie pod bramkami.

5
4
2
55'

Celta na dłużej pod polem karnym Realu. Brakuje jednak spięć czy uderzeń na bramki. Ktoś musi zacząć ryzykować.

15
16
4
2
2
52'

Mamy szybkie wyjście Celty. Dogranie do Larsena, który uderzył głową słabo i wprost w Kepę.

10
9
4
3
2
51'

Real Madryt w ataku. Celta czeka na rywala przed własnym polem karnym. Po przejęciu piłki gospodarze nie kwapią się do szybkiego ataku.

5
4
1
1
1
48'

Gospodarze wysoko atakują piłkarzy Realu, chcąc zmusić przeciwnika do błędu. Królewscy w tyłach jednak jak na razie nie mylą się.