PKO Ekstraklasa: 11. kolejka
07 paź 2023 17:30
90+3'

Gołym okiem widać, że piłkarze obu drużyn nie mają już siły. Dużo niedokładności w grze na połowie rywala.

1
90'

Cztery minuty doliczył Krzysztof Jakubik.

4
1
1
7
9
88'

Wyrównana rywalizacja w Lubinie. Michał Chrapek strzelił obok lewego słupka.

1
1
2
1
2
86'
ŻÓŁTA KARTKA
KGHM Zagłębie Lubin
3
1
1
4
83'
83'
82'

Przekombinował Kacper Chodyna. Skrzydłowy zanotował stratę przed polem karnym.

1
2
2
83'
80'

Mateusz Wdowiak ruszył w kierunku bramki i zagroził Frantiskowi Plachowi. Golkiper instynktownie interweniował nogami.

3
3
3
1
1
79'

Arkadiusz Woźniak zaskoczony decyzją sędziego. Krzysztof Jakubik dopatrzył się faulu na Jakubie Czerwińskim.

2
2
2
1
2
77'
Piast Gliwice
3
3
2
3
3
77'

Michał Probierz może odetchnąć z ulgą. Patryk Dziczek chce kontynuować grę.

2
2
2
2
2
76'

Potężne uderzenie Tomasza Makowskiego. Patryk Dziczek został znokautowany.

2
4
2
1
2
75'

Gliwiczanie po długim oczekiwaniu dopięli swego. Od kilku minut Piast miał optyczną przewagę.

3
2
1
2
4
73'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Grzegorz Tomasiewicz.

Drugi gol po stałym fragmencie gry. Sokratis Dioudis niefortunnie interweniował po zagraniu Damiana Kądziora z rzutu wolnego. Do piłki dopadł Grzegorz Tomasiewicz i pewnym uderzeniem pod poprzeczkę dał remis Piastowi.

9
8
1
6
72'
70'

Coś nieprawdopodobnego! Patryk Dziczek trafił w poprzeczkę po dośrodkowaniu Damiana Kądziora. Następnie klarowną okazję zmarnował Jakub Czerwiński.

1
3
1
2
3
68'

Odważne wyjście i dobra interwencja Frantiska Placha. Kacper Chodyna był na pozycji spalonej.

2
1
1
1
67'
66'

Marek Mróz zatańczył z przeciwnikami. Później Mateusz Wdowiak przegrał pojedynek z Frantskiem Plachem.

3
2
1
64'

Podopieczni Waldemara Fornalika skutecznie powstrzymują rywali. Piast czeka na dogodną sytuację.

2
3
1
62'

Sokratis Dioudis próbuje grać na czas. Krzysztof Jakubik przeprowadził z nim rozmowę twarzą w twarz.

6
2
2
2
61'

Posiadanie piłki:

Zagłębie - 44 proc.

Piast - 56 proc.

2
1
1
59'
59'
58'

Miłosz Szczepański z pierwszą szansą po wejściu na boisko. Bramkarz Zagłębia nie dał się zaskoczyć.

3
2
2
2
2
56'

Serhij Krykun nie potrafił opanować piłki. Kolejna interwencja Aleksa Ławniczaka.

3
1
1
3
54'

Walka w polu karnym. Mikkel Kirkeskov poradził sobie z naciskającym Michaelem Ameyawem.

1
1
1
54'
52'

Nieporozumienie w drużynie Zagłębia. Mateusz Wdowiak niecelnie zagrał do Juana Munoza.

1
1
1
50'

Po trafieniu Ławiniczaka miejscowi zyskali pewność siebie. Frantisek Plach obronił strzał z dystansu Mateusza Wdowiaka.